Betclic freebet – jak odebrać bonus bez depozytu?

Betclic freebet bez depozytu, to promocja legalnego bukmachera, dzięki której można otrzymać darmowy zakład. Betclic w bonusie powitalnym oferuje cashback, ale nie od dziś wiadomo, że polscy bukmacherzy zwykli oferować więcej promocji swoim użytkownikom. Freebet to równie wysoko oceniany bonus, jak zakład bez ryzyka, dlatego cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Czy w Betclic otrzymasz bonus, jakim jest freebet? Co trzeba zrobić, żeby freebet bez depozytu został dopisany do twojego konta?

Nie założyłeś jeszcze konta? Odbierz pakiet powitalny z kodem promocyjnym w Betclic.

W naszym artykule dowiesz się:

 • Jak odebrać bonus Betclic z kodem promocyjnym?
 • Czy freebet znajduje się w aktualnej ofercie promocyjnej Betclic?
 • Za co można otrzymać freebet w zakładach Betclic?
 • Który bukmacher oferuje freebet?

Freebet, czyli darmowy zakład – to promocja spotykana u bukmacherów online. Jak działa? Bardzo prosto i właśnie to jest jej największym atutem. Nowy gracz bukmachera otrzymuje pieniądze na darmowy zakład i jedno co musi zrobić, to wytypować kupon. W Betclic na zbliżonych zasadach działa oferta powitalna, ale w tym przypadku użytkownik musi zrobić własną wpłatę. Dopiero wtedy możesz obstawić bez ryzyka, a gdy przegra zostanie mu wypłacony cashback (zwrot stawki), który przez wielu nazywany jest również freebetem.

Betclic bonus freebet z kodem promocyjnym od Obstawiamy!

W bonusie powitalnym Betclic dla nowych graczy przygotowany jest zakład bez ryzyka. W standardzie zwrot stawki może wynieść 500 złotych, ale gdy wykorzystasz kod promocyjny z portalu Obstawiamy.info – otrzymasz dodatkowy bonus +50 PLN.

Co trzeba zrobić, to tylko założyć konto w betclic.pl kopiując w pole “kod promocyjny” w formularzu nasz kod: OBSTAWPL.

Rejestracja z kodem obstawiamy w betlic w celu skorzystania z bonusu i freebetu

Korzystając z naszego odnośnika do bukmachera Betclic – od razu kod będzie wpisany do formularza, co pozwoli ci skupić się na innych kwestiach dotyczących rejestracji. Betclic to także możliwość założenia konta tymczasowego.

Betclic bonus 550zł

500 PLN

550

PLN

Zakład bez ryzyka Aż 550zł zwrotu za pierwszy przegrany zakład! Aby maksymalnie wykorzystać bonus należy zagrać za 625zł.

Bonus cashback w Betclic można porównać do freebeta? W pewnym sensie tak, choć na pewno nie jest to freebet bez depozytu. Do bonusu na start od Betclic potrzebna jest pierwsza wpłata. Jaka to kwota? 625 PLN, jeśli chcesz odebrać bonus w formie zwrotu stawki o wartości 550 PLN.

Po wykonanym depozycie – typujesz swój kupon w zakładach bukmacherskich Betclic. Gdy wygrywasz – masz kasę na koncie, jeśli przegrywasz – odbierasz zwrot stawki 550 złotych.

Pierwszy zakład bez ryzyka grasz bez jakichkolwiek zasad dotyczących rodzaju kuponu i kursu minimalnego. Odebrany bonus jednak trzeba wykorzystać według opisanych zasad. Bonus jako zwrot stawki trzeba obrócić sześć razy typując zakłady z kursami minimalnymi 2.00. Na wykorzystanie bonusu powitalnego nowy użytkownik Betclic ma 30 dni.

Freebet bez depozytu w Betclic

U polskich bukmacherów na start można upolować freebet bez depozytu za rejestrację konta. Wtedy nowy typer nie musi wpłacać swoich pieniędzy, żeby otrzymać szansę postawienia zakładu. To naprawdę wyjątkowa okazja, a bukmacherzy oferują ją w wyjątkowych sytuacjach. Jedną z możliwości otrzymania freebetu bez depozytu jest założenie konta z kodami promocyjnymi. W Betclic powyżej przedstawiliśmy, co daje nasz kod bonusowy – to zakład bez ryzyka 550 złotych. Czy za nasze polecenie otrzymasz jeszcze freebet bez depozytu?

Na ten moment Betclic w swoich pakietach dla nowych graczy nie oferuje bonusu bez depozytu w formie darmowego zakładu. Bukmacher Betclic w celu wypłaty bonusu oczekuje od nowo zarejestrowanego klienta własnej wpłaty na konto.

Czy są jakieś inne możliwości odebrania freebetu w Betclic? To promocje dla stałych graczy. Freebet to w końcu dodatkowy bonus na obstawianie zakładów. A na stronie Betclic jest kilka możliwości zdobycia pieniędzy w trakcie gry.

Stałą promocją Betclic jest Multi+.

To okazja na freebet, jaką masz typując zakłady akumulowane. Tutaj wysokość twojego bonusu freebet zależeć będzie od tego, ile typów zmieścisz na kuponie. Wiadomo nie chodzi tylko o to, żeby zagrać jak najwięcej selekcji, ale przy tym trafić taki kupon. W Multi+ bonus przyznawany jest od liczby zdarzeń na kuponie. Minimum musisz zagrać pięć typów, by zaliczać się do promocji – wtedy otrzymasz bonus 7%. Najwięcej to bonus 50% do wygranej za 14 lub więcej trafionych zdarzeń.

Freebety w Betclic pojawiają się w specjalnych kampaniach bukmachera. W zakładach online Betclic często organizowane są konkursy typerów, gdzie np. za kupon z najwyższym kursem można otrzymać codziennie bonus 1000 PLN (promocja “Świąteczny Król Typerów):

Betclic freebet - promocja do otrzymania bonusu

Stali bywalcy w Betclic wiedzą również, że to firma, która daje bonusy freebet w akcjach “Misja Tenis” czy “Misja NBA“. To promocja, gdzie po zrobieniu zakładu zgodnie z wytycznymi otrzymujesz prawo do freebetu 40 PLN.

Oferta promocyjna w Betclic jest dynamiczna, bo często zależy od sportowych wydarzeń. Wiemy jednak, że w ciągu roku okazji do zdobycia bonusu freebet nie zabraknie.

A może freebet od innego bukmachera?

Ten kto będzie miał mało bonusów freebet od Betclic, to może sprawdzić bukmachera eWinner. Czy to dobry wybór dla fanów darmowych zakładów? eWinner freebet to wiele okazji do uzyskania dodatkowej gotówki na typy bukmacherskie. Na chwilę obecną w promocji powitalnej eWinner daje bonus cashback i od depozytu, ale po ich wykorzystaniu można liczyć na wspomniane freebety. W eWinner darmowe zakłady czekają dla typerów grających piłkę nożną, e-sport, żużel i tenis ziemny. We freebetach eWinner można odbierać po 25 złotych, a nawet 50 złotych (na piłkę nożną).

Główna zasada freebetów w eWinner to taka, że należy wybrać do obstawiania sport, w którym działa promocja, a następnie zagrać odpowiedni kupon. W e-sporcie wygląda to tak, że jeśli wytypujesz zakład AKO z minimum dwoma zdarzeniami z minimalnym kursem łącznym 2.20, to otrzymasz freebet wynoszący 100% stawki do 25 złotych. W tenisie wygląda to trochę inaczej, bo w ciągu tygodnia trzeba obstawić minimum 500 PLN – za co zostanie przyznany freebet 25 PLN.

Więcej freebetów u bukmacherów dostępnych w serwisie obstawiamy.info czeka m.in w Fortunie, Totalbet i LV BET.

FAQ

 • Jaki jest kod promocyjny na freebet w Betclic?

Dla nowych graczy Betclic, którzy zakładają konto na betclic.pl kod promocyjny to: OBSTAWPL.

 • Ile odbierzesz na start w Betclic?

Po rejestracji z kodem OBSTAWPL w Betclic otrzymasz zakład bez ryzyka do 550 PLN. Przy porażce – Betclic przyzna bonus jako freebet 550 złotych.

 • Jakie są warunki obrotu bonusu w Betclic?

Bonus dla nowych graczy, czyli zwrot stawki w zakładzie bez ryzyka należy obrócić sześciokrotnie z kursem min. 2.00.

 • Który bukmacher dodatkowo daje freebet?

Bonusy freebet to często spotykane promocje w zakładach bukmacherskich eWinner. U tego bukmachera darmowe zakłady przyznawane są na e-sport, piłkę nożną, tenis, żużel itd.

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln