Kupon z wieczornych meczów MŚ w hokeju | 23.05.2023

Kupon z wieczornych meczów MŚ w hokeju

Dzisiaj mamy dla Was propozycję typów z meczów Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie. Turniej rozgrywany jest na lodowiskach Łotwy i Finlandii. Dzisiaj rozgrywane jest sześć spotkań. Przygotowałem dwa kupony z czterech z nich. Po rozegraniu tych pojedynków dowiemy się, jak będą ostatecznie wyglądać pary ćwierćfinału Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie.

Tworząc ten kupon korzystałem z oferty bukmachera Betclic, który ma promocję dla nowych graczy.

Chcesz postawić kupon? Masz swoje typy na hokej? A może chcesz skorzystać z naszych? Nie masz konta jeszcze w Betclic? Nic prostszego. Przy rejestracji warto wykorzystać nasz Betclic kod promocyjny – OBSTAWIAMY. Po rejestracji w Betclic możecie zagrać pierwszy kupon za – MAKSYMALNIE W TEJ PROMOCJI – 228 PLN. Jeśli wejdzie – wszystko Twoje od razu do wypłaty, BEZ OBRACANIA!

betclic kod promocyjny

Jeśli kupon NIE WEJDZIE, to Betclic zwróci Ci 200 PLN w do wykorzystania w postaci freebetu. Betclic freebet wystarczy obrócić JEDEN raz po kursie łącznym na kuponie 2,14 – niezbyt trudna sprawa. Na zakończenie, po jednokrotnym obrocie cała kasa jest już DO WYPŁATY bez konieczności grania dalej. 228 PLN to maksymalna stawka w tej promocji. Godnym uwagi jest fakt, że każdy nowy gracz może oczywiście zagrać sobie za mniejszą stawkę pierwszy kupon.

Finlandia – Dania

finlandia dania hokej

Pierwszym z dzisiejszych wieczornych meczów MŚ w hokeju na lodzie, jest pojedynek pomiędzy Finlandią i Danią. Reprezentacje te grają w grupie B. Finowie, którzy są współgospodarzami turnieju i obrońcami mistrzowskiego tytułu, mają zagwarantowany awans do 1/4 mistrzowskiego turnieju. Dania natomiast zajmuje 5. miejsce w tabeli i nie ma jeszcze zagwarantowanego udziału w ćwierćfinale. Goście tego spotkania muszą wygrać, jeśli myślą o grze w fazie pucharowej turnieju.

Podsumowując – patrząc na pozycje obu reprezentacji w tabeli oraz realną szansę Danii na awans do ćwierćfinału MŚ w hokeju, uważam, że Dania zdobędzie co najmniej dwa gole.

 • Nasz typ na mecz Finlandia – Dania: Dania powyżej 1,5 goli

Mecz rozpocznie się o godzinie 19:20 czasu polskiego.

Interesujesz się sportem? Chcesz poznać inne nasze typy bukmacherskie z hokeja na lodzie, tenisa czy piłki nożnej? Jeśli tak, to zapraszamy na nasza stronę.

typy bukmacherskie

Szwajcaria – Łotwa

szwjacaria dania hokej na lodzie

Drugim dzisiejszym wieczornym meczem MŚ w hokeju jest starcie Szwajcarii z Łotwą. Szwajcaria ma już zapewniony awans do ćwierćfinału turnieju. Jest liderem grupy B i pierwszego miejsca już nie straci. W ostatnich trzech meczach grupowych stracili sześć bramek, tracąc po dwa gole w meczu. Łotwa, która jest współgospodarzem imprezy, zajmuje 4. miejsce w tabeli. Łotysze nie mogą być jeszcze pewni udziału w ćwierćfinale imprezy. Jeśli hokeiści z Łotwy chcą grać dalej na turnieju mistrzowskim, muszą ten mecz wygrać.

Konkludując – mając na uwadze miejsca obu zespołów w grupie oraz szansę Łotwy na wyjście z grupy, uważam, że Łotysze strzelą w tym meczu co najmniej dwa gole.

 • Nasz typ na mecz Szwajcaria – Łotwa: Łotwa powyżej 1,5 goli

Mecz rozpocznie się o godzinie 19:20 czasu polskiego.

kupon hokej

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Piotr

Piotr

Z branżą bukmacherską związany od 8 lat. Z ekipą Obstawiamy od blisko trzech. Pracę rozpocząłem, pisząc typy na stronę, obecnie dodatkowo jeszcze teksty SEO. Interesuje się hokejem, głównie NHL. Nie pogardzę jednak naszymi rodzimymi rozgrywkami tej dyscypliny sportu.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za grę bez podatku dostępną przez całe Euro 2024

  laurWięcej
  50pln
  Betclic
 1. 1-krotny obrót bonusu na start
 2. Szeroka oferta na zakłady
 3. 50 zł bonus z kodem
 4. Gra bez podatku
 5. Odbierz bonus
  3735pln
  Superbet
 6. Tydzień bez ryzyka
 7. Jerzy Dudek - ambasador
 8. Aplikacja mobilna
 9. Odbierz bonus
  760pln
  STS
 10. Sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski
 11. Łącznie 660 PLN w bonusie powitalnym
 12. STS TV
 13. Liczne promocje dla zarejestrowanych graczy
 14. Odbierz bonus