Go+Bet opinie 2023 | recenzja Obstawiamy i graczy

Go+Bet opinie 2023 | recenzja Obstawiamy i graczy
Kod promocyjny: BRAK

300 pln

300 pln

Cashback

14 pln

14 pln

Gra bez podatku

Go+Bet opinie 2023 | recenzja Obstawiamy i graczy

W kwietniu 2022 roku na polskim rynku dołączył nowy podmiot do grona nowych bukmacherów, Goplusbet. Od początku Go+BET jasno określił swój cel, hasło #ZmieniamyZasadyGry. Czy bukmacher faktycznie wprowadza ten plan w życie? W naszym tekście znajdziesz Go+Bet opinie i recenzję ekspertów Obstawiamy.

Z naszej lektury dowiesz się:

 • czy Go+BET jest legalnym bukmacherem,
 • jakie bonusy czekają na nowych i obecnych graczy,
 • czym charakteryzuje się produkt Go+Bet,
 • jak i co obstawiać na stronie internetowej,
 • czy warto założyć konto u tego bukmachera. 

Sprawdź również: ranking bukmacherów w Polsce

Bukmacher Go+Bet: informacje o firmie

Od momentu nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku liczba bukmacherów rośnie z każdym rokiem. Aktualnie takich podmiotów na rynku mamy już ponad 20. Nie wszyscy jednak po otrzymaniu licencji zaczynają od razu swoją działalność, czego przykładem jest m.in GO+BET.

GO BET opinie - licencja ministerstwa finansów

Nowy bukmacher otrzymał licencję na oferowanie zakładów wzajemnych naziemnie oraz w internecie. Swoją działalność online rozpoczął w kwietniu 2022 roku.

Przeczytasz w: 5 minut

Informacje o GO+BET 💡

 1. Licencja i legalność ❗

  GO BET otrzymał licencję od Ministerstwa Finansów o numerze 0000635110. Dzięki temu nowy bukmacher nosi tytuł legalnego operatora. Spółka została założona 8 września 2016 roku.

 2. Nazwa firmy i adres ™️

  Spółka jest zarejestrowana pod nazwą GO BET Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ulicy Grzybowskiej 87.

 3. Promocja powitalna 🎁

  W Go+BET na początek czeka na Ciebie zakład bez ryzyka do 1000 PLN. Jeśli Twój kupon został rozliczony jako przegrany, na Twoje saldo bonusowe otrzymasz 100% stawki pierwszego zakładu do 1000 PLN.

 4. Obsługa klienta 📧

  Szukający odpowiedzi w GO BET mogą skorzystać z chatu (od 8:00 do 23:00 codziennie) lub skorzystać z formularza kontaktowego na stronie.

Sprawdźmy jakie są opinie o Go Plus Bet, jeśli chodzi o poszczególne aspekty działalności tego bukmachera.

Promocja powitalna GO+BET

Goplusbet przy ustalaniu swojej promocji powitalnej miał do wyboru kilka opcji, ale ostatecznie wybór padł na freebet po zagraniu pierwszego zakładu, ale po krótkim czasie zostało to zmienione na cashback do 1000 PLN na start.

go+bet opinie - cashback na start

Pierwszy kupon należy zagrać za minimum 20 PLN, aby cashback został aktywowany. Kurs takiego kuponu nie może też być wyższy niż 10.00. Klient może skorzystać z Promocji w ciągu 30 dni od daty rejestracji oraz w ciągu 14 dni od daty dokonania pierwszego depozytu.

Do tego należy pamiętać o zaznaczeniu zgód marketingowych oraz przejściu pełnej rejestracji.

Klient ma 7 dni na dokonanie trzykrotnego obrotu środkami bonusowymi na saldzie bonusowym.

Promocje dla stałych klientów GO+BET

Ten element produktu GO BET jest w naszej opinii najbardziej wyróżniający ze wszystkich. Debiutant na rynku zdecydował się na bardzo odważny krok grę bez podatku! 

Wystarczy stworzyć kupon AKO z trzema zdarzeniami i kursem minimalnym 1.25 na zdarzenie. Oferta nie dotyczy gier karcianych i sportów wirtualnych.

Przypomnijmy, że w Polsce każdy kupon jest związany z podatkiem 12% od stawki, który płaci naturalnie gracz. W GO+BET sytuacja jest inna i cały podatek od stawki jest opłacany przez bukmachera.

Ten rodzaj promocji zachęca graczy do skorzystania z jej. Gra bez podatku jest dostępna u niektórych bukmacherów (np. Fortuna), ale korzystanie z niej wiąże się ze spełnieniem określonych warunków. GO BET poszedł na całość i uważamy, że jest to dobry krok i olbrzymia zachęta dla klientów. 

Sprawdź również: lista bukmacherów bez podatku

Kolejną propozycją bukmachera jest Przyjdź z kolegami. Polega to na założeniu depozytu na co najmniej 50 PLN i przynajmniej jednokrotnym obrocie. Następnie w zakładce Mój profil -> Bonusy -> Dostępne bonusy można wygenerować link, za pomocą którego zarejestruje się nasz kolega. Następnie ma on 30 dni na weryfikację konta, wpłacenie łącznie 50 PLN na koto gracza i co najmniej jednokrotny obrót tą kwotą. Po wykonaniu tych czynności zarówno zapraszający, jak i zaproszony otrzymują 50 PLN we freebecie.

Operator oferuje także Urodzinowy freebet – jest on dostępny w przeciągu 7 dni od dnia urodzin dla każdego gracza, który dokonał co najmniej jednego depozytu na co najmniej 10 PLN i zagrał dowolny zakład z salda depozytowego. Jak można wykorzystać freebet? Nie jest on widoczny w bilansie konta. Należy zajrzeć na swoje konto i przejść do zakładki Dostępne bonusy.

Strona internetowa Goplusbet

Domena jest dostępna pod adresem www.goplusbet.pl. Na stronie dominują kolory biały, jasnozielony oraz czarny.

GO+BET opinie - widok strony

Oferta zakładów przedmeczowych i na żywo, umiejscowienie kuponu czy najważniejszych zakładem jest rozmieszczona w standardowy sposób. Wykorzystany został model znany z innych bukmacherów. Nie ma potrzeby zmieniać czegoś, co dobrze funkcjonuje i jest znane typerom.

Oferta zakładów w GO+BET

Obecnie oferowanie zakładów jest dużo łatwiejsze niż kiedyś, bo większość kursów dostarczanych jest automatycznie. Nie ma potrzeby, aby analitycy wystawiali ręcznie podstawowe zakłady jak 1X2 czy liczbę goli itd.

W tej kwestii z miejsca w topowych wydarzeniach znajdzie się trzycyfrowa liczba zakładów. Im bardziej popularne rozgrywki, tym więcej rozszerzeń dostępnych jest do obstawienia.

oferta go plus bet

Analizując ofertę nie znaleźliśmy też zakładów dodatkowych, których nie mają u siebie pozostali bukmacherzy.

Oferta przedmeczowa jest jak najbardziej dobra. Co prawda nie znajdziemy w niej niczego specjalnego, ale zawiera podstawowe zakłady pozwalające na obstawianie ciekawych i całkiem rozbudowanych kuponów.

GO BET zakłady LIVE

Oferta zakładów LIVE powinna zadowolić graczy, którzy kursów na podstawowe wydarzenia sportowe. Po analizie GO BET i zestawieniu zakładów na LIVE na tle rynku w Polsce możemy wystawić solidną ocenę. Nie jest to nic ponadto, ale też bukmacher nie odstaje od reszty.

go plus bet zakłady live opinie

Sporty Wirtualne

Zazwyczaj sporty wirtualne są dodawane do ofert bukmacherów z czasem. W GO+BET obecna jest oferta na sporty wirtualne.

W ramach Wirtualnych Sportów GO BET znajdziemy takie tytuły:

 • Rzuty karne
 • Liga Piłki Nożnej
 • Piłka nożna
 • Kolarstwo torowe
 • Wyścigi równoległe
 • Tenis
 • Wyścigi Chartów
 • Wyścigi konne

Obstawianie sportów wirtualnych jest intuicyjne i bardzo proste. Podstrona widoczna jest w górnym pasku na wersji komputerowej oraz dolnym w wersji mobilnej.

Obsługa klienta

Klienci szukający odpowiedzi na swoje pytania skorzystają z:

 • chatu od 8:00 do 23:00 (codziennie)
 • formularza kontaktowego wraz z mailem
 • FAQ.

W naszej opinii taka forma pomocy w zupełności wystarcza. W idealnym świecie chat byłby dostępny przez całą dobę, ale większość problemów powtarza się i odpowiedzi na podstawowe pytania są zawarte w FAQ. A jeżeli Twój przypadek jest wyjątkowy, już od 8:00 każdego dnia będzie na Ciebie czekał jeden z pracowników GO BET chętny do udzielenia Ci odpowiedzi. 

Transmisje na żywo

W tym momencie GO BET nie zaczął jeszcze pozyskiwania praw do transmisji wydarzeń sportowych. W naszej opinii nie jest to nic dziwnego – nowi bukmacherzy powinni najpierw przygotować fundamenty i mieć gotowy produkt, aby wprowadzać tego typu rozwiązanie u siebie.

Wydaje się to być kwestią czasu, aż w zakładach LIVE pojawi się ikonka “ekranu”, która będzie przenosić do widoku meczu. 

Opinie o aplikacji mobilnej GO+BET

Ten element produktu bukmacherskiego też nie należy jako łatwy do wdrożenia. Aplikacja mobilna jest rzeczą kosztowną i wymaga czasu. Nowi bukmacherzy wydają apki zazwyczaj kilka miesięcy po starcie.

GO BET aplikacja została wydana na Android.

aplikacja go plus bet

W górnym pasku są dyscypliny sportu oznaczone ikonkami, zaś w dolnym możemy znaleźć zakłady live, kupon czy sporty wirtualne.

GO BET Metody Płatności

W kontekście metod płatności Go+Bet oferuje transfery przez Przelewy24, blik oraz Google Pay.

Minimalna kwota wpłaty wynosi 2 PLN, zaś maksymalnego 100 000 PLN. Go+Bet nie pobiera żadne prowizje. Środki znajdą się na koncie gracza maksymalnie w ciągu 15 minut od zaksięgowania w GO BET. Zależy to od banku, z którego korzystasz:

go plus bet wykaz banków

Należy pamiętać, że wpłacona kwota może pochodzić jedynie z konta bankowego osoby, na którą założone jest konto gracza.

Realizacja płatności zależna jest od banku, z którego korzystasz. Co do zasady, wypłaty trafią na Twoje konto do 15 minut od zlecenia. Wszystko dzięki wypłatom ekspresowym, które są realizowane w GO BET. 

GO+BET opinia Obstawiamy!

Jak podsumować GO BET w kilku zdaniach? Jaka jest nasza opinia po przekrojowej analizie bukmachera, który zadebiutował w kwietniu 2022 roku? Jakie są GO BET opinie?

Z pewnością olbrzymim wyróżnikiem na polskim rynku jest oferta na grę bez podatku na wszystko.

Bonus powitalny został zmieniony na lepsze, ale to nadal jest szczyt marzeń graczy bukmacherskich.

Pozostałe aspekty? Nic, co by wyróżniało tego bukmachera wśród polskich operatorów. Wszystko jest solidne, ale nic poza tym. Bukmacher rozwija swoją ofertę, która znana jest już od pozostałych operatorów będących na polskim rynku.

GO BET opinie od Obstawiamy? Gra bez podatku ze świetnymi warunkami dla graczy i coraz lepszy produkt w pozostałym zakresie. 

Jakie są nasze opinie o GO BET?

Według nas GO+BET to bukmacher spełniający podstawowe kryteria, a zdecydowanie wyróżnia się grą bez podatku na wszystko.

Czy GO+BET jest legalny?

Tak, działa na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. Bukmacher swoją działalność zaczął w kwietniu 2022 roku.

Piotr Obstawiamy

Piotr

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln
  Kod promocyjny: BRAK

  300 pln

  300 pln

  Cashback

  14 pln

  14 pln

  Gra bez podatku

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln