Hokej na lodzie. Popołudniowe mecze 1/4 finału | 25.05.2023

Hokej na lodzie. Popołudniowe mecze 1/4 finału

Dzisiaj mamy dla Was propozycję typów z meczów Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie. Turniej rozgrywany jest na lodowiskach Łotwy i Finlandii. Dzisiaj rozgrywane są cztery ćwierćfinałowe mecze turnieju. Przygotowałem dwa kupony z nich. Po rozegraniu tych pojedynków dowiemy się, jak będą ostatecznie wyglądać pary półfinałowe Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie. Tworząc ten kupon korzystałem z oferty bukmachera Fortuna, który ma promocję dla nowych graczy.

Sprawdź też nasz Fortuna kod promocyjny

Specjalna promocja, w której na start otrzymujesz od nas specjalną ofertę – Zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł! Ponadto otrzymujesz na start 2800 punktów Fortuna Klub Plus, które możesz wymienić na zakłady o łącznej wartości 20 zł!

fortuna oferta powitalna

Jak skorzystać z promocji?

 • skorzystaj z kodu promocyjnego OBSTAWIAMY
 • po ukończeniu rejestracji Twój pierwszy kupon będzie Zakładem bez ryzyka.
 • Zwrot za trzy pierwsze zakłady w przypadku przegranej, łącznie aż do 600 zł! W przypadku porażki środki są zwracane na konto główne i można je od razu wypłacić.
 • ukończ pełną rejestrację, a na Twoim koncie pojawi się darmowe 2800 punktów FKP wartych 20 zł, które możesz wymienić na zakłady!

Polecamy też nasze opinie o Fortunie.

Szwajcaria – Niemcy

szwajcaria niemcy hokej

Na początek spotkanie pomiędzy 1/4 finału MŚ w hokeju na lodzie Szwajcarią i Niemcami. Gospodarze tego meczu bardzo dobrze radzą sobie w turnieju. Szwajcarzy wygrali swoją grupę, odnosząc w niej sześć zwycięstw i jedną porażkę – w ostatnim meczu fazy grupowej ulegli po dogrywce 3:4 reprezentacji Łotwy. Trzeba jednak zauważyć, że Szwajcarzy przed tym meczem mieli zagwarantowane pierwsze miejsce w grupie, Łotysze zaś walczyli o awans do ćwierćfinału. Zatem Helweci nie musieli grać na 100% swoich możliwości.

Niemcy natomiast nie najlepiej zaczęli turniej. Przegrali trzy pierwsze spotkania fazy grupowej. Wygrali jednak cztery pozostałe mecze, dzięki czemu awansowali do ćwierćfinału MŚ w hokeju na lodzie. Ostatnie dwa spotkania pomiędzy tymi reprezentacjami wygrała Szwajcaria (jedno po rzutach karnych).

Podsumowując – patrząc na dotychczasowe wyniki obu reprezentacji na turnieju oraz wyniki ostatnich dwóch meczów pomiędzy nimi, uważam, że Szwajcaria wygra mecz.

 • Nasz typ na mecz Szwajcaria – Niemcy: Szwajcaria wygra mecz

Mecz rozpocznie się o godzinie 15:20 czasu polskiego.

Interesujesz się sportem? Chcesz poznać inne nasze typy bukmacherskie z hokeja na lodzie, tenisa czy piłki nożnej? Jeśli tak, to zapraszamy na nasza stronę.

typy bukmacherskie

USA – Czechy

usa czechy

Drugim popołudniowym mecze ćwierćfinału MŚ w hokeju na lodzie jest pojedynek pomiędzy USA i Czechami. Hokeiści z Ameryki Północnej bardzo dobrze sobie radzą na lodowiskach Finlandii i Łotwy. Amerykanie wygrali swoją grupę. Odnieśli sześć zwycięstw w regulaminowym czasie gry i jedno po dogrywce – w ostatnim meczu fazy grupowej ze Szwecją.

Czesi natomiast zajęli czwarte miejsce w tabeli swojej grupy. Wygrali cztery mecze, jeden przegrali po dogrywce (z Łotwą) i dwa przegrali w regulaminowym czasie gry. Warto zauważyć, że ostatnie dwa mecze w fazie grupowej nasi południowi sąsiedzi przegrali.

Konkludując – biorąc pod uwagę dotychczasowe wyniki obu reprezentacji na MŚ w hokeju na lodzie, uważam, że USA będzie zwycięzcą meczu.

 • Nasz typ na mecz USA – Czechy: USA zwycięzcą meczu
kupon hokej

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Piotr Obstawiamy

Piotr

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln