Hokej na lodzie. Popołudniowe mecze MŚ | 23.05.2023

Hokej na lodzie. Popołudniowe mecze MŚ

Dzisiaj mamy dla Was propozycję typów z meczów Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie. Turniej rozgrywany jest na lodowiskach Łotwy i Finlandii. Dzisiaj rozgrywane jest sześć spotkań. Przygotowałem dwa kupony z czterech z nich. Po rozegraniu tych pojedynków dowiemy się, jak będą ostatecznie wyglądać pary ćwierćfinału Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie. Tworząc ten kupon korzystałem z oferty bukmachera Fortuna, który ma promocję dla nowych graczy.

Sprawdź też nasz Fortuna kod promocyjny

Specjalna promocja, w której na start otrzymujesz od nas specjalną ofertę – Zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł! Ponadto otrzymujesz na start 2800 punktów Fortuna Klub Plus, które możesz wymienić na zakłady o łącznej wartości 20 zł!

fortuna zakład bez ryzyka

Jak skorzystać z promocji?

 • skorzystaj z kodu promocyjnego OBSTAWIAMY
 • po ukończeniu rejestracji Twój pierwszy kupon będzie Zakładem bez ryzyka.
 • Zwrot za trzy pierwsze zakłady w przypadku przegranej, łącznie aż do 600 zł! W przypadku porażki środki są zwracane na konto główne i można je od razu wypłacić.
 • ukończ pełną rejestrację, a na Twoim koncie pojawi się darmowe 2800 punktów FKP wartych 20 zł, które możesz wymienić na zakłady!

Polecamy też nasze opinie o Fortunie.

Kanada – Czechy

kanada czechy hokej

Pierwszym z dwóch popołudniowych meczów MŚ w hokeju na lodzie jest pojedynek pomiędzy Kanadą i Czechami. Obie reprezentacje mają zapewniony już awans do 1/4 turnieju z grupy B. Rozegrały po sześć meczów. Kanadyjczycy strzelili 22 bramki, zaś Czesi 21. W czterech z pięciu ostatnich spotkań pomiędzy tymi drużynami padało co najmniej pięć goli w regulaminowym czasie gry.

Podsumowując – patrząc na dotychczasowe wyniki obu ekip na MŚ w hokeju, ilość goli strzelonych przez obie reprezentacja i wyniki ostatnich meczów bezpośrednich pomiędzy tymi zespołami, uważam, że w meczu padnie co najmniej pięć goli.

 • Nasz typ na mecz Kanada – Czechy: powyżej 4,5 goli

Mecz rozpocznie się o godzinie 15:20 czasu polskiego.

Interesujesz się sportem? Chcesz poznać inne nasze typy bukmacherskie z hokeja na lodzie, tenisa czy piłki nożnej? Jeśli tak, to zapraszamy na nasza stronę.

typy bukmacherskie

Szwecja – USA

szwecja usa typy

Drugim dzisiejszym popołudniowym meczem, jest starcie pomiędzy Szwecją i USA. Obie reprezentacje, podobnie jak zespoły z poprzedniego typu, wywalczyły już awans do ćwierćfinału Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie z grupy A. Rozegrały po sześć meczów. To spotkanie jest rozgrywane w ramach ostatniej kolejki fazy grupowej. Amerykanie strzelili 30 goli, co daje średnio pięć bramek strzelanych w meczu.

Konkludując – biorąc pod uwagę dotychczasowe wyniki USA na MŚ w hokeju na lodzie oraz ilość goli strzelonych przez tę reprezentację, uważam, że Amerykanie zdobędą co najmniej trzy gole w tym meczu.

 • Nasz typ na mecz Szwecja – USA: USA powyżej 2,5 goli

Mecz rozpocznie się o godzinie 15:20 czasu polskiego.

kupon hokej

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Piotr

Piotr

Z branżą bukmacherską związany od 8 lat. Z ekipą Obstawiamy od blisko trzech. Pracę rozpocząłem, pisząc typy na stronę, obecnie dodatkowo jeszcze teksty SEO. Interesuje się hokejem, głównie NHL. Nie pogardzę jednak naszymi rodzimymi rozgrywkami tej dyscypliny sportu.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za grę bez podatku dostępną przez całe Euro 2024

  laurWięcej
  50pln
  Betclic
 1. 1-krotny obrót bonusu na start
 2. Szeroka oferta na zakłady
 3. 50 zł bonus z kodem
 4. Gra bez podatku
 5. Odbierz bonus
  3735pln
  Superbet
 6. Tydzień bez ryzyka
 7. Jerzy Dudek - ambasador
 8. Aplikacja mobilna
 9. Odbierz bonus
  760pln
  STS
 10. Sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski
 11. Łącznie 660 PLN w bonusie powitalnym
 12. STS TV
 13. Liczne promocje dla zarejestrowanych graczy
 14. Odbierz bonus