Kupon z wieczornych meczów MŚ w hokeju | 23.05.2023

Kupon z wieczornych meczów MŚ w hokeju

Dzisiaj mamy dla Was propozycję typów z meczów Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie. Turniej rozgrywany jest na lodowiskach Łotwy i Finlandii. Dzisiaj rozgrywane jest sześć spotkań. Przygotowałem dwa kupony z czterech z nich. Po rozegraniu tych pojedynków dowiemy się, jak będą ostatecznie wyglądać pary ćwierćfinału Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie.

Tworząc ten kupon korzystałem z oferty bukmachera Betclic, który ma promocję dla nowych graczy.

Chcesz postawić kupon? Masz swoje typy na hokej? A może chcesz skorzystać z naszych? Nie masz konta jeszcze w Betclic? Nic prostszego. Przy rejestracji warto wykorzystać nasz Betclic kod promocyjny – OBSTAWIAMY. Po rejestracji w Betclic możecie zagrać pierwszy kupon za – MAKSYMALNIE W TEJ PROMOCJI – 228 PLN. Jeśli wejdzie – wszystko Twoje od razu do wypłaty, BEZ OBRACANIA!

betclic kod promocyjny

Jeśli kupon NIE WEJDZIE, to Betclic zwróci Ci 200 PLN w do wykorzystania w postaci freebetu. Betclic freebet wystarczy obrócić JEDEN raz po kursie łącznym na kuponie 2,14 – niezbyt trudna sprawa. Na zakończenie, po jednokrotnym obrocie cała kasa jest już DO WYPŁATY bez konieczności grania dalej. 228 PLN to maksymalna stawka w tej promocji. Godnym uwagi jest fakt, że każdy nowy gracz może oczywiście zagrać sobie za mniejszą stawkę pierwszy kupon.

Finlandia – Dania

finlandia dania hokej

Pierwszym z dzisiejszych wieczornych meczów MŚ w hokeju na lodzie, jest pojedynek pomiędzy Finlandią i Danią. Reprezentacje te grają w grupie B. Finowie, którzy są współgospodarzami turnieju i obrońcami mistrzowskiego tytułu, mają zagwarantowany awans do 1/4 mistrzowskiego turnieju. Dania natomiast zajmuje 5. miejsce w tabeli i nie ma jeszcze zagwarantowanego udziału w ćwierćfinale. Goście tego spotkania muszą wygrać, jeśli myślą o grze w fazie pucharowej turnieju.

Podsumowując – patrząc na pozycje obu reprezentacji w tabeli oraz realną szansę Danii na awans do ćwierćfinału MŚ w hokeju, uważam, że Dania zdobędzie co najmniej dwa gole.

 • Nasz typ na mecz Finlandia – Dania: Dania powyżej 1,5 goli

Mecz rozpocznie się o godzinie 19:20 czasu polskiego.

Interesujesz się sportem? Chcesz poznać inne nasze typy bukmacherskie z hokeja na lodzie, tenisa czy piłki nożnej? Jeśli tak, to zapraszamy na nasza stronę.

typy bukmacherskie

Szwajcaria – Łotwa

szwjacaria dania hokej na lodzie

Drugim dzisiejszym wieczornym meczem MŚ w hokeju jest starcie Szwajcarii z Łotwą. Szwajcaria ma już zapewniony awans do ćwierćfinału turnieju. Jest liderem grupy B i pierwszego miejsca już nie straci. W ostatnich trzech meczach grupowych stracili sześć bramek, tracąc po dwa gole w meczu. Łotwa, która jest współgospodarzem imprezy, zajmuje 4. miejsce w tabeli. Łotysze nie mogą być jeszcze pewni udziału w ćwierćfinale imprezy. Jeśli hokeiści z Łotwy chcą grać dalej na turnieju mistrzowskim, muszą ten mecz wygrać.

Konkludując – mając na uwadze miejsca obu zespołów w grupie oraz szansę Łotwy na wyjście z grupy, uważam, że Łotysze strzelą w tym meczu co najmniej dwa gole.

 • Nasz typ na mecz Szwajcaria – Łotwa: Łotwa powyżej 1,5 goli

Mecz rozpocznie się o godzinie 19:20 czasu polskiego.

kupon hokej

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Piotr Obstawiamy

Piotr

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln