Nasze propozycje na żużlowe GP Danii! | 16.09.2023

Cykl Grand Prix przenosi się do Danii. W Vojens najlepsi zawodnicy z całego świata zmierzą się w kolejnej rundzie Sprawdźmy zatem, jakie ciekawe typy możemy znaleźć na te zawody.

Chcesz postawić kupon? Masz swoje typy na tenis? A może chcesz skorzystać z naszych? Nie masz konta jeszcze w Betclic? Nic prostszego! Przy rejestracji warto wykorzystać nasz Betclic kod promocyjny – OBSTAWIAMY. Po rejestracji w Betclic możecie zagrać pierwszy kupon za – MAKSYMALNIE W TEJ PROMOCJI – 228 PLN. Jeśli wejdzie – wszystko Twoje od razu do wypłaty, BEZ OBRACANIA!

betclic kod promocyjny

Jeśli kupon NIE WEJDZIE, to Betclic zwróci Ci 200 PLN w do wykorzystania w postaci freebetu. Betclic freebet wystarczy obrócić JEDEN raz po kursie łącznym na kuponie 2,14 – niezbyt trudna sprawa. Na zakończenie, po jednokrotnym obrocie cała kasa jest już DO WYPŁATY bez konieczności grania dalej. 228 PLN to maksymalna stawka w tej promocji. Godnym uwagi jest fakt, że każdy nowy gracz może oczywiście zagrać sobie za mniejszą stawkę pierwszy kupon.

Jack Holder – Robert Lambert

Ostatnimi czasy nad Robertem Lambertem pojawiły się czarne chmury. Brytyjczyk pojechał bardzo słabo w półfinale we Wrocławiu, ogólnie od dłuższego czasu widać, że Lambert nie punktuje, tak jak miał to w zwyczaju. Dlatego też ciekawym posunięciem będzie zagranie przeciwko niemu i postawienie na Jacka Holdera.

Jack Holder - Robert Lambert

Australijczyk powrócił po kontuzji i od tego momentu idzie mu rewelacyjnie. Przez czas rozbratu z żużlem nie stracił swojej formy i kontynuuje swój najlepszy sezon w karierze. Holder wciąż ma szansę na medal Indywidualnych Mistrzostw Świata i z pewnością nie będzie chciał takiej okazji stracić w Grand Prix Danii. W tej sytuacji wydaje się, że najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zagrać w stronę Australijczyka przeciwko Robertowi Lambertowi.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na żużlowe GP Danii:
Jack Holder lepszy od Roberta Lamberta

Interesujesz się sportem? Chcesz poznać inne nasze typy bukmacherskie z hokeja na lodzie, tenisa czy piłki nożnej? Jeśli tak, to zapraszamy na naszą stronę!

typy bukmacherskie

Andrejs Lebedevs – Kai Huckenbeck

Obaj zawodnicy w cyklu Grand Prix jadą dziś jako rezerwowi, nie są stałymi uczestnikami. Dużo większe doświadczenie ma jednak Łotysz, bowiem runda w Vojens będzie dla niego już czwartą z rzędu, gdy zastępuje kontuzjowanych kolegów. Huckenbeck również miał szansę jechać w tegorocznym cyklu jako dzika karta w Grand Prix Niemiec. Nie odniósł tam jednak sukcesu, zdobywając 3 punkty.

Typy bukmacherskie na żużel

Znajomość toru i warunków panujących w cyklu o Indywidualne Mistrzostwo Świata zdecydowanie bardziej sprzyja Lebedevsovi. Ma on większe doświadczenie, na co dzień rywalizuje w PGE Ekstralidze i w porównaniu z Niemcem, który przelata lepsze mecze z gorszymi w 1. Lidze Żużlowej w barwach Landshut Devils, a w Grand Prix jeździ od święta wygląda znacznie korzystniej. Idziemy dziś więc w stronę Łotysza.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na GP Danii:
Andrejs Lebedevs lepszy od Kaia Huckenbecka

Typy bukmacherskie na żużel

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln