eWinner Custom Bet – załóż się, o co chcesz! [PORADNIK]

eWinner Custom Bet to produkt, który pozwala obstawić Ci dowolny zakład. Jak wysłać swojego Custom Beta w eWinner? Odpowiedź znajdziesz w naszym poradniku!

Zobacz także: recenzja i opinie o Fuksiarzu.

eWinner Custom Bet – co to jest?

Czy znasz to uczucie, kiedy przeglądając oferty bukmacherów nie możesz znaleźć zakładu szytego specjalnie pod Ciebie?

Masz w głowie pewien pomysł, konkretną wizję, jednak żaden z zakładów bukmacherskich online nie pozwala Ci tego zmaterializować i postawić na to pieniędzy?

Na ratunek przychodzi eWinner ze swoim rewolucyjnym, jak na polskie warunki, produktem, czyli Custom Betem.

Jak wyczytamy na stronie bukmachera:

„eWinner Custom Bet to innowacja w zakładach bukmacherskich, którą znajdziesz wyłącznie u nas. Odkryj nowy poziom rozrywki! Teraz możesz tworzyć zakłady na swoich własnych zasadach! Twórz propozycje zakładów nie tylko ze świata sportu, lecz także w oparciu o aktualne wydarzenia społeczne i kulturalne.

Czyli w skrócie, eWinner Custom Bet to zakład na życzenie, który pozwoli Ci obstawić wskazane przez Ciebie wydarzenie.

Jak zresztą wskazuje sam eWinner: „Załóz się o co chcesz!”.

eWinner Custom Bet - załóż się o co chcesz

O co chcesz, czyli de facto o co?

O co mogę się założyć w ramach Custom Bet?

Custom Bet w eWinner nie tyczy wyłącznie sportu – to oczywiste, natomiast ten produkt wybiega poza ramy tradycyjnych zakładów. Możesz się założyć o co tak naprawdę chcesz – ważne, żeby bukmacher mógł zweryfikować wynik tego zakładu oraz rezultat końcowy nie był znany wcześniej, aby analitycy eWinner byli w stanie wystawić kursy.

Przykład? Chęć obstawienia wyników rozrywkowych, których odcinki są nakręcone wcześniej, w związku z czym chociaż garstka ludzi wie, co się wydarzy.

Czy to nas bardzo ogranicza? Naszym zdaniem ani trochę. Wyobraźnia jest tu główną przeszkodą, a ludzie kreatywni mają nie lada pole do popisu.

Od początku działalności było kilka zakładów, które odbiły się szerokim echem nawet w mediach ogólnopolskich. Mowa tu m.in. o kursach na… liczbę wykolejeni tramwajów we Wrocławiu.

eWinner Custom Bet - liczba wykolejeń tramwajów we Wrocławiu

Mieszkańcy tego miasta doskonale wiedzą, że maszyny MPK lubią płatać figle. Jeden z nich to wykorzystał i wysłał swojego Custom Beta.

Innym przykładem są zakłady na to, jaka lektura znajdzie się na maturze z języka polskiego. Niby nie wiadomo, ale każdy, kto pisał kiedyś maturę pamięta „analizy” potencjalnych tytułów.

To tylko niewielki wycinek możliwości, jakie daje Custom Bet w eWinner. Wszystko zaczyna się od pomysłu – przejdźmy teraz do działań, czyli przygotowania i obstawienia swojego Custom Beta.

Jak zgłosić swój Custom Bet w eWinner?

Droga od pomysłu do wysłania propozycji Custom Bet jest szybka i nie wymaga wiele wysiłku.

Wystarczy wejść na stronę eWinner i znaleźć na niej zakładkę Custom Bet. Następnie wyświetli nam się formularz, który należy wypełnić, chcąc zaproponować customowy zakład.

Wystarczy w nim zamieścić:

 • adres e-mail,
 • datę zdarzenia,
 • jakich rozgrywek/jakiego wydarzenia dotyczy Custom Bet (np. NBA, La Liga, muzyka),
 • jakie zdarzenie/mecz (Lakers – Celtics, 2. kolejka La Liga, sprzedaż gry CD Projekt)
 • opis zakładu (ile wsadów zrobi LeBron James w sezonie, ile żółtych kartek zostanie pokazanych w kolejce La Liga, jaką sprzedaż osiągnie najnowsza gra wydawnictwa CD Projekt)

Po wypełnieniu formularzy niezbędne jest przesłanie dalej formularza, klikając w przycisk „Wyślij Custom Bet”.

ewinner custom bet - formularz

Teraz pozostaje tylko czekać na pozytywną decyzją analityków eWinner.

Odpowiedź dotyczącą zakładu pojawi się w ciągu 12 godzin na Twojej skrzynce mailowej. Warto pamiętać, że szybsze wysłanie propozycji zakładu pozwoli bukmacherom na wystawienie kursów jeszcze przed rozpoczęciem wydarzenia.

Jak postawić Custom Bet w eWinner?

Po pozytywnej weryfikacji propozycji Custom Bet przez dział bukmacherski eWinner, zakład razem z kursami pojawi się w ofercie dostępnej na stronie internetowej.

Jak łatwo się domyślić, znajdziesz go w kategorii „Custom Bet”. Jest to ogólnodostępna kategoria, więc nie dość, że możesz postawić „swój zakład”, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby korzystać z zakładów zaproponowanych przez innych użytkowników.

Zdarzenia z zakładki „Custom Bet” mogą być też obstawianie razem z regularną ofertą. Ba, nie musisz nawet korzystać z Custom Bet, bo i tak oferta eWinner należy do jednej z najbardziej rozbudowanych. Ale skoro jest szansa na obstawienie zakładu szytego na miarę… to czemu z niej nie skorzystać!

Po wybraniu interesującej Cię kombinacji, zagranie kuponu przebiega w standardowy sposób: wpisujesz stawkę, zatwierdzasz zakład i czekasz na rozstrzygnięcie. Do postawienia zakładu konieczne jest oczywiście posiadanie aktywnego konta klienta.

Nie masz konta w eWinner? Załóż konto z kodem Obstawiamy i odbierz wyższy bonus powitalny do 610 PLN. Szczegóły -> eWinner kod promocyjny.

Custom Bet u innych bukmacherów

Custom Bet w eWinner to rewolucyjny produkt na rynku bukmacherskim.

To nie tak, że bukmacherzy nie wystawią zakładu, który chcesz. Kontaktując się np. przez czat, jesteś w stanie otrzymać zakład dopasowany pod Twoje potrzeby.

Nikt nie robi jednak tego tak transparentnie i otwarcie jak eWinner.

Jedyny, które starał się powtórzyć sukces bukmachera sponsorującego m.in. 2. ligę piłkarską, był Betfan, natomiast jego „zakłady własne” nie przebiły się w takim stopniu do świadomości graczy.

Myśląc o zakładach na życzenia, pierwsza myślą obstawiających jest eWinner.

Czy warto skorzystać z funkcji Custom Bet?

Oczywiście. Custom Bet ma przede wszystkich charakter rozrywkowy. Pozwala wyjść poza sport i pokazać otoczeniu i znajomym, na jaki fajny i oryginalny pomysł zakładu wpadłeś. Do tego, stworzenie dowolnej kombinacji na różne wydarzenia nie jest już problemem.

A to, że przy okazji jest szansa na dodatkowy zarobek, to już inna kwestia. Tu poza kreatywnością, liczy się też intuicja.

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln