Hokej na lodzie. Wieczorne mecze ćwierćfinału MŚ | 25.05.2023

Hokej na lodzie. Wieczorne mecze ćwierćfinału MŚ

Dzisiaj mamy dla Was propozycję typów z meczów Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie. Turniej rozgrywany jest na lodowiskach Łotwy i Finlandii. Dzisiaj rozgrywane są cztery ćwierćfinałowe mecze turnieju. Przygotowałem dwa kupony z nich. Po rozegraniu tych pojedynków dowiemy się, jak będą ostatecznie wyglądać pary półfinałowe Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie.

Tworząc ten kupon korzystałem z oferty bukmachera Betclic, który ma promocję dla nowych graczy.

Chcesz postawić kupon? Masz swoje typy na hokej? A może chcesz skorzystać z naszych? Nie masz konta jeszcze w Betclic? Nic prostszego. Przy rejestracji warto wykorzystać nasz Betclic kod promocyjny – OBSTAWIAMY. Po rejestracji w Betclic możecie zagrać pierwszy kupon za – MAKSYMALNIE W TEJ PROMOCJI – 228 PLN. Jeśli wejdzie – wszystko Twoje od razu do wypłaty, BEZ OBRACANIA!

betclic kod promocyjny

Jeśli kupon NIE WEJDZIE, to Betclic zwróci Ci 200 PLN w do wykorzystania w postaci freebetu. Betclic freebet wystarczy obrócić JEDEN raz po kursie łącznym na kuponie 2,14 – niezbyt trudna sprawa. Na zakończenie, po jednokrotnym obrocie cała kasa jest już DO WYPŁATY bez konieczności grania dalej. 228 PLN to maksymalna stawka w tej promocji. Godnym uwagi jest fakt, że każdy nowy gracz może oczywiście zagrać sobie za mniejszą stawkę pierwszy kupon.

Szwecja – Łotwa

szwecja łotwa hokej typy

Na początek mecz pomiędzy Szwecją i Łotwą. Hokeiści ze Skandynawii dobrze sobie radzą na turnieju MŚ w hokeju na lodzie. Zajęli drugie miejsce w grupie. Odnieśli pięć zwycięstw w regulaminowym czasie gry, jedno po rzutach karnych (z Finlandią) i jeden mecz przegrali – po dogrywce z reprezentacją USA.

Łotwa z kolei zajęła trzecie miejsce w swojej grupie. Współgospodarze turnieju przegrali dwa pierwsze mecze grupowe. W pięciu kolejnych natomiast triumfowali (w tym dwóch po dogrywkach). Pięć ostatnich meczów pomiędzy tymi reprezentacjami kończyło się zwycięstwem Szwecji.

Podsumowując – biorąc pod uwagę wyniki obu reprezentacji na turnieju MŚ w hokeju na lodzie a także pięciu ostatnich meczów pomiędzy nimi, uważam, że Szwecja wygra mecz.

 • Nasz typ na mecz Szwecja – Łotwa: Szwecja wygra mecz

Mecz rozpocznie się o godzinie 19:20 czasu polskiego.

Interesujesz się sportem? Chcesz poznać inne nasze typy bukmacherskie z hokeja na lodzie, tenisa czy piłki nożnej? Jeśli tak, to zapraszamy na nasza stronę.

typy bukmacherskie

Kanada – Finlandia

finlandia kanada hokej

I pora na drugi wieczorny mecz ćwierćfinału Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie, którym jest szlagierowy pojedynek pomiędzy Kanadą i Finlandią. Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie – Kanadyjczycy to wicemistrzowie świata z ubiegłego roku, Finlandia natomiast jest obrońcą mistrzowskiego tytułu.

Finlandia radzi sobie dobrze na tym turnieju. Zajęła trzecie miejsce w grupie. Wygrała pięć meczów i dwa przegrała (jeden po rzutach karnych). Finowie wygrali cztery ostatnie mecze z rzędu. W każdym z tych meczów strzelali co najmniej trzy bramki.

Kanada zajęła drugie miejsce w swojej grupie. Wygrała cztery mecze w regulaminowym czasie gry, wygrała i przegrała po jednym meczu po rzutach karnych i jeden z regulaminowym czasie gry. Ponadto dwa z trzech ostatnich meczów Kanada przegrała (jeden po serii rzutów karnych).

Konkludując – patrząc na ostatnie wyniki obu reprezentacji na MŚ w hokeju na lodzie, uważam, że Finlandia zdobędzie co najmniej trzy gole.

 • Nasz typ na mecz Finlandia – Kanada: Finlandia powyżej 2,5 goli

Mecz rozpocznie się o godzinie 19:20 czasu polskiego.

kupon mś w hokeju

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Piotr

Piotr

Z branżą bukmacherską związany od 8 lat. Z ekipą Obstawiamy od blisko trzech. Pracę rozpocząłem, pisząc typy na stronę, obecnie dodatkowo jeszcze teksty SEO. Interesuje się hokejem, głównie NHL. Nie pogardzę jednak naszymi rodzimymi rozgrywkami tej dyscypliny sportu.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln