Betclic freebet 200zł – jak odebrać bonus bez depozytu?

Betclic freebet bez depozytu, to promocja legalnego bukmachera, dzięki której można otrzymać darmowy zakład. Betclic w bonusie powitalnym oferuje cashback, ale nie od dziś wiadomo, że polscy bukmacherzy zwykli oferować więcej promocji swoim użytkownikom. Freebet to równie wysoko oceniany bonus, jak zakład bez ryzyka, dlatego cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Czy w Betclic otrzymasz bonus, jakim jest freebet? Co trzeba zrobić, żeby freebet bez depozytu został dopisany do twojego konta?

8.7/10

oceń bukmachera

W naszym artykule dowiesz się:

 • Jak odebrać bonus Betclic z kodem promocyjnym?
 • Czy freebet znajduje się w aktualnej ofercie promocyjnej Betclic?
 • Za co można otrzymać freebet bez depozytu w zakładach Betclic?
 • Który bukmacher oferuje freebet?

Freebet bez depozytu, czyli darmowy zakład – to promocja spotykana u bukmacherów online. Jak działa? Bardzo prosto i właśnie to jest jej największym atutem. Nowy gracz bukmachera otrzymuje pieniądze na darmowy zakład i jedno co musi zrobić, to wytypować kupon. W Betclic na zbliżonych zasadach działa oferta powitalna, ale w tym przypadku użytkownik musi zrobić własną wpłatę. Dopiero wtedy możesz obstawić kupon bez ryzyka, a gdy przegra zostanie mu wypłacony Betclic cashback (zwrot stawki), który ma formę freebeta.

W Betclic nie ma stricte darmowego zakładu, który otrzyma się od razu bez konieczności żadnej wpłaty. Jednak jeżeli szukasz takiej promocji, to polscy bukmacherzy posiadają takie profity dla swoich graczy – więcej szczegółów jak wykorzystać takie promocje i gdzie znajdziesz w tekście freebety bez depozytu za rejestrację w 2023.

Freebet od Betclica na Fame MMA

Gracze, którzy chcą obstawiać walki w organizacji FAME MMA mogą to zrobić wyłącznie w ofercie Betclic. Z pewnością fani organizacji i typowania zastanawiają się, czy mogą na tę okazję liczyć na specjalne promocje jak freebety?

Jeśli nie masz jeszcze konta w Betclic to mamy dobrą informację – w ofercie powitalnej tego bukmachera czeka na Ciebie aż do 200 PLN we freebecie! Jak go zdobyć?

 1. Załóż konto w Betclic z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY [KLIKNIJ TU, ABY PRZEJŚĆ DO REJESTRACJI]
 2. Wpłać swój pierwszy depozyt w kwocie minimum 20 PLN
 3. Obstaw swój pierwszy kupon z min. kursem 1.14
 4. W przypadku porażki otrzymasz freebet do 1-krotnego obrotu w wysokości stawki minus podatek 12% od stawki (Maksymalną kwotę 200 PLN można uzyskać po zagraniu kuponu za 228 PLN

Freebet do 200 PLN w ramach zwrotu za pierwszy kupon 🔥

FAME MMA tylko w BETCLIC! 🔥
1

0 pln

200 pln

CASHBACK na FREEBET! Zagraj za 200 PLN, aby zgarnąć maksymalny zwrot.

200 pln
Zalety:
 • 1-krotny obrót zwrotu za przegrany kupon
 • Szeroka oferta na zakłady
 • Nowoczesny wygląd strony
8.7/10

oceń bukmachera

kod promocyjny: OBSTAWIAMY
ODBIERZ BONUS Pokaż więcej pokaż mniej

Na ten moment bukmacher nie przygotował żadnej oferty na zdobycie freebetu dla graczy, którzy już posiadają konto. Jednak do gali pozostało jeszcze trochę czasu, więc liczymy, że do tego czasu pojawi się także promocja dla stałych graczy – z pewnością od razu dam Wam o tym znać! Poniżej znajdziesz więcej szczegółów dotyczących warunków i wykorzystania freebetu w Betclicu. Jeśli chcesz użyć swój pierwszy zakład bez ryzyka na Fame MMA, to z naszej strony oferujemy pomoc w analizie i typowaniu – zobacz nasze obstawianie na Fame MMA.

Betclic freebet – jak odebrać?

W bonusie powitalnym Betclic dla nowych graczy przygotowany jest zakład bez ryzyka, który w razie porażki jest freebetem. Freebet Betclic wynosi maksymalnie 200zł i jest to jeden z najwyższych bonusów bez depozytu na rynku.

Aby skorzystać z maksymalnej kwoty freebetu, należy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny OBSTAWIAMY, następnie wpłacić 228zł i obstawić za taką kwotę pierwszy zakład. Jeśli kupon okaże się wygrany, to zainkasujemy wygraną konto. Jeśli natomiast nie uda się poprawnie wytypować pierwszego kuponu, to otrzymujemy freebet 200 zł.

betclic freebet

Betclic freebet 200 zł

200 PLN

200

PLN

Zakład bez ryzyka Aż 200 zł zwrotu za pierwszy przegrany zakład! Aby maksymalnie wykorzystać bonus należy zagrać za 228 zł.

Jak skorzystać z freebetu Betclic?

Obstawianie kuponu za freebet Betclic to bardzo łatwe zadanie, trzeba jednak pamiętać o kilku ważnych aspektach. Plusem dla gracza jest brak konieczności obrotu wygraną z bonusu bez depozytu. Minusem przyznawanie przez bukmachera tylko wygranej netto, bez stawki bonusu.

Jednym z kluczowych czynników jest kurs minimalny kuponu obstawianego za freebet – wynosi on dokładnie 2,14.

Aby być w pełni świadomym tego, jaka wygrana będzie na nas czekać po poprawnych typach, należy zapoznać się z obliczeniami. Betclic służy pomocą ze swoją infografiką tłumaczącą zasady wygranych freebeta.

bonus bez depozytu betclic

Bonus cashback w Betclic można porównać do freebeta? W pewnym sensie tak, choć na pewno nie jest to freebet bez depozytu. Do bonusu na start od Betclic potrzebna jest pierwsza wpłata. Jaka to kwota? 228 PLN, jeśli chcesz odebrać bonus w formie zwrotu stawki o wartości 200 PLN.

Po wykonanym depozycie – typujesz swój kupon w zakładach bukmacherskich Betclic. Gdy wygrywasz – masz kasę na koncie, jeśli przegrywasz – odbierasz zwrot stawki do 200 złotych.

Pierwszy zakład bez ryzyka grasz bez jakichkolwiek zasad dotyczących rodzaju kuponu i kursu minimalnego. Odebrany bonus jednak trzeba wykorzystać według opisanych zasad. Freebetem jako zwrotem stawki nie trzeba obracać. Wystarczy raz obstawić i cieszyć się wygraną w przypadku poprawnych typów na kuponie.

Freebet bez depozytu w Betclic

U polskich bukmacherów na start można upolować freebet bez depozytu za rejestrację konta. Wtedy nowy typer nie musi wpłacać swoich pieniędzy, żeby otrzymać szansę postawienia zakładu. To naprawdę wyjątkowa okazja, a bukmacherzy oferują ją w wyjątkowych sytuacjach. Jedną z możliwości otrzymania freebetu bez depozytu jest założenie konta z kodami promocyjnymi. W Betclic powyżej przedstawiliśmy, co daje nasz kod bonusowy – to zakład bez ryzyka 200 złotych. Czy za nasze polecenie otrzymasz jeszcze freebet bez depozytu?

Na ten moment Betclic w swoich pakietach dla nowych graczy nie oferuje freebetu bez depozytu w formie darmowego zakładu. Bukmacher Betclic w celu wypłaty bonusu oczekuje od nowo zarejestrowanego klienta własnej wpłaty na konto.

Czy są jakieś inne możliwości odebrania freebetu w Betclic? To promocje dla stałych graczy. Freebet to w końcu dodatkowy bonus na obstawianie zakładów. A na stronie Betclic jest kilka możliwości zdobycia pieniędzy w trakcie gry. Stałą promocją Betclic jest np. Multi+.

To okazja na freebet, jaką masz, typując zakłady akumulowane. Tutaj wysokość twojego bonusu freebet zależeć będzie od tego, ile typów zmieścisz na kuponie. Wiadomo, nie chodzi tylko o to, żeby zagrać jak najwięcej selekcji, ale przy tym trafić taki kupon. W Multi+ bonus przyznawany jest od liczby zdarzeń na kuponie. Minimum musisz zagrać pięć typów, by zaliczać się do promocji – wtedy otrzymasz bonus 7%. Najwięcej to bonus 120% do wygranej za 21 lub więcej trafionych zdarzeń.

Freebety w Betclic pojawiają się w specjalnych kampaniach bukmachera. W zakładach online Betclic często organizowane są konkursy typerów, gdzie np. za kupon z najwyższym kursem można otrzymać codziennie freebet bez depozytu 1000 PLN (na przykład promocja “Król Typerów):

freebet bez depozytu betclic

Stali bywalcy w Betclic wiedzą również, że to firma, która daje bonusy freebet w akcjach “Misja Tenis” czy “Misja NBA“. To promocja, gdzie po zrobieniu zakładu zgodnie z wytycznymi otrzymujesz prawo do freebetu 40 PLN. Oferta promocyjna w Betclic jest dynamiczna, bo często zależy od sportowych wydarzeń. Wiemy jednak, że w ciągu roku okazji do zdobycia bonusu freebet nie zabraknie.

A może freebet bez depozytu od innego bukmachera?

Ten kto będzie miał mało bonusów freebet od Betclic, to może sprawdzić bukmachera eWinner. Czy to dobry wybór dla fanów darmowych zakładów? eWinner freebet to wiele okazji do uzyskania dodatkowej gotówki na typy bukmacherskie. Na chwilę obecną w promocji powitalnej eWinner daje bonus cashback i od depozytu, ale po ich wykorzystaniu można liczyć na wspomniane freebety. W eWinner darmowe zakłady czekają między innymi typerów grających piłkę nożną – co weekend. We freebetach eWinner można odbierać nawet 50 złotych w każdym tygodniu.

Główna zasada freebetów w eWinner to taka, że należy wybrać do obstawiania sport, w którym działa promocja, a następnie zagrać odpowiedni kupon. Więcej freebetów u bukmacherów dostępnych w serwisie obstawiamy.info czeka m.in w Fortunie, Totalbet i LV BET.

Jaki jest kod promocyjny na freebet w Betclic?

Dla nowych graczy Betclic, którzy zakładają konto na betclic.pl kod promocyjny to: OBSTAWIAMY.

 • Ile odbierzesz na start w Betclic?
 • Po rejestracji z kodem OBSTAWIAMY w Betclic otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN. Przy porażce – Betclic przyzna bonus jako freebet 200 złotych.

  Jakie są warunki obrotu bonusu w Betclic?

  Freebet dla nowych graczy, czyli zwrot stawki w zakładzie bez ryzyka nie podlega warunkom obrotu.

  Patryk

  Patryk

   BUKMACHER MIESIĄCA

   Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

   laurWięcej
   KOD PROMOCYJNY:
   OBSTAWIAMY
   BONUS Z KODEM:
   300pln
   KOD PROMOCYJNY:
   OBSTAWIAMY
   BONUS Z KODEM:
   200pln
   KOD PROMOCYJNY:
   OBSTAWIAMY
   BONUS Z KODEM:
   1660pln