Typujemy ostatnie grupowe mecze ESL Pro League! | 19.03.2023

Dochodzimy do ostatecznych rozstrzygnięć w grupie D turnieju ESL Pro League. W dwóch z trzech ostatnich meczów zmierzą się ze sobą Spirit z Astralis, a także ForZe z ENCE.

Nasz kupon zagramy w ForBET. Forbet oferta powitalna to specjalny pakiet przygotowany dla czytelników obstawiamy.info.

Zakład bez ryzyka forbet

Bonus w forBET to zdaniem wielu graczy bardzo dobra opcja dla nowych użytkowników. Każdy z czytelników portalu obstawiamy.info może odebrać zakład bez ryzyka w forBET aż do 1200 złotych. Wystarczy założyć konto z kodem promocyjnym OBSTAWIAMYPL i już to gwarantuje Ci odebranie bonusu i cashbacku, czyli zwrotu stawki, jeśli kupon i typy bukmacherskie okażą się przegrane.

ESL Pro League: Spirit – Astralis

Spirit nie nawiązało walki z NaVi we wczorajszym meczu. Faworyt wygrał łatwo 2:0, przez co przegrany musi rozgrywać jeszcze dodatkowe mecze barażowe. Wydaje się jednak, że starcie z Astralis powinno być znacznie łatwiejsze. Duńska formacja udowodniła podczas fazy grupowej, że potrzebują jeszcze sporo czasu, aby wrócić na najwyższy poziom.

esl pro league typy

Spirit – Astralis – nasze typy bukmacherskie

W meczu z Astralis ekipa Spirit górować będzie z pewnością zgraniem. Już od dłuższego czasu mają okazję ze sobą grać, podczas gdy Astralis dotykają wieczne zmiany. Ledwo do składu przyszedł k0nfig, wrócił device. Co prawda są to zawodnicy na bardzo wysokim poziomie indywidualnych umiejętności, jednak CS:GO to mimo wszystko w dużej mierze gra drużynowa. Pod tym względem znacznie lepsze wydaje się być na tę chwilę Spirit, stąd stawiamy ich zwycięstwo.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Spirit – Astralis:

 • Spirit wygra mecz

ESL Pro League: ForZe – ENCE

Przed rozpoczęciem rozgrywek grupy D ESL Pro League mało kto obstawiłby, że w finale górnej drabinki znajdą się właśnie te dwie ekipy. Zwłaszcza obecność ForZe to ogromne zaskoczenie, tym bardziej biorąc pod uwagę, kogo ten rooster ogrywał. Odhaczyli sobie na turnieju NaVi, a także Spirit. Znacznie łatwiejszą drogę miało ENCE, gdyż prowadziła ona przez ATK i Rare Atom. Warto jednak zauważyć, że w tym pierwszym meczu tracili jedną mapę.

cs go esport

ForZe – ENCE – nasze typy bukmacherskie

Obie drużyny pokazały podczas fazy grupowej, że mają bardzo dobrze przygotowane swoje picki. To na nich zapewne się skupią, licząc, że jakimś trafem mapa rywali też padnie ich łupem. Poprzedni mecz między obiema ekipami, rozgrywany niemal trzy tygodnie temu odbył się na przestrzeni trzech map. Co prawda ENCE miało nieco kłopotów na swoim picku, jednak potrafiło doprowadzić go do szczęśliwego zakończenia. Aktualny turniej jest w miarę prestiżowy, więc żadnego odpuszczania nie będzie i możemy szykować się na niezwykle wyrównane starcie.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz ForZe – ENCE:

 • Powyżej 2,5 mapy w meczu
typy bukmacherskie esport

Jeśli szukasz innych propozycji, sprawdź koniecznie pozostałe typy CS:GO na naszej stronie. Nie interesujesz się e-sportem? Nic nie szkodzi, sprawdź nasze typy bukmacherskie na inne dyscypliny.

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln