forBET freebet – jak odebrać bonus bez depozytu? [PORADNIK]

Zastanawiasz się jak w forBET zdobyć freebet? Obecnie ten bukmacher nie ma tego rodzaju bonusu w swojej ofercie powitalnej, ale istnieją promocje, które pozwalają na zdobycie darmowego zakładu. Mimo braku freebeta, forBET ma jedną z ciekawszych ofert na start, co przedstawiamy w tekście. Dodatkowo opisujemy jak zdobyć dodatkowe środki w formie freebet.

forBET freebet – jak odebrać?

forBET na ten moment nie ma freebeta w swojej powitalnej ofercie. Jeżeli to się zmieni, od razu zaktualizujemy informacje, żebyście o tym wiedzieli. Jednak to nie oznacza, że ten bukmacher nie ma interesującego pakietu na start. Niektórzy mogą śmiało stwierdzić, że bonusy w forBET dla nowych graczy to najlepsza oferta. Trochę inna niż konkurencji, ale tutaj akurat należy się pochwała.

Warto zaznaczyć, że jeżeli nie masz jeszcze konta w forBET, to z kodem promocyjnym OBSTAWIAMYPL możesz liczyć na jeszcze większe profity, bo m.in. dodatkowe 50 PLN za wpłatę co najmniej 100 PLN oraz zakład bez ryzyka wyższy o 200 PLN, co daje w sumie zwrot do 1200 PLN. Więcej informacji o kodzie promocyjnym forBET znajdziesz w osobnym tekście – https://obstawiamy.info/forbet-kod-promocyjny/.

Specjalna oferta powitalna do 3250 PLN!

1000 PLN

1200

PLN

Zakład bez ryzyka Za pierwszy (ewentualnie) przegrany zakład zwrot stawki do 1200 PLN! Oferta tylko z kodem promocyjnym.

2000 PLN

2050

PLN

od I depozytu 100% więcej do I wpłaty w bonusie od depozytu! Jeśli wpłacisz minimum 100 PLN, dostaniesz dodatkowe 50 PLN z kodem promocyjnym.

30

PLN

Gra bez podatku 14 dni od rejestracji możemy grać bez podatku! Do promocji wliczają się kupony AKO z kursem minimalnym każdego zakładu 1.30.

Wracając do tematu, freebet to niewątpliwie jeden z najbardziej pożądanych bonusów wśród graczy. Jednak wsłuchując się w opinie graczy widać, że gra bez podatku to najbardziej lubiana stała promocja. W tym wypadku bukmacher bierze na siebie 12%, obowiązkowe obciążenie stawki kuponu. forBET przez pierwsze 31 dni działania nowego konta oferuje właśnie granie bez podatku.

Przez miesiąc mamy możliwość wysyłania kuponów bez 12% obciążenia, co stricte może przynieść więcej profitu niż freebet na poziomie kilkudziesięciu złotych. forBET tym nieszablonowym podejściem zyskuje sobie uznanie. Jednak trzeba zaznaczyć, że nie na wszystkich kuponach jest podwyższana wygrana o wspomniane 12%. Od razu trzeba uspokoić, że warunki nie są wygórowane i jak najbardziej do spełnienia przez każdego.

Gra bez podatku w forBET

Co najmniej trzy zdarzenia i kurs każdego min. 1,30 to przyjazne punkty regulaminu, które nie powinny stwarzać problemu w realizacji promocji. Chociaż nie jest to freebet, to forBET wynagradza brak tego bonusu na start… tym bardziej, że to nie wszystko.

Darmowe bonusy na start w forBET – bez depozytu?

Standardowym bonusem w forBET na start jest oczywiście ten od depozytu. Taką formę bonifikat posiada niemal każdy bukmacher w Polsce. W przypadku omawianej marki mowa o 2050 PLN dodatkowych środkach z tego tytułu. To standardowe 100% od wpłaconej kwoty. Przy czym używając przy rejestracji kodu promocyjnego OBSTAWIAMYPL dodatkowe 50 PLN dostaniesz za pierwszą wpłatę w wysokości co najmniej 100 PLN. 

jak otrzymać w forbet zakład bez ryzyka

Warunki są przejrzyste. Także śmiało można rzec, że forBET w pewnym sensie ofiaruje freebet w wysokości 50 PLN, jeżeli wpłata wyniesie odpowiednią kwotę. Mowa o dodatku do podstawowego bonusu od depozytu. Tak więc przykładowo przy depozycie 100 PLN, będziesz mógł korzystać z dodatkowych środków w wysokości 150 PLN. Nie zapominajmy tez o innych promocjach jak chociażby prędzej wspomniana gra bez podatku.

To nie koniec, bo rejestrując konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym OBSTAWIAMYPL Twój pierwszy kupon będzie zagrany bez ryzyka. Taka możliwość tylko po rejestracji ze wspomnianym kodem. Po raz kolejny można zaznaczyć, że w forBET brak freebetu jest wynagradzany w inny sposób. W przypadku porażki pierwszego zagranego kuponu, na konto wróci do 200 PLN.

W przypadku tej promocji zwrot zakładu bez ryzyka będzie automatyczny.

Zwrot freebet w forBET za zakład bez ryzyka

W przypadku zakładu bez ryzyka, jak przy większości promocji, mamy warunki. Po raz kolejny nie są one wygórowane. Jednak identycznie, obostrzenia zawsze można znaleźć przy freebecie.

Jak zdobyć freebet w forBET?

Nie na pakiecie powitalnym kończy się możliwość uzyskania bonusów. forBET obecnie jest trzecim bukmacherem w Polsce pod kątem obrotów. Taka pozycja została zbudowana między innymi dzięki licznym promocjom, bo każdego tygodnia te zakłady sportowe proponują coś interesującego.

W taki sposób darmowe bonusy można uzyskać także u innych bukmacherów. W tym wypadku polecamy eWinner z możliwością odebrania freebetów w różnych promocjach!

Nie inaczej jest w forBET. Tutaj w tym celu warto śledzić cały czas stronę bukmachera, aby nie przegapić nowych szans na freebet. Jednak zawsze jest kilka promocji, w których można uzyskać takie środki.

Przykładem może być chociażby ranking, który te zakłady sportowe lubią tworzyć. O co chodzi? Każdy ranking ma swoją charakterystykę, gdzie za poszczególne kupony czy zadania można zdobywać punkty w określonych rozgrywkach. Najlepsi są nagradzani freebetami. Potrafią to być niemałe sumy, bo pula nagród takiej zabawy to nawet 25 000 PLN! Na przykładzie pucharów europejskich i akcji tego bukmachera w przeszłości – typując Ligę Mistrzów oraz Ligę Europy gracz otrzymuje punkty za dokładny wynik lub wskazanie wygranego czy remisu.

Ranking puchary europejskie forBETa

forBET freebet, a bonusy bez depozytu u innych bukmacherów

Omówiliśmy już bonusy w forBET, a warto napisać, że freebet w swojej ofercie posiada wiele więcej bukmacherów! Obecnie w Polsce legalnie może działać ponad 20 firm. Specjalnie dla Was stworzyliśmy ranking zakładów sportowych, które posiadają oferty na start z darmowymi bonusami. W osobnym tekście dowiesz się więcej o freebetach bez depozytu.

Najlepsze freebety u bukmacherów 🎁

290zł do odebrania za same rejestracje + specjalny cashback!
1

0 pln

200 pln

Freebet do 200zł za obstawienie pierwszego zakładu za min. 20 zł

200 pln
Cechy:
 • Zwrot za pierwszy zakład do 500 PLN
 • Freebet 50 PLN na start
 • Promocje dla stałych graczy
 • Kursowe Boosty
 • Globalna marka
8.2/10

oceń bukmachera

Kod promocyjny: OBSTAWIAMY
ODBIERZ BONUS Pokaż więcej pokaż mniej
2

0 pln

500 pln

🎁 Oferta miesiąca: cashback do 500 zł. Przegrany kupon = zwrot w gotówce 🎁

500 pln
Zalety:
 • Cashback ze zwrotem na konto depozytowe
 • Gry karciane
 • Early Payout
8.8/10

oceń bukmachera

Kod promocyjny: OBSTAWIAMY
ODBIERZ BONUS Pokaż więcej pokaż mniej
3

0 pln

20 pln

Freebet 20 zł po rejestracji. Nie trzeba wpłacać depozytu

20 pln
Cechy:
 • Sponsor 1. ligi piłkarskiej.
 • Happy Hours – gra bez podatku
 • Bonusy dla stałych graczy
 • Funkcja cashout
 • Funkcjonalna strona
9.8/10

oceń bukmachera

Kod promocyjny: OBSTAWIAMY
ODBIERZ BONUS Pokaż więcej pokaż mniej
4

0 pln

50 pln

Freebety o wartości 50 zł po rejestracji. Nie trzeba wpłacać depozytu

50 pln
Cechy:
 • Gra bez podatku 24/7
 • Gry Karciane
 • Sponsor FEN
 • Sponsor Warty Poznań
 • Aplikacja mobilna
8/10

oceń bukmachera

Kod promocyjny: OBSTAWIAMY
ODBIERZ BONUS Pokaż więcej pokaż mniej
5

0 pln

20 pln

Freebet bez depozytu o wartości 20 zł po rejestracji

20 pln
Cechy:
 • Liczne promocje dla stałych graczy
 • Konkurs Typer LV BET z pulą 25 000 PLN
 • Aplikacja mobilna
 • Sporty wirtualne
 • 3353 PLN bonusu z Obstawiamy
7.8/10

oceń bukmachera

Kod promocyjny: OBSTAWIAMY
ODBIERZ BONUS Pokaż więcej pokaż mniej

Freebet – na czym polega?

Jeżeli zastanawiasz się, o jakim bonusie mowa pisząc o freebecie, to już szybko wyjaśniamy. Po polsku nazwiemy ten rodzaj promocji darmowym zakładem. To nic innego jak uzyskanie właśnie darmowych środków. Pisząc o ofercie powitalnej to najczęściej kwota, którą otrzymuje się już za samą rejestrację, bez konieczności wpłaty jakiejkolwiek gotówki.

Jednak freebet już dawno temu stał się szerszym pojęciem i przyznawany jest także za wykonanie konkretnych zadań. U jednego będzie dokonanie konkretnego obrotu, u innego pełna weryfikacja konta. Jedno jest pewne, freebet od zawsze przyciągał i nadal będą przyciągać rzeszę graczy. Z tego powodu bukmacherzy, w tym forBET, organizują wiele akcji, w których można uzyskać takie bonusy.

Naturalnie jak sama nazwa wskazuje, freebet to środki, które można przeznaczyć tylko na obstawienie kuponu. Jednak w zależności od warunków, wygraną najczęściej od razu można już wypłacić.

Jaki jest kod promocyjny do forBET dający specjalne bonusy?

OBSTAWIAMYPL

Co mi daje kod promocyjny w forBET?

Bonus od depozytu do 2050 PLN, gra bez podatku przez miesiąc i zakład bez ryzyka do 1200 PLN.

Jak mogę uzyskać freebet w forBET

forBET każdego tygodnia organizuje promocje, w których zdobyć można freebet – darmowy zakład. Aby zdobyć freebet należy spełnić zadanie w danej promocji albo znaleźć się na miejscu premiowanym w jednym z rankingów forBET.

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln