Superbet cashback do 3500 PLN – ZAKŁAD BEZ RYZYKA!

Cashback u każdego bukmachera mają duże wzięcie ze względu na to, że przy porażce wypłacany jest zwrot stawki. W Superbet cashback (zakład bez ryzyka) jest proponowany w nieco innej formule, ale nie zmienia to decydującego faktu, że za przegrane kupony można uzyskać zwrot utraconych pieniędzy. Zwrot od bukmachera Superbet może wynieść nawet 3500 PLN na start To operator, który daje powitalny zakład bez ryzyka nie tylko na pierwszy zakład, ale cały tydzień obstawiania!

Z naszego artykułu dowiesz się:

 • Jaki cashback oferuje Superbet dla nowych graczy?
 • Jak odebrać zakład bez ryzyka od Superbet?
 • Jakie są warunki bonusu?
 • Gdzie jeszcze otrzymasz cashback? Lista zakładów bez ryzyka

Gracze, którzy mają już za sobą korzystanie z cashbacków mogą na pewno powiedzieć, że to jeden z najprzyjemniejszych bonusów bukmacherskich. Generalnie cashbacki wszędzie wyglądają podobnie, a różnią się tylko wysokością bonusu, kursem obrotu i rodzajem kuponu.

W Superbet zwrot jest ubezpieczeniem nie tylko pierwszego zakładu, a całej serii kuponów, którą można zagrać w pierwszym tygodniu po rejestracji!

Pełny zestaw bonusów powitalnych Superbet, w tym cashback 3500 PLN możliwy jest po rejestracji z kodem promocyjnym Superbet.

Superbet cashback a zakład bez ryzyka u innych bukmacherów

Zanim przejdziemy do wyjaśnienia cashbacku w Superbet warto wskazać, że ta promocja stała się w ostatnim czasie jedną z ulubionych wśród graczy polskich bukmacherów. Tak rynek to zauważa, i wielu proponuje naprawdę atrakcyjne oferty w tym zakresie. Wystarczy przytoczyć trzy przykłady:

 • eWinner zakład bez ryzyka ze zwrotem na konto główne (od razu można wypłacić!) do 110 PLN po użyciu kodu OBSTAWIAMY
 • Fortuna ze zwrotem do jednokrotnego obrotu bez warunku kuponu do 600 PLN z użyciem kodu OBSTAWIAMY (zobacz szczegóły -> Fortuna 600 bez ryzyka)
 • STS kod promocyjny gwarantuje zakład bez ryzyka do 100 PLN!
 • Fuksiarz promocja to z kolei zwrot 50% postawionej kwoty za pierwszy zakład do 500 PLN. Dodatkowo bukmacher zapewnia 200 PLN cashback dzień w dzień przez 30 dni od założenia konta
 • Jest jeszcze betcris kod promocyjny, który oferuje aż do 900 PLN zakładu bez ryzyka przy pierwszych dwóch depozytach
 • No i oczywiście forBet -> kod promocyjny Forbet to aż 1200 PLN zwrotu za pierwszy ewentualnie przegrany zakład

Superbet cashback 3500 PLN – tydzień bez ryzyka

Cashback w zakładach bukmacherskich Superbet jest bonusem dla nowych klientów.

To jedna z trzech promocji na start, jakie oferuje ten legalny bukmacher w Polsce.

Na stronie superbet.pl i w aplikacji mobile bonus ten reklamowany jest jako “tydzień bez ryzyka“, który razem z bonusem od depozytu na start do 200 PLN daje razem pakiet powitalny 3754 PLN.

superbet zakład bez ryzyka

Z reguły przywykliśmy do cashbacku, który obstawiamy za własne środki, a gdy przegrywamy – otrzymujemy zwrot stawki. W takim przypadku cashback to inaczej zakład bez ryzyka.

Superbet przedefiniowuje tę promocję, ponieważ w tej ofercie typujesz przez tydzień bez ryzyka.

Na koniec etapu, jeśli wygenerujesz stratę na własnym koncie, to otrzymasz zwrot tego, co przegrałeś. Maksimum cashbacku od Superbet może wynieść 3500 PLN.

Jak działa ten rodzaj cashbacku? Pierwsza wpłata włączy “tydzień bez ryzyka”, a Ty możesz zacząć swoje typowanie zakładów. Po siedmiu dniach bukmacher przeliczy bilans. Jeśli będzie on minusowy np. ze stratą 350 PLN – to odbierzesz taki zwrot stawki.

W przypadku, gdy w ciągu tygodnia osiągniesz dodatnie saldo, to wygrane są Twoje bez obracania środkami itd.

To jaki cashback od Superbet otrzymasz możesz samemu wyliczyć ze wzoru, jaki stosuje bukmacher do wypłaty zwrotu stawki. Twój cashback to:

równowartość sumy stawek zagranych zakładów pomniejszona o Twoje wygrane, podatek od gier oraz przyznane i wykorzystane bonusy w pierwszym tygodniu aktywności konta klienta.

Po pierwszej wpłacie poza aktywacją tygodnia bez ryzyka otrzymasz też bonus 100% do 200 PLN.

Superbets na weekend – 20 PLN bez ryzyka

Dla graczy, którzy wykorzystali już cashback Superbet na start, bukmacher przygotował specjalną promocję. Jej nazwa, Superbets na weekend – 20 PLN bez ryzyka”, mówi praktycznie wszystko.

Superbet cashback - weekend bez ryzyka

Jak grać bez ryzyka w piątek, sobotę i niedzielę?

 1. Zagraj kupon za min. 20 PLN z salda głównego,
 2. Pamiętaj, aby zakład dotyczył zdarzeń z kategorii “SuperBets”,
 3. W razie porażki zwrot 20 PLN wróci do Ciebie w ciągu 48 godzin.

W ciągu weekendu w trzy dni promocyjne może wynieść nawet 60 PLN!

Do wypłaty otrzymanego bonusu niezbędny będzie dwukrotny obrót wartością bonusu na zakłady SOLO lub AKO. Minimalny łączny kurs kuponu to 1.80.

Jak grać tydzień bez ryzyka Superbet?

Zakład bez ryzyka (a raczej tydzień) 3500 PLN jest ofertą dla nowych użytkowników bukmachera Superbet. Łatwo w takiej sytuacji przewidzieć, że w promocji możesz wziąć udział, jeśli założysz konto u tego operatora.

Kiedy staniesz się już klientem Superbet, to w ciągu 14 dni wykonujesz depozyt (minimum 20 PLN). Za to odbierzesz bonus 100% do 200 PLN, ale co ważne z punktu widzenia cashbacku – uruchomisz tydzień bez ryzyka. Od tej pory masz dokładnie siedem dni na typowanie zakładów Superbet, od których będziesz mógł odebrać zwrot stawki.

Jak obstawiać? W regulaminie cashbacku nie jest wymagany kurs minimalny na zakład w przypadku typowania w tygodniu bez ryzyka. To daje swobodę w wyborze kursów i twoich typów.

Po zakończeniu akcji, czyli tygodnia z ubezpieczeniem stawki – Superbet ma 72 godziny na wypłatę twojego bonusu. Cashback pojawi się na koncie, jeśli zostanie wygenerowana przez ciebie strata liczona według wcześniej opisanej przez nas metody.

Zakład bez ryzyka w Superbet – zasady

W typowaniu bez ryzyka nie ma specjalnych zasad dotyczących kuponów itd. Trochę inaczej wyglądają sprawy, kiedy już otrzymasz cashback od Superbet.

Bonus cashback od Superbet musi zostać obrócony, ale na bardzo korzystnych warunkach.

Przyznana kwota powinna być postawiona minimum trzy razy (obrót x3) w czasie nieprzekraczającym 10 dni od momentu otrzymania bonusu.

W obrocie zakładem bez ryzyka od Superbet udział biorą zakłady z oferty przedmeczowej i live. A oto szczegółowe zasady dla kuponów:

 • Zakłady SOLO: kurs minimalny 1.80
 • Zakłady AKO: kurs minimalny 1.80
 • Zakłady systemowe: kurs minimalny: 1.80

W obrocie cashbacku trzeba wziąć też pod uwagę, że regulaminowych kryteriów nie spełniają zdarzenia z oferty “Super Mecz”. Obracając bonus nie typuj zakładów jako “Super Mecz”, bo to nie pozwoli robić postępów, jeśli chodzi o obrót cashbackiem.

Promocja na start w Superbet

Cashback stanowi tylko część bonusu powitalnej w Superbet. U tego bukmachera można otrzymać też dwa pozostałe bonusy.

Jeden z nich, czyli freebet 20 PLN jest zarezerwowany tylko dla użytkowników, którzy pobiorą aplikację mobilną w ciągu 7 dni od pierwszego depozytu. Po zalogowaniu się w aplikacji na Twoje konto gracza trafi darmowe 20 PLN!

Kolejnym elementem pakietu powitalnego jest bonus od pierwszej wpłaty, który wynosi 100% do 200 PLN. Po jego otrzymaniu wystarczy obrócić tylko dwukrotnie kwotą wpłaconą kwotą po kursie minimalnym 1.80. Na wykonanie obrotu do wypłaty środków masz 10 dni.

Więcej o pakiecie na start: Superbet bonus powitalny.

Cashbacki od legalnych bukmacherów

Gdzie poza Superbet działa jeszcze cashback na start w zakładach bukmacherskich? Pierwszym przykładem z brzegu jest eWinner z zakładem bez ryzyka dla nowych graczy.

Nasz kod promocyjny eWinner daje wyższy cashback do 110 PLN, a w przypadku porażki bonus od razu jest gotowy do wypłaty!

Kolejny cashback to zakład bez ryzyka od Fortuny o wartości 600 PLN. Nowy gracz otrzyma cashback również w forBET i Betclic za sprawą naszych kodów bonusowych! W forBET zakład bez ryzyka to 50 PLN, a w Betclic 550 PLN.

Pytania i odpowiedzi

Ile odbiorę w cashbacku Superbet?

W bonusie cashback na start Superbet maksymalna gwarantowana kwota to 3500 PLN. Dodatkowo w każdy weekend zabezpieczysz swoje kupony do 60 PLN.

Ile jest czasu na wykorzystanie cashbacku od Superbet?

Od pierwszej wpłaty masz siedem dni na typowanie zakładów w Superbet, które podlegać będą pod zwrot stawki.

Jakie są warunki cashbacku?

Bonus należy obrócić x3 w zakładach SOLO, AKO lub systemowych po kursie minimalnym 1.80.

Jakie są pozostałe bonusy na start w Superbet?

Jako promocja powitalna w Superbet działają też freebet 20 PLN i 100% od wpłaty do 200 PLN.

Patryk

Patryk

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln