Typy na KSW 61 – analiza kuponu z kursem 2,56! [WCHODZĘ]

Zobacz już nasze typy na KSW 64

W sobotę 5 czerwca czeka nas kolejna gala KSW, tym razem w Ergo Arenie z kibicami! W końcu atmosfera przy walkach będzie choć w pewnym stopniu jak dawniej. W starciu wieczoru dwie znane persony – Mariusz „Pudzian” Pudzianowski oraz Łukasz „Juras” Jurkowski. Bierzemy się za typy na KSW 61, analizujemy główny pojedynek i proponujemy kupon po najlepszych kursach.

Sprawdź kod bonusowy do Fortuny

Odbierz bonusy do 2230 PLN na KSW 61 🥊

600 PLN

600

PLN

Zakład bez ryzyka Zwrot za pierwszy przegrany zakład do 600zł! W przypadku porażki środki są zwracane i można je od razu wypłacić po wykonaniu zaledwie jednokrotnego obrotu.

20 PLN

30

PLN

Freebet Wystarczy wykonać pełną rejestrację, a 2800 punktów trafi na konto gracza. Kolejne 1400 punktów FKP trafi na nasze konto po wpłacie depozytu

200 PLN

200

PLN

Bonus od II depozytu Bonus 50% do 200 PLN od II wpłaty. Bez obrotu – przyznawany w punktach FKP

W eWinner również możesz zagrać bez ryzyka – z kodem OBSTAWIAMY zwrot do 110 PLN na konto depozytowe i kasę można od razu wypłacić!

Walka wieczoru KSW 61 – jakie typy na Mariusz „Pudzian” Pudzianowski kontra Łukasz „Juras” Jurkowski

Starcie, które budzi różne emocje wśród fanów MMA. Jedni twierdzą, że to niepotrzebny pojedynek. Drudzy zwracają uwagę, że tak naprawdę interesujące, bo istnieje nutka niepewności co się wydarzy. Jedno jest pewne, oba nazwiska są bardzo dobrze znane w środowisku fanów sportów walki i nikt się nie spodziewał ich zestawienia. Typy bukmacherskie graczy na KSW 61 ewidentnie pokazują, że jest wiara w Mariusza Pudzianowskiego. Kursy bukmacherskie również to odzwierciedlają dając mniejsze szanse Łukaszowi Jurkowskiemu.

Mariusz Pudzianowski vs Łukasz Jurkowski – kto wygra na KSW 61?

Pudzian

Głosuj

Juras

Głosuj
33%
33%

Jak to wygląda w naszej opinii? Zgadzamy się z kursami bukmacherskimi i typami KSW 61 z większością gracz – idziemy w stronę Mariusza Pudzianowskiego.

Na pierwszy rzut oka taki kierunek może wydawać się dziwny. W końcu Łukasz Jurkowski to jeden z bardziej doświadczonych fighterów walcząc od 2004 roku. Prędzej mając za sobą amatorską karierę w taekwondo. Jednak mamy rok 2021 i trochę się pozmieniało.

Zacznijmy więc od Jurasa, dlaczego typy na KSW 61 nie powinny iść raczej w jego stronę. Przypomnijmy, że w 2011 roku ogłosił zakończenie kariery. Po latach wyrzekania się, że nie wróci… zrobił come back w 2017 roku.

Bilans walk Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego

Niewątpliwie trzeba szanować Jurasa za wkład w dyscyplinę. Był także jednym z pionierów w KSW. Jednak jak to wielu zauważa, łącznie z Szymonem Kołeckim, obecny styl życia komentatora gal nie pozwala mu się wznieść na wyżyny umiejętności.

Jego dyspozycja w walkach po powrocie, mówiąc delikatnie, nie zachwyciła. Chociaż bilans 2-1, to trzeba się temu przyjrzeć bliżej. Najpierw zwycięstwo z Sokoudjou, które pozostawiło kontrowersje co do werdyktu. Poza tym już wtedy było widać, że Jurkowski nie jest tym samym zawodnikiem. Porażka z Zawadą oraz zwycięstwo z Bekavacem (rywal poddał się ze względu na kontuzję) sprawiły, że można było się utwierdzić w przekonaniu, że Juras już nie będzie miał sportowych wyzwań.

Gdy dodamy do tego fakt, że walczył ostatnio dwa lata temu. Natomiast jego styl życia i sylwetka mówią, że raczej nie był zdeterminowany do polepszenia swoich występów w następnych starciach na KSW… to można mocno wątpić w dobry występ Jurasa na KSW 61. Typowanie w jego stronę byłoby bardzo ryzykowne, bo nie wiadomo co pokaże. A raczej można zakładać, że gorszą wersję słabego siebie z ostatnich pojedynków.

Nie zapomnijmy również, że styl życia Jurasa był widoczny w jego sylwetce przez ostatnie lata. Słynny komentator wyglądał na ulanego i nie raz prezentował swoje zamiłowanie do pizzy oraz whiskey. Przypomnijmy, że zazwyczaj walczył w kategorii wagowej do 93 kilogramów. Teraz idzie do wagi ciężkiej zmierzyć się ze 120 kilogramowym Mariuszem Pudzianowskim. Oczywiście Juras także przybrał na wadze, ale siłowo będzie ustępował Pudzianowi, co należy wziąć pod uwagę szykując typy na KSW 61. Przy czym próżno szukać znacznej przewagi szybkości czy wytrzymałości u Jurkowskiego.

Sama różnica kilogramów oraz siły może być tutaj decydująca. Były strongman na przestrzeni lat rozwinął się jako zawodnik zawodnik MMA. Duża w tym zasługa jego trenerów, którzy znaleźli idealny plan na starcia, który pasuje pod umiejętności i możliwości Pudziana. Taktyka jest prosta, szukać obalenia i obijać rywala w parterze. Jak to Mariusz lubił mawiać „łapać i rzucać”.

Z kolei boks został przystosowany pod to, aby tylko w odpowiednim momencie właśnie złapać i rzucić. Naturalnie Juras to doświadczony zawodnik – potrafi ładnie kopnąć, iść na wojnę, umie kręcić się z pleców oraz wie jak bronić obalenia… ale są pewne ograniczenia fizyczne. Pokazała to walka De Friesa z Narkunem, gdzie ten pierwszy wykorzystał przewagę gabarytów. Tutaj powinniśmy zaobserwować podobną różnicę w sile, więc jeżeli chcesz typować na KSW 61 walkę wieczoru, to obstawianie w stronę Mariusza wydaje się lepszym wyborem, na co mamy kurs na poziomie 1.53 (jak widać poniżej, wartość na faworyta spada)

Typy na walkę Jurkowskiego z Pudzianowski na KSW 61 w Fortunie
Oferta na KSW 61 z dnia 31.05.2021 rok

Oczywiście oferta Fortuny to także zdarzenia rozszerzone. Jakie typy tam znajdziemy? Wydaje się, że starcie nie powinno skończyć się na punkty. Ani jeden, ani drugi nie kojarzą się w ostatnich latach z mega wytrzymałością. Jednak ze względu na za niski kurs lepiej to odpuścić – mamy tylko 1,10, że starcie zakończy się przed czasem.

To już lepszym rozwiązaniem wydaje się szukanie sposobu skończenia przez Mariusza Pudzianowskiego, mianowicie przez KO/TKO. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem na KSW 61 jest ten, w którym Pudzian właśnie po obaleniu w parterze kończy Jurasa ciosami z góry konsekwentnie go rozbijając.

Oferta z kursami na walkę Pudzianowskiego z Jurkowskim na KSW 61

AKO po kursie 2.56 – typy KSW 61 na kuponie

Walka wieczoru KSW 61 pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim z Łukaszem Jurkowskim interesuje większość fanów najbardziej. Przedstawiliśmy swój punkt widzenia i typ. Jednak nie decydujemy się brać tej pozycji na kupon, co nie oznacza, że takowego nie zaproponujemy!

Stworzyliśmy triple, który daje kurs akumulowany na poziomie 2,56. Dlaczego te typy na KSW 61 mogą okazać się trafione? Wydaje się, że to jest dobry kierunek, ponieważ od czasu zawarcia zakładu bukmacherzy obniżyli kursy bukmacherskie i obecnie (na dzień 1.06.2021) akumulacja wynosi 2,11.

Kupon z typami na KSW 61
Kupon na KSW 61 zrobiony 28 maja 2021 roku

W ostatnich latach KSW stawia także na szukanie talentów w Europie, które mogą zwojować KSW. Z punktu sportowego jak najbardziej taka sytuacja zadowala fanów organizacji. Ci zawodnicy dodają kolorytu i tworzą nowe rywalizacje rozwijając poszczególne kategorie wagowe. Stają się czasami nawet gwiazdami i najlepszym przykładem jest tu Roberto Soldić.

Dlaczego tu o tym wspominam? Ponieważ to właśnie łączy obstawianą trójkę na kuponie – utalentowani zawodnicy z Europy z potencjałem na posiadanie pasa KSW. To nie są ogóry dla obicia Polaków.

Pewne odkupienie Parnasse’a na KSW 61

Salahdine Parnasse był już mistrzem KSW wagi piórkowej, ale w poprzedniej walce nieoczekiwanie z pozycji underdoga przegrał. W naszych typach na KSW odpuściliśmy wtedy stawianie na Francuza ze względu na zbyt niski kurs. Osobiście śmiało mogę określić byłego czempiona polskiej organizacji jako jednego z najbardziej utalentowanych zawodników jakich możemy oglądać w tej organizacji.

Warto zaznaczyć i przypomnieć, że nadal ma on tylko 23 lata! W MMA to jest nic. Przed porażką wygrał pięć walk w zachwycającym stylu. Trudno warto wyróżnić go w jednym aspekcie, bo jest kompletnym zawodnikiem, który doskonale korzysta ze swojego atletyzmu.

Uważam, że ostatnia walka to wpadka. Naturalnie nie można nic odbierać Danielowi Torresowi, bo wygrał zasłużenie. Jednak u Parnasse’a wkradło się trochę rozluźnienia, więc został skończony przed czasem. Postawię tezę, że w rewanżu znowu będzie według kursów bukmacherskich faworytem i według mnie słusznie.

Walka z Filipem Pejiciem ma pokazać, że to był tylko wypadek przy pracy, więc pewnie można brać typy w stronę Francuza na KSW 61. Po pierwszej zawodowej porażce może wrócić tylko lepszy niż kiedykolwiek będąc dokładniejszym. Na pewno nie pozwoli na powtórkę i będzie bardziej wyważony.

Tym bardziej, że rywal, Filip Pejić, wygrał ostatnio przez nokaut. Chociaż prędzej notował dwie porażki – również z Torresem oraz Szymańskim, którego Parnasse pokonywał.

Kim jest Kincl i dlaczego warto go typować

Patrick Kincl to jeden z lepszych zagranicznych angażów ze strony KSW w ostatnich latach. Niektórzy mogą nie wiedzieć kim jest Czech. Mowa o weteranie, który ma wysokie umiejętności i jak najbardziej aspiracje do pasa w KSW. Pokazał to już na przywitanie bardzo pewnie rozbijając Tomka Drwala. Na ostatnie 17 walk przegrał tylko 2. Porażki odnosił z solidnymi przeciwnikami, więc ujmy tam nie ma.

Chociaż Tomasz Romanowski od czasu udziału w programie „Tylko jeden” rozwija się fenomenalnie, to jeszcze z rywalem na takim poziomie nie walczył. Mimo że passa 8 wygranych z rzędu może robić wrażenie, to jednak teraz najtrudniejsze wyzwanie w karierze Romanowskiego. Chociaż Polak jest solidny, to według mnie jeszcze nie jest w stanie rywalizować o mistrza organizacji – a w takim starciu już potencjalnie można nawet widzieć Kincla.

Czech będzie miał 8 centymetrów przewagi zasięgu oraz wydaje się być fizycznie silniejszym i szybszym. Swój dynamizm już pokazał w KSW, więc spokojnie bierzemy typ w jego stronę na gali numer 61 do AKO.

Typ na KSW na Stosicia po raz kolejny

Darko Stosic znalazł się już na naszym kuponie, kiedy debiutował w organizacji. Wtedy zadowolił nas zwyciężając z pozycji underdoga po kursie powyżej 2. Tym razem jest faworytem i po raz kolejny typy na KSW 61 uzupełniamy Serbem.

Zacznijmy od tego, że widzę tego zawodnika zdobywającego pas wagi ciężkiej. Przyszedł do KSW po trzech porażkach, ale w UFC z rywalami wysokiego kalibru. Już De Fries czy Askham pokazywali, że po takiej historii można zostać mistrzem w Polsce.

Pierwszy występ Stosica potwierdził jego wielki potencjał. Serb ma dopiero 29 lat i nadal się rozwija dostając w KSW drugie życie, gdzie może się realizować.

Z kolei Michał Kita to już weteran polskiego MMA. Mając 41 lat pewnego poziomie już nie przejdzie. Poziomu Darko Stosicia. Na ostatnie 11 walk wygrał tylko 5. Ostatnie starcie z De Friesem również pokazało, że dla Kity jest już bariera. Natomiast Serb wydaje się być jeszcze lepszy niż Brytyjczyk w swojej destrukcji. Podsumowując bez zawahania na KSW 61 typy na kupon w stronę Stosicia.

Gdzie najlepsze kursy bukmacherskie na KSW 61?

Na ten moment kursy bukmacherskie na KSW 61 posiada Fortuna, eWinner, Betclic, STS, LV BET, BET FAN, forBET, Totolotek, eToto, TotalBet i SuperBet. Większość bukmacherów ma te pozycje w ofercie, wiec możemy zawierać typy tam, gdzie najlepsze wartości. Poniżej przedstawiamy najwyższe mnożniki na omówione powyżej starcia i kierunki typów. Stan na 1.06.2021 rok.

 • Wygrana Mariusza Pudzianowskiego – 1,55 w eWinner i BETFAN
 • Wygrana Łukasza Jurkowskiego – 2,65 w eTOTO
 • Wygrana Salahdine’a Parnasse – 1,33 w Betclic i forBET
 • Wygrana Patricka Kincla – 1,30 w Fortunie
 • Wygrana Darko Stosicia – 1,37 w STS i BETFAN

Chcąc skorzystać z oferty Fortuny i specjalnej oferty dla nowych graczy przy rejestracji wpisz kod promocyjny OBSTAWIAMY. Pozwoli to na bardzo wysoki zakład bez ryzyka, do 600 PLN, bonus od depozytu do 2100 PLN oraz darmowy zakład w wysokości 20 PLN.

Jeżeli masz już konto w Fortunie, sprawdź także u nas na stronie oferty powitalne innych bukmacherów. Polecamy kod bonusowy OBSTAWIAMYPL do forBET – daje to możliwość zakładu bez ryzyka, czego nie ma dostępnego w podstawowej ofercie bukmachera.

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln