Hokej na lodzie. Wieczorne mecze ćwierćfinału MŚ | 25.05.2023

Hokej na lodzie. Wieczorne mecze ćwierćfinału MŚ

Dzisiaj mamy dla Was propozycję typów z meczów Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie. Turniej rozgrywany jest na lodowiskach Łotwy i Finlandii. Dzisiaj rozgrywane są cztery ćwierćfinałowe mecze turnieju. Przygotowałem dwa kupony z nich. Po rozegraniu tych pojedynków dowiemy się, jak będą ostatecznie wyglądać pary półfinałowe Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie.

Tworząc ten kupon korzystałem z oferty bukmachera Betclic, który ma promocję dla nowych graczy.

Chcesz postawić kupon? Masz swoje typy na hokej? A może chcesz skorzystać z naszych? Nie masz konta jeszcze w Betclic? Nic prostszego. Przy rejestracji warto wykorzystać nasz Betclic kod promocyjny – OBSTAWIAMY. Po rejestracji w Betclic możecie zagrać pierwszy kupon za – MAKSYMALNIE W TEJ PROMOCJI – 228 PLN. Jeśli wejdzie – wszystko Twoje od razu do wypłaty, BEZ OBRACANIA!

betclic kod promocyjny

Jeśli kupon NIE WEJDZIE, to Betclic zwróci Ci 200 PLN w do wykorzystania w postaci freebetu. Betclic freebet wystarczy obrócić JEDEN raz po kursie łącznym na kuponie 2,14 – niezbyt trudna sprawa. Na zakończenie, po jednokrotnym obrocie cała kasa jest już DO WYPŁATY bez konieczności grania dalej. 228 PLN to maksymalna stawka w tej promocji. Godnym uwagi jest fakt, że każdy nowy gracz może oczywiście zagrać sobie za mniejszą stawkę pierwszy kupon.

Szwecja – Łotwa

szwecja łotwa hokej typy

Na początek mecz pomiędzy Szwecją i Łotwą. Hokeiści ze Skandynawii dobrze sobie radzą na turnieju MŚ w hokeju na lodzie. Zajęli drugie miejsce w grupie. Odnieśli pięć zwycięstw w regulaminowym czasie gry, jedno po rzutach karnych (z Finlandią) i jeden mecz przegrali – po dogrywce z reprezentacją USA.

Łotwa z kolei zajęła trzecie miejsce w swojej grupie. Współgospodarze turnieju przegrali dwa pierwsze mecze grupowe. W pięciu kolejnych natomiast triumfowali (w tym dwóch po dogrywkach). Pięć ostatnich meczów pomiędzy tymi reprezentacjami kończyło się zwycięstwem Szwecji.

Podsumowując – biorąc pod uwagę wyniki obu reprezentacji na turnieju MŚ w hokeju na lodzie a także pięciu ostatnich meczów pomiędzy nimi, uważam, że Szwecja wygra mecz.

 • Nasz typ na mecz Szwecja – Łotwa: Szwecja wygra mecz

Mecz rozpocznie się o godzinie 19:20 czasu polskiego.

Interesujesz się sportem? Chcesz poznać inne nasze typy bukmacherskie z hokeja na lodzie, tenisa czy piłki nożnej? Jeśli tak, to zapraszamy na nasza stronę.

typy bukmacherskie

Kanada – Finlandia

finlandia kanada hokej

I pora na drugi wieczorny mecz ćwierćfinału Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie, którym jest szlagierowy pojedynek pomiędzy Kanadą i Finlandią. Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie – Kanadyjczycy to wicemistrzowie świata z ubiegłego roku, Finlandia natomiast jest obrońcą mistrzowskiego tytułu.

Finlandia radzi sobie dobrze na tym turnieju. Zajęła trzecie miejsce w grupie. Wygrała pięć meczów i dwa przegrała (jeden po rzutach karnych). Finowie wygrali cztery ostatnie mecze z rzędu. W każdym z tych meczów strzelali co najmniej trzy bramki.

Kanada zajęła drugie miejsce w swojej grupie. Wygrała cztery mecze w regulaminowym czasie gry, wygrała i przegrała po jednym meczu po rzutach karnych i jeden z regulaminowym czasie gry. Ponadto dwa z trzech ostatnich meczów Kanada przegrała (jeden po serii rzutów karnych).

Konkludując – patrząc na ostatnie wyniki obu reprezentacji na MŚ w hokeju na lodzie, uważam, że Finlandia zdobędzie co najmniej trzy gole.

 • Nasz typ na mecz Finlandia – Kanada: Finlandia powyżej 2,5 goli

Mecz rozpocznie się o godzinie 19:20 czasu polskiego.

kupon mś w hokeju

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Piotr Obstawiamy

Piotr

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln