Analizy i typy na KSW 63 – Soldić czy Kincl?

Konfrontacja Sztuk Walki powraca ze swoim kolejnym wydarzeniem, tym razem w walce wieczoru starcie o mistrzowski pas – Roberto Soldić kontra Patrick Kincl. Tradycyjnie, na karcie więcej pojedynków, bo w sumie 9, więc mamy z czego wybierać na KSW 63 na typy bukmacherskie.

Warto przypomnieć, że przy okazji gali KSW 61 udało nam się trafić kupon z kursem 2,56, natomiast na KSW 62 typ singiel z kursem 2,68! [zobacz typy z KSW 61 oraz z KSW 62].

Passa trafionych kuponów trwa -> Analizy i typy KSW 66

KSW 63 – typy na kupon

Przy okazji ostatnich gal KSW nasze typy okazywały się trafione. Miejmy nadzieję, że teraz będzie podobnie. Mamy dla Was propozycję dubla z argumentami. Gramy o podwojenie.

Typy na KSW 63 w eWinnerze

Kupon na KSW 63 był trafiony ✅✅ Już teraz mamy na stronie kupon z analizą na KSW 64 i typami na Pudzianowski vs Bombardier 👈

Na KSW 63 typy, które proponujemy na kupon to zwycięstwa Darko Stosicia oraz Pawła Pawlaka. Wskazujemy na faworytów, ale według nas słusznych. Dodatkowo obstawiamy w eWinnerze za 125 PLN – dla nowych graczy z kodem OBSTAWIAMY zagranie kuponu za taką sumę oznacza typowanie bez ryzyka. W przypadku porażki postawiona kwota bez podatku wróci na konto depozytowe i od razu można wypłacić tę sumę na konto bankowe! Kliknij tutaj po więcej info o kodzie promocyjnym eWinnera.

Bez ryzyka do 110 PLN na pierwszy zakład w eWinner!

100 PLN

110

PLN

Zwrot za pierwszy zakład 110 PLN z kodem promocyjnym i zwrot na konto depozytowe! Jeśli przegrasz pierwszy zakład możesz od razu wypłacić środki.

500

PLN

od II depozytu Bonus od II wpłaty – maksymalnie do 500 PLN za wpłatę 1000 PLN. Środki zostaną przyznane zaraz po depozycie. Aby grać za bonus należy raz zagrać za całą II wpłatę.

Zatem przejdźmy do analizy, dlaczego takie dwa typy proponujemy na KSW 63. Zacznijmy od ciężkich, czyli starcia Darko Stosicia z Michałem Andryszakiem. Serbskiego zawodnika zawsze obstawialiśmy, gdy ten toczył boje w Polsce i dotychczas się nie zawiedliśmy. Nie inaczej powinno być tym razem.

Darko Stosicia można uznać obecnie za jednego z najlepszych zawodników w KSW. Już ostatnio pisałem, że to fighter, który realnie może zdobyć pas. W karierze przegrał cztery starcia, ale… 3 w UFC z rywalami poziom wyżej od polskiej organizacji. Czwarta porażka przydarzyła się kilka lat temu z Jiri Prochazką, który zaraz może walczyć o pas w UFC.

Typy na walkę na KSW 63 pomiędzy Stosiciem i Andryszakiem

Serb w najlepszej organizacji MMA na świecie zanotował bilans 1-3, po czym wygrał pewnie dwie walki w KSW. Warto zaznaczyć, że nie mamy tutaj do czynienia z weteranem, który najlepsze lata ma za sobą. Wręcz przeciwnie, Stosić ma dopiero 29 lat i nadal się rozwija. Podobną drogę w przeszłości przechodzili Askham czy właśnie De Fries, gdzie po nienajlepszej karierze w UFC w KSW pokonywali polskie gwiazdy.

Michał Andryszak w ostatnich czterech latach zanotował bilans 2-3 przegrywając między innymi z Michałem Kitą, którego to ostatnio pokonał Stosić. Mimo że Polak również jest jeszcze młody, to przegrał już pięć starć przez nokaut. Rywale, których ostatnio pokonywał nie są na poziomie Darko Stosicia i Serb po raz kolejny powinien pokazać swoją wielką moc. Patrząc na sposoby porażek Polaka i wielką siłę Stosicia, dla odważniejszych polecamy na KSW 63 typy na wygraną Serba przez nokaut po kursie 1,70.

Drugą walką na kuponie jest starcie Pawła Pawlaka z Damianem Janikowskim. Ten pierwszy będzie debiutował w KSW, ale miał już do czynienia z dużymi organizacjami od UFC począwszy. Poza tym występował między innymi w Babilon MMA, FEN-ie czy ACA. Jak widać po samych markach organizacji, Pawlak ma niemałe doświadczenie. Co jest pierwszym argumentem, który za nim przemawia, ponieważ Damian Janikowski w tym aspekcie to przeciwieństwo mając na koncie 9 walk.

Typy na walkę Pawlaka z Janikowskim na KSW 63

Nie ma wątpliwości, że Janikowski ma duży potencjał. Z resztą już udowodnił swoją wartość w sportach walki pokonując kilku zawodników, którzy poświęcają MMA całe życie. Balonik z oczekiwaniami był duży i przez ten pryzmat może się wydawać, że nasz olimpijczyk się nie spełnia. Jednak jest on solidnym fighterem. Niemniej na ten moment nie może obejść pewnego poziomu, co pokazały walki z Materlą czy Iliciem. Niektórzy stwierdzą, że jego wygrane nie przychodziły z bardzo wymagającymi rywalami… i trochę w tym racji jest, ale mowa o gościu, który zawodowo w MMA walczy dopiero cztery lata.

W sobotę, na KSW 63, Damian Janikowski ma kolejny test, który ma pokazać, czy jest w stanie pokonać poprzeczkę solidnego rywala w klatce. Uważam, że to jeszcze nie ten moment. Paweł Pawlak jest wszechstronniejszy. Chociaż zapasy czy dynamika Janikowskiego dają mu argumenty, to jednak walka trwa 15 minut i tutaj jest problem. Po drugiej stronie Pawlak, który już cztery razy w karierze walczył na dystansie 5 rund. Te kwestie powinny mu dać przewagę, która spowoduje, że koniec końców, że jego ręka skończy u góry. Dlatego decydujemy się na KSW 63 na typy w stronę debiutanta w klatce Konfrontacji Sztuk Walki.

Jak na KSW 63 typować bez ryzyka?

Proponujemy grać nasz typ na KSW 63 w eWinnerze ze względu na promocję dla nowych graczy. Nie masz tam jeszcze konta? To załóż z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać wyższy zakład bez ryzyka niż w standardowej ofercie. Sprawa jest prosta, obstawiasz za 125 PLN. W wypadku porażki na konto wróci 110 PLN (podatek od stawki nie jest zwracany), które możesz od razu wypłacić na swoje konto bankowe. Jak wygrasz to super, zwycięska kwota jest Twoja!

Otrzymanie dodatkowych 10 PLN w ramach zwrotu za błędnie wytypowany pierwszy kupon dostaniemy tylko, gdy wpiszemy kod promocyjny OBSTAWIAMY podczas rejestracji. Pierwszy krok rejestracji wygląda dokładnie tak i to tutaj powinien być wpisany kod:

Rejestracja w eWinner z kodem promocyjnym

Zakład bez ryzyka wykorzystany? To w eWinner możesz odebrać jeszcze bonus od drugiej wpłaty w wysokości 50% do 500 PLN, które można wykorzystać na KSW 63 jak i typy bukmacherskie na dziś.

Walka wieczoru KSW 63 – typy na Soldic vs Kincl

Główne starcie to pojedynek o pas w wadze półśredniej. Roberto Soldic jest zdecydowanym faworytem. Chociaż rywala ma niebyle jakiego. Patrick Kincl zasłużył sobie na walkę o najwyższy laur na KSW 63, ponieważ 2 razy zwyciężył przed czasem walcząc dla polskiej organizacji. Czech jest bardziej doświadczony od Chorwata. Wcale Soldić nie będzie też miał przewagi fizycznej, ponieważ Kincl jest wyższym i dość dużym półśrednim.

Biorąc pod uwagę, że spotkają się ze sobą godni siebie rywale i uważam, że nie powinni skończyć szybko walki, więc warto zwrócić uwagę na typ na KSW 63 na więcej 2,5 rundy do AKO po kursie 1,85 lub dla odważnych na singiel więcej niż 3,5 po kursie 2,41. Obaj są duzi, więc żaden nie powinien mieć przewagi fizycznej nad drugim, co często przekładało się w ich walkach do skończeni przed czasem. Poza tym starcie będzie na dystansie pięciu rund, a nie trzech, więc obaj są świadomi, że siły będzie trzeba rozłożyć inaczej. Tym razem patrzymy na typy na KSW 63 z oferty Fortuny, sponsora gali.

Typy w Fortunie na walkę wieczoru KSW 63 pomiędzy Soldiciem i Kinclem

Jak obstawić KSW 63bez ryzyka?

Po rejestracji w eWinner z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY Twój pierwszy kupon będzie objęty promocją – dostaniesz zwrot stawki do 110 PLN za przegrany zakład – stawkę możesz od razu wypłacić na konto bankowe.

Kogo typować na KSW 63?

Obstawiamy wygraną Pawła Pawlaka oraz Darko Stosicia. Wejdź do tekstu po analizę, dlaczego tak typujemy oraz przewidywania na walkę Soldicia z Kinclem!

Gdzie znajdę ofertę na KSW 63?

Obecnie ofertę na KSW znajdziesz w Fortunie, STS, Betclic, BETFAN, forBET, Etoto, Superbet, Totalbet i eWinnerze.

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln