KSW 62 typy – analiza walk i bez ryzyka do 110 PLN! 🥊

W sobotę czeka nas kolejna gala Konfrontacji Sztuk Walk. Tym razem w walce wieczoru Szymon Kołecki zmierzy się z Akopem Szostakiem. Jak co galę bierzemy się za analizę i proponujemy na KSW 62 typy. Poniżej znajdziesz propozycje naszego kuponu na weekendowe emocje z MMA.

KSW 62 trafione – na KSW 65 typy już gotowe [SPRAWDŹ ANALIZY I KUPON]

KSW 62 – typy na kupon

Trzeba przyznać, że KSW 62 jest dla bardziej hardkorowych fanów MMA. Chociaż wiele nazwisk może dużo nie mówić, to nie znaczy, że będzie nudno. Natomiast będąc przy typach, oczywiście jest co wybierać. Od razu rzucamy okiem na kartę walk i uwagę przykuwa jeden underdog, którego zdecydujemy się obstawić.

Warto przypomnieć, że przy okazji ostatniej gali KSW udało nam się trafić kupon z kursem 2,56! [zobacz typy z KSW 61]

Mowa o trzeciej walce od końca, czyli starciu Michała Michalskiego z Adrianem Bartosińskim. Patrząc na wartości w mojej opinii wydaje się, że warto próbować wygraną tego drugiego. W ofercie eWinner kurs na takie zdarzenie znajdujemy na poziomie 2.68.

Typy na KSW 62 - Kołecki vs Szostak

W eWinner po rejestracji z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY swój pierwszy kupon grasz bez ryzyka – w przypadku porażki dostaniesz zwrot do 110 PLN na konto główne i sumę możesz od razu wypłacić. Przed typowanie KSW 62 sprawdź także nasz ranking bukmacherów w Polsce.

ZAGRAJ BEZ RYZYKA W EWINNER – ZWROT DO 110 PLN

100 PLN

110

PLN

Zwrot za pierwszy zakład 110 PLN z kodem promocyjnym i zwrot na konto depozytowe! Jeśli przegrasz pierwszy zakład możesz od razu wypłacić środki.

500

PLN

od II depozytu Bonus od II wpłaty – maksymalnie do 500 PLN za wpłatę 1000 PLN. Środki zostaną przyznane zaraz po depozycie. Aby grać za bonus należy raz zagrać za całą II wpłatę.

Tak więc przejdźmy do analizy, dlaczego przy KSW 62 typy kierujemy w stronę osoby, która nie jest stawiana w roli faworyta przez zakłady bukmacherskie. Adrian Bartosiński jest obecnie zawodowo niepokonanym zawodnikiem. Posiada bardzo duży potencjał. Ma także bardzo bogate, amatorskie doświadczenie – według starć zapisanych na Tapology, 9 z 11 takich pojedynków zwyciężał.

Po raz pierwszy na większej scenie Bartosiński wystąpił na FEN, gdzie miał trudne zadanie, z którego wyszedł górą (pokonał Krystiana Bielskiego, który na tamten moment miał rekord 5-1). Jednak prawdziwy przełom miał nadejść rok temu na wiosnę, kiedy został uczestnikiem programu „Tylko jeden” – reality show KSW. Pokazał się tam z bardzo dobrej strony wygrywając dwa razy przed czasem.

Dlaczego więc taki kurs na KSW 62 na typy w stronę Bartosińskiego? W debiucie KSW nie zachwycił. Wygrał, ale rywala miał średniego. Niemniej był to jego debiut w tej organizacji. Nie pokazał swoich umiejętności. Umiejętności, które bardzo szybko rosną, bowiem ma zaledwie 26 lat – jak na MMA to bardzo młody wiek. Z pewnością będzie lepszą wersję siebie niż ostatnio widzieliśmy patrząc na jego potencjał. Natomiast zebrane doświadczenie z dużej sceny pomoże na lepszy występ.

Michalski vs Bartosińki na KSW 62

Naturalnie jego rywalem nie będzie byle kto, bo Michał Michalski mający obecnie trzy wygrane z rzędu na KSW. Prędzej mimo dwóch porażek zawsze zostawiał po sobie dobre wrażenie. Tu nie ma wątpliwości, że jego styl walki jest efektowny, bo daje wojnę. W końcu każda z jego pięciu walk na KSW kończyła się przed czasem.

Michał Michalski pokonywał już zawodników solidnych. Jednak ma pewne dziury, które powodują, ze nie jest pewny. Stąd porażki, czy kłopoty nawet w zwycięskich starciach. Idąc na KSW 62 typami w Bartosińskeigo nie bez znaczenia jest styl. Adrian jest bardzo silnym zawodnikiem, który wręcz przeciwnie jak Michalski niekoniecznie będzie dążył do bójki i efektownych starć. Jednak niewątpliwie może być strasznie skuteczny.

Zakładam, ze drogą do wygrania tego starcia dla Bartosińskiego może być ciągła presja, nacisk i szukanie obalenia rywala. Michalski nie będzie miał miejsca na swoją bójkę. A nawet jeśli, to musi być strasznie uważny, bo dziury w starciu z Bartosińskim mogą skończyć się nokautem. Bierzemy wygraną Bartosińskiego po kursie 2,68 i liczymy na trafienie underdoga!

Jak na KSW 62 typować bez ryzyka?

Proponujemy grać nasz typ na KSW 62 w eWinnerze ze względu na promocję dla nowych graczy. Nie masz tam jeszcze konta? To załóż z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać wyższy zakład bez ryzyka niż w standardowej ofercie. Sprawa jest prosta, obstawiasz za 125 PLN. W wypadku porażki na konto wróci 110 PLN (podatek od stawki nie jest zwracany), które możesz od razu wypłacić na swoje konto bankowe. Jak wygrasz to super, zwycięska kwota jest Twoja!

Otrzymanie dodatkowych 10 PLN w ramach zwrotu za błędnie wytypowany pierwszy kupon dostaniemy tylko, gdy wpiszemy kod promocyjny OBSTAWIAMY podczas rejestracji. Pierwszy krok rejestracji wygląda dokładnie tak i to tutaj powinien być wpisany kod:

eWinner kod promocyjny rejestracja

Zakład bez ryzyka wykorzystany? To w eWinner możesz odebrać jeszcze bonus od drugiej wpłaty w wysokości 50%  do 500 PLN, które można wykorzystać na KSW 62 lub inne typy bukmacherskie, które również znajdziesz na naszym portalu.

Walka wieczoru KSW 62 – typy na Kołecki vs Szostak

Walką wieczoru KSW 62 będzie starcie, które przez wielu jest uważane lekko za bezsensowne… i musimy się tutaj zgodzić. Świadczą o tym także kursy bukmacherskie, bo na Szymona Kołeckiego mamy wartość na poziomie zaledwie 1.06! Co jednak nas kompletnie nie dziwi. Trudno wyobrazić sobie tu inny scenariusz. Jednak ten mnożnik nie pozwala myśleć, żeby na KSW 62 brać typy na czystą wygraną w pojedynku gali.

Oboje zaczynali jako freakowi fighterzy. Jednak Kołecki doszedł o wiele dalej i zrobił o wiele więcej. Pokonywał już zawodowych zawodników MMA. Bardzo dobrze przekuł swoją siłę na sporty walki i wykorzystuje atuty pod odpowiedni styl. Tego samego nie można napisać o Szostaku, którego sylwetka raczej wadzi w tym sporcie. Były kulturysta nie pokonał nikogo z dodatnim bilansem i przegrywał z rywalami, których Kołecki powinien pokonywać. Pytaniem nie jest czy były olimpijczyk wygra, tylko jak. Tutaj też ciężko o rozsądne typy na KSW 62, bo na zwycięstwo przez KO/TKO przez Kołeckiego mamy zaledwie kurs na poziomie 1.15!

Jak obstawić KSW 62 bez ryzyka?

Po rejestracji w eWinner z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY Twój pierwszy kupon będzie objęty promocją – dostaniesz zwrot stawki do 110 PLN za przegrany zakład – stawkę możesz od razu wypłacić na konto bankowe.

Kogo typować na KSW 62?

Obstawiamy wygraną Adriana Bartosińskiego po kursie 2,68 – w tekście dowiesz się dlaczego

Gdzie znajdę ofertę na KSW 60?

Obecnie ofertę na KSW znajdziesz w Fortunie, STS, Betclic, BETFAN, forBET, Etoto, Superbet, Totalbet i eWinnerze.

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln