Goplusbet opinie 2022 | recenzja Obstawiamy i graczy

Goplusbet opinie 2022 | recenzja Obstawiamy i graczy
Kod promocyjny: BRAK

300 pln

300 pln

Cashback

14 pln

14 pln

Gra bez podatku

Goplusbet opinie 2022 | recenzja Obstawiamy i graczy

W kwietniu 2022 roku na polskim rynku dołączył nowy podmiot do grona nowych bukmacherów, Goplusbet. Od początku Go+BET jasno określił swój cel, prezentując #ZmieniamyZasadyGry. Czy nowy bukmacher faktycznie wprowadza ten plan w życie? W naszym tekście znajdziesz GO BET opinie i recenzję ekspertów Obstawiamy.

Z naszej lektury dowiesz się:

 • czy GO BET jest legalnym bukmacherem,
 • jakie bonusy czekają na nowych i obecnych graczy,
 • czym charakteryzuje się produkt Go+BET,
 • jak i co obstawiać na stronie internetowej,
 • czy założyć konto u nowego bukmachera. 

Sprawdź również: ranking bukmacherów w Polsce

Bukmacher Goplusbet: informacje o firmie

Od momentu nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku liczba bukmacherów rośnie z każdym rokiem. Aktualnie takich podmiotów na rynku mamy już ponad 20. Nie wszyscy jednak po otrzymaniu licencji zaczynają od razu swoją działalność, czego przykładem jest m.in GO+BET.

GO BET opinie - licencja ministerstwa finansów

Nowy bukmacher otrzymał licencję na oferowanie zakładów wzajemnych naziemnie oraz w internecie. Swoją działalność onliner rozpoczął w kwietniu 2022 roku.

Przeczytasz w: 5 minuty.

Informacje o GO+BET 💡

 1. Licencja i legalność ❗

  GO BET otrzymał licencję od Ministerstwa Finansów o numerze 0000635110. Dzięki temu nowy bukmacher nosi tytuł legalnego operatora. Spółka została założona 8 września 2016 roku.

 2. Nazwa firmy i adres ™️

  Spółka jest zarejestrowana pod nazwą GO BET Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ulicy Grzybowskiej 87.

 3. Promocja powitalna 🎁

  W Go+BET na początek czeka na Ciebie zakład bez ryzyka do 300 PLN. Bonus wyląduje u Ciebie na koncie w razie przegranego debiutanckiego kuponu.

 4. Obsługa klienta 📧

  Szukający odpowiedzi w GO BET mogą skorzystać z chatu (od 8:00 do 23:00 codziennie), napisać maila na adres pomoc@goplusbet.pl lub skorzystać z formularza kontaktowego na stronie.

Sprawdźmy jakie są opinie o Go Plus Bet, jeśli chodzi o poszczególne aspekty działalności tego bukmachera.

Promocja powitalna GO+BET

Goplusbet przy ustalaniu swojej promocji powitalnej miał do wyboru kilka opcji, ale ostatecznie wybór padł na freebet po zagraniu pierwszego zakładu, ale po krótkim czasie zostało to zmienione na cashback do 300 PLN na start.

go+bet opinie - cashback na star

Pierwszy kupon należy zagrać za minimum 20 PLN a za maksimum 300 PLN, aby cashback został aktywowany. Kurs takiego kuponu nie może też być wyższy niż 7.00.

Do tego należy pamiętać o zaznaczeniu zgód marketingowych oraz przejściu pełnej rejestracji.

Potencjalna porażka równa się zwrot 100% w formie bonusu. Co ważne, Goplusbet wymaga zaledwie jednego obrotu otrzymanymi środkami. Lepszym wariantem byłby zwrot na konto główne, ale jednokrotny obrót to też atrakcyjne rozwiązanie z perspektywy gracza.

Na obrót bonusem masz 7 dni, a wymagane jest zagranie kuponu z 4 zdarzeniami i kursem każdego na poziomie min. 1.25, grając za całą sumą zwrotu.

Promocje dla stałych klientów GO+BET

Ten element produktu GO BET jest w naszej opinii najbardziej wyróżniający ze wszystkich. Debiutant na rynku zdecydował się na bardzo odważny krok grę bez podatku bez żadnych warunków! Po jakimś czasie jednak doszło do zmiany i grę bez podatku zastąpił bezpieczniejszy dla bukmachera wariant: GO+AKO – wygrane większe nawet o 100%.

Ta oferta zwiększa wartość od 5 nawet do 100%, a procent zależy od liczby zdarzeń na kuponie.

Przypomnijmy, że w Polsce każdy kupon jest związany z podatkiem 12% od stawki, który płaci naturalnie gracz. W GO+BET sytuacja jest inna i cały podatek od stawki jest opłacany przez bukmachera.

Ten rodzaj promocji zachęca graczy do skorzystania z jej. Gra bez podatku jest dostępna u niektórych bukmacherów (np. Fortuna, eWinner czy Totalbet), ale korzystanie z jej wiąże się ze spełnieniem określonych warunków. GO BET poszedł na całość i w naszej opinii jest to dobry krok i olbrzymia zachęta dla klientów. 

Poza grą bez podatku w GO BET gracze skorzystają jeszcze z cashoutu oraz możliwości edycji zagranego kuponu. 

Sprawdź również: lista bukmacherów bez podatku

Strona internetowa Goplusbet

Domena jest dostępna pod adresem www.goplusbet.pl. Na stronie dominują kolory biały, jasno zielony oraz czarny.

GO+BET opinie - widok strony

Układ strony jest bliźniaczo podobny do tego wykorzystywanego przez Betcris. Strony różnią się układem kolorów, dlatego obstawiający u tych bukmacherów nie poczują różnicy w korzystaniu z obu stron.

Oferta zakładów przedmeczowych i na żywo, umiejscowienie kuponu czy najważniejszych zakładem jest rozmieszczona w standardowy sposób. Wykorzystany został model znany z innych bukmacherów. Nie ma potrzeby wymyślać koła na nowo i zmieniać czegoś, co dobrze funkcjonuje. 

Oferta zakładów w GO+BET

Obecnie oferowanie zakładów jest dużo łatwiejsze niż kiedyś, bo większość kursów dostarczanych jest automatycznie. Nie ma potrzeby, aby analitycy wystawiali manualnie podstawowe zakłady jak 1X2, liczbę goli itd.

W tej kwestii z miejsca w topowych wydarzeniach znajdzie się trzycyfrowa liczba zakładów. Im bardziej popularne rozgrywki, tym więcej rozszerzeń dostępnych jest do obstawienia.

“Zabawa” zaczyna się przy zakładach dodatkowych. Jednym z rozwiązań, aby zwiększyć zakres oferty jest Bet Builder, którego akurat GO BET nie ma w swojej ofercie.

Analizując ofertę nie znaleźliśmy też zakładów dodatkowych, których nie mają u siebie pozostali bukmacherzy.

Oferta przedmeczowa jest naszym zdaniem jak najbardziej okej. Nie znajdziemy w niej niczego specjalnego, ale zawiera podstawowe zakłady pozwalające na obstawianie ciekawych i całkiem rozbudowanych kuponów.

GO BET zakłady LIVE

Oferta zakładów LIVE powinna zadowolić graczy, którzy kursów na podstawowe wydarzenia sportowe. Po analizie GO BET i zestawieniu zakładów na LIVE na tle rynku w Polsce możemy wystawić solidną ocenę. Nie jest to nic ponad, ale też nowy bukmacher nie odstaje od reszty.

Sporty Wirtualne i Gry Karciane

Zazwyczaj sporty wirtualne i gry karciane są dodawane do ofert bukmacherów z czasem. GO+BET zastosował inną strategię i w chwili debiutu gracze mieli do dyspozycji oba te rozwiązania.

W ramach Wirtualnych Sportów GO BET znajdziemy takie tytuły:

 • Rzuty karne
 • Liga Piłki Nożnej
 • Kolarstwo torowe
 • Football Pro
 • Wyścigi Chartów
 • Wyścigi konne

Gry karciane to z kolei standardowe tytuły, które znaleźć można u wszystkich operatorów:

 • blackjack,
 • indyjski poker,
 • poker.

Obstawianie virtuali i gier karcianych jest intuicyjne i bardzo proste. Obie podstrony widoczne są zarówno na wersji komputerowej oraz mobilnej.

Według doniesień z rynku GO BET planuje rozszerzenie i dodanie kolejnych tytułów do wirtualnych sportów w najbliższej przyszłości.

Obsługa klienta

Klienci szukający odpowiedzi na swoje pytania skorzystają z:

 • chatu od 8:00 do 23:00 (codziennie)
 • formularza kontaktowego,
 • pomocy mailowej,
 • FAQ.

W naszej opinii taka forma pomocy jest w zupełności wystarczająca. Oczywiście, w idealnym świecie chat byłby dostępny przez całą dobę, ale nie oszukujmy się – większość problemów powtarza się i odpowiedzi na podstawowe pytania są zawarte w FAQ. A jeżeli Twój przypadek jest wyjątkowy, już o 8:00 będzie na Ciebie czekał jeden z pracowników GO BET chętny do udzielenia Ci odpowiedzi. 

Transmisje na żywo

W tym momencie GO BET nie zaczął jeszcze pozyskiwania praw do transmisji wydarzeń sportowych. W naszej opinii nie jest to nic dziwnego – nowi bukmacherzy powinni najpierw przygotować fundamenty i mieć gotowy produkt, aby wprowadzać tego typu rozwiązanie u siebie.

Wydaje się to być kwestią czasu, aż w zakładach LIVE pojawi się ikonka “ekranu”, która będzie przenosić do widoku meczu. 

Podobny zabieg zastosował eWinner, który zaczął bez transmisji, a potem rozwinął się do tego stopnia, że jako jedyny w Polsce oferuje np. darmowe streamy na eWinner 2. Ligę. 

W przypadku GO BET naturalnym krokiem wydaje się być dodanie transmisji esportowych, które pokazywane są za darmo na platformie Twitch. Jedynym zadaniem bukmachera jest wtedy wybór spotkań i osadzenie ich na stronie lub w aplikacji mobilnej. 

Opinie o aplikacji mobilnej GO+BET

Ten element produktu bukmacherskiego też nie należy jako łatwy do wdrożenia. Aplikacja mobilna jest rzeczą kosztowną i wymaga czasu. Nowi bukmacherzy wydają apki zazwyczaj kilka miesięcy po starcie.

GO BET aplikacja nie jest jeszcze oddana do użytku, ale jak już wspomnieliśmy, według nas to kwestia czasu.

Jak na razie obstawianie w GO+BET sprowadza się do strony mobilnej i w naszej opinii jest to i tak bardzo wygodne rozwiązanie. Wierzymy jednak, że aplikacja na Android i iOS już niedługo znajdzie się w rękach graczy. 

GO BET Metody Płatności

W kontekście metod płatności GO+BET na razie wypada dość blado, oferując jedynie transfery przez Przelewy24. Na szczęście, w ramach tego operatora gracz ma do wyboru kilka metod:

 • przelewy online z kilkunastu banków,
 • BLIK
 • raty,
 • przedpłata,
 • przelewy tradycyjne.

Minimalna kwota wpłaty wynosi 2 PLN i nie są od niej pobierane żadne prowizje. Środki znajdą się na koncie gracza maksymalnie w ciągu 15 minut od zaksięgowania w GO BET. Zależy to od banku, z którego korzystasz:

Należy pamiętać, że wpłacona kwota może pochodzić jedynie z konta bankowego osoby, na którą założone jest konto gracza.

Realizacja płatności zależna jest od banku, z którego korzystasz. Co do zasady, wypłaty trafią na Twoje konto do 15 minut od zlecenia. Wszystko dzięki wypłatom ekspresowym, które są realizowane w GO BET. 

GO+BET opinia Obstawiamy!

Jak podsumować GO BET w kilku zdaniach? Jaka jest nasza opinia po przekrojowej analizie bukmachera, który zadebiutował w kwietniu 2022 roku? Jakie są GO BET opinie?

Z pewnością olbrzymim wyróżnikiem na polskim rynku jest oferta na grę bez podatku na wszystko. Inni operatorzy taki rodzaj promocji łączą z warunkami, zaś GO+BET wybrał inną, bardziej korzystną dla graczy drogę. Za to duży plus.

Bonus powitalny został zmieniony na lepsze, ale to nadal jest szczyt marzeń graczy bukmacherskich.

Pozostałe aspekty? Nic, co by wyróżniało tego bukmachera wśród polskich operatorów. Wszystko jest solidne, ale nic poza tym. Gdyby nie gra bez podatku, nie byłoby za bardzo powodu, żeby wracać i grać z powrotem.

GO BET opinie od Obstawiamy? Gra bez podatku ze świetnymi warunkami dla graczy i przeciętny produkt w pozostałym zakresie. 

Jakie są nasze opinie o GO BET?

Według nas GO+BET to bukmacher spełniający podstawowe kryteria, a zdecydowanie wyróżnia się grą bez podatku na wszystko.

Czy GO+BET jest legalny?

Tak, działa na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. Bukmacher swoją działalność zaczął w kwietniu 2022 roku.

Redakcja Obstawiamy

Redakcja Obstawiamy

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  630pln
  Kod promocyjny: BRAK

  300 pln

  300 pln

  Cashback

  14 pln

  14 pln

  Gra bez podatku

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  630pln