Gramy sobotnie BTTS-y! | 30.03.2024

Przed nami emocjonujące, świąteczne mecze. Zaglądamy dziś do Szwajcarii i Polski w poszukiwaniu spotkań z bramkami z obu stron.

Chcesz postawić kupon? Masz swoje typy? A może chcesz skorzystać z naszych? Nie masz konta jeszcze w Betclic? Nic prostszego! Przy rejestracji warto wykorzystać nasz Betclic kod promocyjny – OBSTA. Po rejestracji w Betclic możecie zagrać pierwszy kupon za – MAKSYMALNIE W TEJ PROMOCJI – 228 PLN. Jeśli wejdzie – wszystko Twoje od razu do wypłaty, BEZ OBRACANIA!

kod promocyjny betclic

Jeśli kupon NIE WEJDZIE, to Betclic zwróci Ci 200 PLN w do wykorzystania w postaci freebetu. Betclic freebet wystarczy obrócić JEDEN raz po kursie łącznym na kuponie 2,14 – niezbyt trudna sprawa. Na zakończenie, po jednokrotnym obrocie cała kasa jest już DO WYPŁATY bez konieczności grania dalej. 228 PLN to maksymalna stawka w tej promocji. Godnym uwagi jest fakt, że każdy nowy gracz może oczywiście zagrać sobie za mniejszą stawkę pierwszy kupon.

Lausanne Ouchy – Lugano – nasze typy bukmacherskie

Lugano to zdecydowanie najbardziej overowa ekipa w całej lidze szwajcarskiej. Dzisiejsi goście bardzo dużo goli strzelają, ale też równie wiele ich tracą. Stąd też wzięło się ich miejsce w tabeli, czyli 3. miejsce ze stratą aż 8 oczek do lidera. Różnicę robią tutaj przegrane mecze, których Lugano ma aż 10. Dziś przed nimi dobra okazja do zdobycia trzech punktów po raz piąty z rzędu. Grają bowiem z ostatnim w tabeli Lausanne Ouchy.

polska 1 liga szwajcaria

Warto jednak zwrócić uwagę, że gospodarze strzelali we wszystkich trzech rozegranych w marcu meczach, pokazując na wiosnę znacznie lepszą dyspozycję. Gdy Lugano zagrało z Lausanne Ouchy w styczniu, mecz zakończył się rezultatem 2:3 dla gości. Dziś więc liczymy na to, że tym bardziej grając u siebie będą w stanie zdobyć gola. O bramkę dla Lugano raczej nie powinniśmy się martwić. Gramy więc BTTS-a.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Lausanne Ouchy – Lugano:

 • obie drużyny strzelą gola

Interesujesz się sportem? Chcesz poznać inne nasze typy bukmacherskie z hokeja na lodzie, tenisa czy piłki nożnej? Jeśli tak, to zapraszamy na naszą stronę!

typy bukmacherskie

Miedź Legnica – Arka Gdynia – nasze typy bukmacherskie

Arka Gdynia radzi sobie świetnie w polskiej 1. Lidze, będąc w końcu jednym z faworytów do bezpośredniego awansu do Ekstraklasy. W 2024 roku nie przegrali oni ani razu w pięciu rozegranych meczach. Z drugiej jednak strony, ostatnie dwa mecze w wykonaniu Arki, w dodatku na własnym stadionie, zakończyły się bramkowymi remisami. Co więcej, nie były to mecze z potentatami, a z Wisłą Kraków i Odrą Opole.

miedź legnica arka gdynia lausanne ouchy lugano

W tej sytuacji tym bardziej można spodziewać się gola ze strony Miedzi Legnica w dzisiejszym meczu. Grają oni na własnym stadionie, na którym czują się bardzo dobrze i zdobywają większość swoich punktów i goli. W 2024 roku grali na własnym obiekcie z Polonią Warszawa i GKS Tychy i w obu przypadkach strzelali po dwa gole. W tej sytuacji po głowie chodzi nam tylko jedno rozwiązanie – BTTS.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Miedź Legnica – Arka Gdynia:

 • obie drużyny strzelą gola
typy piłka nożna

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

Łatwiej wymienić sporty, którymi się nie interesuje, niż te, na temat których mogę rozmawiać non stop. Fan quizów, geograf z zamiłowania i wykształcenia. W wolnych chwilach mój portfel opróżniają wszelkie platformy streamingowe, na których w kółko lecą mecze, filmy i seriale. Nikt nie zna serialu „Ranczo” bardziej niż ja.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln