Superbet bonus powitalny 📢 | 1520 PLN z kodem

Superbet bonus powitalny 2021

Firma wywodząca się z Rumunii rozpoczęła działalność w Polsce od sektora stacjonarnego, jednak od 2020 roku jest już online. Jaki dostaniemy superbet bonus powitalny? Tłumaczymy!

superbet bonus powitalny

Najpierw jednak przybliżmy, jakie bonusy powitalne oferują inni bukmacherzy. A spotkać możemy bonusy od depozytu, freebety, zakłady bez ryzyka (cashbacki), czy testowe dni bez podatku.

W Superbecie bonus powitalny to zarówno klasyczna promocja od wpłaty, jak i cashback, który już taki klasyczny nie jest. Bowiem w klasycznym cashbacku, otrzymalibyśmy po prostu zwrot stawki po przegranym zakładzie.

Jako, że lubimy, kiedy bukmacherzy próbują wdrażać coś innego od reszty, to poświęcimy tej promocji najwięcej czasu. Superbet bonusem powitalnym nieco zaskoczył i trzeba przyznać, że ktoś usiadł i przemyślał strukturę pierwszej gratyfikacji dla nowych graczy.

Bukmacher nie zdecydował się na wdrożenie np. freebetu, wiemy, że je lubicie, ale… Gdyby się nad tym zastanowić, to freebety sięgają kwot maksymalnie do 50 PLN (w Totalbet). Natomiast cashbacki czy bonusy od wpłaty, to już inna bajka. Tutaj wchodzą w grę lepsze sumki.

Jeśli natomiast chcielibyście dostać coś za darmo, to eWinner oferuje bonus bez depozytu.

Bonus powitalny Superbet 1300 PLN

Bonus powitalny w Superbet składa się z dwóch części: cashback i bonus od depozytu. W tej części tekstu pochylimy się nad pierwszą z nich, czyli zwrotem w przypadku ujemnego bilansu.

Zobacz nasz wpis o kodzie promocyjnym w Superbet. W nim dowiesz się, jak krok po kroku skutecznie odebrać najwyższy dostępny bonus u tego bukmachera.

Superbet bonus powitalny – jak to działa?

No to lecimy z najważniejszą częścią tego wpisu, a więc wytłumaczeniem, jak działa bonus powitalny Superbet. Z jednej strony nie jest to trudne, a z drugiej warto, żebyście poświęcili chwilę na dokładne przeanalizowanie naszego poradnika. Dzięki temu nie zaskoczycie się negatywnie odbierając cashback w Superbecie.

superbet bonusy powitalne

Aktywacja bonusu

Po pierwsze, musimy zarejestrować konto. Rejestracja jest tymczasowa, nie potrzebujemy więc dowodu osobistego, proces nie potrwa dłużej niż 5 minut.

Następnie, należy wpłacić pierwszy depozyt – bez tego po prostu nie uda nam się rozpocząć rozgrywki, więc tym bardziej aktywować bonusu powitalnego.

Trzeci krok, to po prostu obstawianie. Superbet cashback będzie kumulował nam się przez 7 dni od złożenia pierwszego depozyt. Nie liczy się jednak każdy przegrany kupon, a bilans po tygodniowym obstawianiu.

Jeśli po tygodniu gry, Twój bilans będzie wynosił -500zł, to dostaniesz cashback 500zł? Niestety nie. Superbet odejmie od tego kilka zmiennych. Jakich?

Jaki bonus powitalny przyzna Superbet?

Bukmacher oblicza należny zwrot w formie bonusu na podstawie formuły, którą już za chwilę Wam przedstawimy i dokładnie opiszemy, dzięki temu nie będziecie niemiło zaskoczeni.

Wzór brzmi: Stawki – wygrane – podatek od gier – przyznane i wykorzystane bonusy = kwota zwrotu

Załóżmy sobie wyjściowe dane, tj. wpłaciliśmy i za taką sumę graliśmy w ciągu 7 dni 1000 PLN, wygraliśmy 600 PLN, wygenerowaliśmy podatek od stawki na poziomie 120 PLN, a do tego dostaliśmy bonus od depozytu 50 PLN (o nim później).

Dane do wzoru: 1000 (stawka) – 600 (wygrane) – 120 (podatek) – 50 (bonus od depozytu) = 230 PLN

230 PLN to kwota, którą dostaniemy od Superbet w ramach bonusu powitalnego cashback.

Co trzeba zrobić, aby dostać maksymalną kwotę? No cóż, albo nic nie wygrywać, albo coś tam wygrać, ale dużo więcej przegrać. Generalnie nasz bilans ujemny musi być na takim poziomie, żeby po odjęciu wygranych, podatku i bonusu od depozytu wychodziło 500.

Jak oceniamy to rozwiązanie Superbetu? Na pewno fajny jest długi czas obowiązywania promocji, no bo jednak możemy grać z dosyć czystą głową 7 dni i mieć pewność, że jeśli przegramy, to zwrot dostaniemy. Jest to poniekąd uczciwe podejście, premiujące graczy obstawiających słabo. Przecież, jeśli wygramy, to też będziemy zadowoleni.

Bonus od depozytu do 200 PLN

Kolejnym bonusem powitalnym Superbet jest promocja od wpłaty. Jest ona właściwie pierwszą gratyfikacją, która aktywuje się na naszym koncie. Jednak to cashback budzi więcej entuzjazmu i możemy z niego uzyskać większą kwotę.

Bonus od depozytu jest dostosowany do średniej wpłaty graczy do bukmachera. Maksymalna kwota jaką dostaniemy za wpłatę 200 PLN lub wyższą to 200 PLN. Minimalny depozyt do aktywowania bonusu to 20 PLN, wtedy dostaniemy 20 PLN. W Superbet dostaniemy wiec klasyczne 100% od pierwszej wpłaty.

Jak obrócić bonusem powitalnym Superbet?

Zarówno cashback, jak i bonus od depozytu dostajemy w formie środków do obrócenia. Nie możemy ich od razu wypłacić, co jest naturalne i tutaj żadnych zastrzeżeń nie mamy. Wręcz przeciwnie!

Warunki obrotu bonusem Superbet są naprawdę jasne i klarowne. Dla obu promocji, następujące:

 • Minimum 2 zdarzenia na kuponie
 • Kurs jednostkowego zdarzenia min. 1.30
 • Kurs całego kuponu min 1.80

W Superbecie obracanie bonusami ma tylko różny limit czasu. Jest to 10 dni dla bonusu powitalnego cashback oraz tyle samo dni dla bonusu od depozytu. Trzeba przyznać, że to pierwszy i jedyny minus w kwestii obrotu bonusem Superbet.

Różnica nie występuje również ilości obrotów bonusem powitalnym Superbet jakich trzeba dokonać. W przypadku cashbacku i bonusu od depozytu są to dwa obroty.

Powyższe zasady oceniamy bardzo pozytywnie i naprawdę nie chcemy się czepiać tego krótkiego czasu na obrót, choć utrudni to z pewnością przeniesienia środków na konto depozytowe.

Na koniec warto wspomnieć, jakie kuponu nie zaliczą się do obrotu bonusem Superbet:

 • Oferta Super Mecz
 • Super Szansa
 • Super LIVE

Nowy bonus powitalny Superbet

Ostatnią innowacją w pakiecie bonusów powitalnych Superbet jest freebet. To promocja, która otrzymamy za ściągnięcie aplikacji. Bonus bez depozytu wynosi 20 PLN i aby go dostać wystarczyć zalogować się w aplikacji mobilnej bukmachera.

Obrót ostatnim bonusem powitalnym Superbet jest jednokrotny po kursie 1.80. W tym wypadku także mamy 10 dni, aby skorzystać z oferty. Aplikację mobilną Superbet oceniamy bardzo pozytywnie, dlatego warto na niej obstawiać nie tylko ze względu na promocję bez depozytu.

Bonus powitalny Superbet wykorzystany, co dalej?

Bukmacher to nie tylko bonusy powitalne. Superbet o tym wie i dlatego proponuje szereg aktywacji, które możecie wykorzystywać jako stali klienci.

SuperSpin – codziennie nowe losowanie

Promocja SuperSpin to swego rodzaju loteria, dzięki której codziennie do zgarnięcia jest JackPot 10 000 PLN. Losowanie jest darmowe, trzeba mieć konto w Superbet oraz wyrażone zgody marketingowe.

Codziennie do wygrania jest:

 • Sport Bonus – 5 PLN
 • Wirtualne Bonus – 5 PLN
 • Super Sport Bonus – 10 PLN
 • Mega Sport Bonus – 30 PLN
 • Jackpot – 10 000 PLN
 • Brak wygranej – 0 PLN

Otrzymany bonus trzeba wykorzystać na single z minimalnym kursem na poziomie 1.60 lub zakłady akumulowane (2+ zdarzenia) z kursem łącznym kuponu min. 2.0.

Super Game – 25 000 PLN na rundę

To quiz, w którym dzięki poprawnym odpowiedziom zdobywamy szanse na wysokie nagrody. Super Game to łączna pula nagród w wysokości 25 000 PLN:

 • 2 poprawne odpowiedzi = 7 500 PLN do podziału między graczy
 • 3 poprawne odpowiedzi = 7 500 PLN do podziału między graczy
 • 4 poprawne odpowiedzi = 10 000 PLN do podziału między graczy

Nagrody są przyznawane w formie bonusu do obrotu, w przypadku kuponów single kurs min. to 1.80, a AKO 1.80 i min 1.30 jednostkowego zdarzenia.

Ile wynosi bonus powitalny Superbet?

Łączna wartość bonusu powitalnego Superbet to 1520 PLN. Kwota plasuje się w środkowej pozycji wśród pozostałych polskich, legalnych bukmacherów.

Jakie bonusy powitalne oferuje Superbet?

W ramach bonusów powitalnych Superbet oferuje cashback, bonus od depozytu oraz freebet. Wszystkie promocje są szczegółowo opisane w tekście.

Jaki jest kod promocyjny na bonus powitalny Superbet?

Sprawdź w tekście specjalny kod promocyjny na bonus powitalny w Superbet, dzięki któremu uzyskasz wyższe profity niż w ofercie standardowej!

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln