Betcris freebet – darmowe bonusy do 245 PLN! [JAK ODEBRAĆ?]

Freebety należą do jednych z najchętniej odbieranych bonusów bukmacherskich w 2021 roku, zarówno na start, jak i w trakcie przygody z bukmacherem. Betcris, nowy polski bukmacher, nie pominął tego faktu i przygotował szereg promocji z darmowymi zakładami w tle.

Jak odebrać Betcris freebet? Czy mam szansę na bonus bez depozytu? Na te i szereg innych pytań odpowiadamy w naszej analizie!

Sprawdź także: darmowe kupony bukmacherskie na dziś.

Betcris freebet – na czym polega?

Freebet, niezależnie od tego, u jakiego bukmachera, to darmowe środki przekazane graczom na obstawianie. Nazwa ta jest angielską formą darmowego zakładu.

Taki freebet może do nas trafić na dwa sposoby:

 • za wykonanie konkretnej akcji, np. zagranie określonego kuponu,
 • tak po prostu, np. w ramach bonusu lojalnościowego. Taki rodzaj bonusu jest określany freebetem bez depozytu.

Na początek kluczowa kwestia: czy Betcris udostępnia freebet swoim graczom! Tak i to zarówno nowym, jak i obecnym!

Zasady freebetu w Betcris są uniwersalne. Freebet należy wykorzystać na:

 • zakład SOLO lub AKO
 • kurs min. kuponu 2.50
 • kurs min. zdarzenia 1.25

Różnice są zauważalne w czasie na skorzystanie z darmowego zakładu. Waha się od 3 do 7 dni. Warto mieć to uwadze, bo po tym czasie środki zostają anulowane.

Podobnie dzieje się w sytuacji skorzystania z funkcji cash-outu lub gdy zakład zostanie rozliczony po kursie 1.00.

Teoria za nami, pora przejść do realnych bonusów przygotowanych dla gracz Betcris!

Becris – freebet bez depozytu?

Czy Betcris przygotował to, co użytkownicy lubią najbardziej, czyli darmowy zakład bez konieczności angażowania swoich środków? W tym momencie nie, ale… mamy dla Was świetną wiadomość – taka promocja jest dostępna dla graczy Fortuny!

Za rejestrację ze specjalnym kodem OBSTAWIAMY na Twoje konto trafią punkty FKP o równowartości freebetu 20 PLN. Wykorzystaj to na dowolny zakład w Fortunie i ciesz się grą za pieniądze bukmachera!

To nie koniec dobrych wieści. Kod Obstawiamy pozwala również na odebranie bonusu od depozytu do 2100 PLN i zakład bez ryzyka do 600 PLN.

Więcej szczegółów: Fortuna kod promocyjny na start.

Wyższe bonusy z kodem promocyjnym

600 PLN

600

PLN

Zakład bez ryzyka Zwrot za pierwszy przegrany zakład do 600zł! W przypadku porażki środki są zwracane i można je od razu wypłacić po wykonaniu zaledwie jednokrotnego obrotu.

20

PLN

Freebet Wystarczy się zarejestrować, a 2800 punktów trafi na konto gracza. Następnie trzeba je wymienić w sklepie na freebet o wartości 20zł!

2000 PLN

2100

PLN

Bonus od depozytu Pierwszej wpłaty należy dokonać w ciągu 10 dni od rejestracji – maksymalna kwota bonusu to 2000zł.

Betcris freebet – jak odebrać?

Ustaliliśmy już, że na ten moment betcris freebet jest nie bez depozytu, a za wykonanie określonej akcji, czyli np. zagranie zakładu lub za… posiadanie urodzin (co musi być jednak poprzedzone postawieniem zakładów).

Co ważne, betcris w freebetach daje możliwość zgarnięcia dodatkowych środków obu rodzajom graczy: nowym oraz tym, którzy już jakiś czas obstawiają u bukmachera.

I tak oto aktualnie w ofercie promocyjnej Betcris znajdziemy:

 • freebet powitalny do 200 PLN,
 • bonus na urodziny do 20 PLN,
 • freebet 25 PLN dla fanów esportu.

Daje to razem maksymalnie 245 PLN we freebetach. 200 PLN to tyle, ile możesz zgarnąć jako nowy gracz. 45 PLN czeka z kolei na tych, którzy wykorzystali już freebet powitalny.

Działania Betcris pokazują, że na popularne wydarzenia aktywowane są dodatkowe promocje, np. darmowy zakład na Ligę Mistrzów czy tenisowe turnieje.

Dlatego zachęcamy do sprawdzania na bieżąco strony bukmachera oraz naszego portalu, żeby być na bieżąco z aktualnymi promocjami!

Betcris freebet na start do 200 PLN

Darmowy zakład to jeden z dwóch elementów pakietu powitalnego w Betcris. Pierwszym z nich jest cashback do 50 PLN, ze zwrotem na konto główne, który obejmuje pierwszy zakład po rejestracji. My zajmiemy się częścią związaną z freebetem, który dotyczy również pierwszego postawionego kuponu w Betcris.

Betcris FREEBET POWITALNY DO 200 PLN

Wartość freebetu od Betcris wynosi do 200 PLN. Trzeba mieć jednak na uwadze, że otrzymany bonus wynosi 50%, a nie 100% stawki drugiego zakładu. Oznacza to, że wysokość otrzymanego bonusu jest uzależniona od tego, za ile zagramy nasz pierwszy zakład.

Do odebrania freebetu niezbędne jest postawienie zakładu SOLO lub AKO za minimum 20 PLN i kursie min. kuponu 1.80. Musi być to kupon zagrany ze środków własnych, czyli z konta głównego, a nie za środki bonusowe.

Dobra wiadomość? Po rozliczeniu kuponu freebet znajdzie się u Ciebie na koncie niezależnie od jego rezultatu, a do tego będzie on bez ryzyka! Jeżeli wygrasz, to… wygrasz podwójnie! Jeżeli nie, to na osłodę masz do wykorzystania darmowy zakład oraz cashback na koncie.

Jego użycie wiąże się z zagraniem kuponu AKO z kursem min. kuponu 2.50 oraz pojedynczego zdarzenia 1.25.

Termin? 7 dni od momentu przyznania na konto, więc masz nieco czasu na zrobienie tego. Pamiętaj jednak o tym terminie, bo inaczej bonus zostanie anulowany.

Betcris bonus urodzinowy

Kto nie lubi świętować urodzin i dostawać prezentów? Chyba każdy z nas lubi być nagradzany w tym wyjątkowym dniu. Betcris poza życzeniami dodaje freebet w wysokości 20 PLN!

Betcris freebet - BONUS NA URODZINY

Promocja jest skierowana dla graczy, którzy posiadają konto i dodatkowo wykazują się aktywnością. Co to znaczy? Według regulaminu promocji osoba aktywna to taka, która:

 • posiada stałe konto na stronie betcris.pl,
 • w czasie 3 miesięcy przed datą urodzin zawarła zakład lub zakłady na łączną kwotę co najmniej 50 PLN.

Przyznamy, że nie są to zbyt wygórowane warunki, żeby zgarnąć dodatkowe 20 PLN.

Kiedy bonus wyląduje na Twoim koncie? Oczywiście, że w dzień urodzin!

Wykorzystanie darmowego zakładu to praktycznie standardowe warunki freebetu: kupon AKO, kurs kuponu min. 2.50 i kurs zdarzenia m.in. 1.25. Tym razem na zagranie za bonusowe środki masz tylko 3 dni, więc trzeba się pospieszyć.

Betcris freebet na esport 25 PLN

Rozgrywki esportowe cieszą się coraz większą popularnością, co nie umyka uwadze bukmacherów. Odpowiedzią Betcrisa na to jest freebet 25 PLN co tydzień.

Betcris freebet 25 PLN na esport

Jak go otrzymać?

 1. Zagraj min. 5 kuponów na esport na łączną stawkę 100 PLN z konta głównego,
 2. Zadbaj o kurs minimalny kuponu 1.85,
 3. Odbierz w czwartek freebet 25 PLN.
 4. I tak co tydzień!

Na wykorzystanie darmowego zakładu za obstawianie esportu masz 3 dni od czasu, gdy trafi do Twojej dyspozycji. Pozostałe warunki? Standard: kurs min. kuponu 2.50 i kurs min. pojedynczego zdarzenia 1.25.

Betcris freebet – FAQ

Czy otrzymam freebet od Betcris po rejestracji?

Tak, po zawarciu drugiego zakładu na Twoje konto trafi darmowy zakład 50% do 200 PLN.

A co z freebetami dla stałych graczy?

Betcris nagradza obstawiających esport oraz osoby, które danego dnia mają urodziny!

Jaka łączna kwota freebetów trafi na moje konto?

Maksymalnie 245 PLN, natomiast Betcris rozdaje freebety też w ramach cyklicznych promocji.

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln