Hokej na lodzie. Popołudniowe mecze MŚ | 23.05.2023

Hokej na lodzie. Popołudniowe mecze MŚ

Dzisiaj mamy dla Was propozycję typów z meczów Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie. Turniej rozgrywany jest na lodowiskach Łotwy i Finlandii. Dzisiaj rozgrywane jest sześć spotkań. Przygotowałem dwa kupony z czterech z nich. Po rozegraniu tych pojedynków dowiemy się, jak będą ostatecznie wyglądać pary ćwierćfinału Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie. Tworząc ten kupon korzystałem z oferty bukmachera Fortuna, który ma promocję dla nowych graczy.

Sprawdź też nasz Fortuna kod promocyjny

Specjalna promocja, w której na start otrzymujesz od nas specjalną ofertę – Zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł! Ponadto otrzymujesz na start 2800 punktów Fortuna Klub Plus, które możesz wymienić na zakłady o łącznej wartości 20 zł!

fortuna zakład bez ryzyka

Jak skorzystać z promocji?

 • skorzystaj z kodu promocyjnego OBSTAWIAMY
 • po ukończeniu rejestracji Twój pierwszy kupon będzie Zakładem bez ryzyka.
 • Zwrot za trzy pierwsze zakłady w przypadku przegranej, łącznie aż do 600 zł! W przypadku porażki środki są zwracane na konto główne i można je od razu wypłacić.
 • ukończ pełną rejestrację, a na Twoim koncie pojawi się darmowe 2800 punktów FKP wartych 20 zł, które możesz wymienić na zakłady!

Polecamy też nasze opinie o Fortunie.

Kanada – Czechy

kanada czechy hokej

Pierwszym z dwóch popołudniowych meczów MŚ w hokeju na lodzie jest pojedynek pomiędzy Kanadą i Czechami. Obie reprezentacje mają zapewniony już awans do 1/4 turnieju z grupy B. Rozegrały po sześć meczów. Kanadyjczycy strzelili 22 bramki, zaś Czesi 21. W czterech z pięciu ostatnich spotkań pomiędzy tymi drużynami padało co najmniej pięć goli w regulaminowym czasie gry.

Podsumowując – patrząc na dotychczasowe wyniki obu ekip na MŚ w hokeju, ilość goli strzelonych przez obie reprezentacja i wyniki ostatnich meczów bezpośrednich pomiędzy tymi zespołami, uważam, że w meczu padnie co najmniej pięć goli.

 • Nasz typ na mecz Kanada – Czechy: powyżej 4,5 goli

Mecz rozpocznie się o godzinie 15:20 czasu polskiego.

Interesujesz się sportem? Chcesz poznać inne nasze typy bukmacherskie z hokeja na lodzie, tenisa czy piłki nożnej? Jeśli tak, to zapraszamy na nasza stronę.

typy bukmacherskie

Szwecja – USA

szwecja usa typy

Drugim dzisiejszym popołudniowym meczem, jest starcie pomiędzy Szwecją i USA. Obie reprezentacje, podobnie jak zespoły z poprzedniego typu, wywalczyły już awans do ćwierćfinału Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie z grupy A. Rozegrały po sześć meczów. To spotkanie jest rozgrywane w ramach ostatniej kolejki fazy grupowej. Amerykanie strzelili 30 goli, co daje średnio pięć bramek strzelanych w meczu.

Konkludując – biorąc pod uwagę dotychczasowe wyniki USA na MŚ w hokeju na lodzie oraz ilość goli strzelonych przez tę reprezentację, uważam, że Amerykanie zdobędą co najmniej trzy gole w tym meczu.

 • Nasz typ na mecz Szwecja – USA: USA powyżej 2,5 goli

Mecz rozpocznie się o godzinie 15:20 czasu polskiego.

kupon hokej

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Piotr Obstawiamy

Piotr

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln