Betcris freebet – darmowe bonusy na start! [JAK ODEBRAĆ?]

Freebety należą do jednych z najchętniej odbieranych bonusów bukmacherskich w 2022 roku, zarówno na start, jak i w trakcie przygody z bukmacherem. Betcris, nowy polski bukmacher, nie pominął tego faktu i przygotował szereg promocji z darmowymi zakładami w tle.

Jak odebrać Betcris freebet? Czy mam szansę na bonus bez depozytu? Na te i szereg innych pytań odpowiadamy w naszej analizie!

Sprawdź także: darmowe kupony bukmacherskie na dziś.

Betcris freebet – na czym polega?

Freebet, niezależnie od tego, u jakiego bukmachera, to darmowe środki przekazane graczom na obstawianie. Nazwa ta jest angielską formą darmowego zakładu.

Taki freebet może do nas trafić na dwa sposoby:

 • za wykonanie konkretnej akcji, np. zagranie określonego kuponu,
 • tak po prostu, np. w ramach bonusu lojalnościowego. Taki rodzaj bonusu jest określany freebetem bez depozytu.

Na początek kluczowa kwestia: czy Betcris udostępnia freebet swoim graczom! Tak i to zarówno nowym, jak i obecnym! Wystarczy założyć konto z kodem promocyjnym Obstawiamy i skorzystać z pakietu bonusów.

Becris – freebet bez depozytu?

Czy Betcris przygotował to, co użytkownicy lubią najbardziej, czyli darmowy zakład bez konieczności angażowania swoich środków? W tym momencie nie, ale… mamy dla Was świetną wiadomość – taka promocja jest dostępna dla graczy Fortuny!

Za rejestrację ze specjalnym kodem OBSTAWIAMY na Twoje konto trafią punkty FKP o równowartości freebetu 20 PLN. Wykorzystaj to na dowolny zakład w Fortunie i ciesz się grą za pieniądze bukmachera!

To nie koniec dobrych wieści. Kod Obstawiamy pozwala również na odebranie bonusu od depozytu do 2100 PLN i zakład bez ryzyka do 600 PLN.

Więcej szczegółów: Fortuna kod promocyjny na start.

Wyższe bonusy z kodem promocyjnym

600 PLN

600

PLN

Zakład bez ryzyka Zwrot za pierwszy przegrany zakład do 600zł! W przypadku porażki środki są zwracane i można je od razu wypłacić po wykonaniu zaledwie jednokrotnego obrotu.

20 PLN

30

PLN

Freebet Wystarczy wykonać pełną rejestrację, a 2800 punktów trafi na konto gracza. Kolejne 1400 punktów FKP trafi na nasze konto po wpłacie depozytu

200 PLN

200

PLN

Bonus od II depozytu Bonus 50% do 200 PLN od II wpłaty. Bez obrotu – przyznawany w punktach FKP

Betcris freebet – jak odebrać?

Ustaliliśmy już, że na ten moment betcris freebet jest nie bez depozytu, a za wykonanie określonej akcji, czyli np. zagranie zakładu lub za… posiadanie urodzin (co musi być jednak poprzedzone postawieniem zakładów).

Co ważne, betcris w freebetach daje możliwość zgarnięcia dodatkowych środków obu rodzajom graczy: nowym oraz tym, którzy już jakiś czas obstawiają u bukmachera.

I tak oto aktualnie w ofercie promocyjnej Betcris znajdziemy po rejestracji z kodem promocyjnym Obstawiamy:

 • dwa freebety powitalne w wysokości 100 PLN,
 • codziennie freebet 20 PLN w ramach “Kasy na okrągło”.

Daje to razem maksymalnie 120 PLN we freebetach. 100 PLN to tyle, ile możesz zgarnąć jako nowy gracz. 20 PLN codziennie czeka z kolei na tych, którzy wykorzystali już freebet powitalny.

Działania Betcris pokazują, że na popularne wydarzenia aktywowane są dodatkowe promocje, np. darmowy zakład na Ligę Mistrzów czy tenisowe turnieje.

Dlatego zachęcamy do sprawdzania na bieżąco strony bukmachera oraz naszego portalu, żeby być na bieżąco z aktualnymi promocjami!

Betcris freebet na start 100 PLN

Darmowy zakład to jeden z dwóch elementów pakietu powitalnego w Betcris. Pierwszym z nich są 3 cashbacki o wartości do 1300 PLN, ze zwrotem w bonusie, które obejmują zakłady po pierwszym, trzecim i piątym depozycie po rejestracji. My zajmiemy się częścią związaną z freebetem, który dotyczy kuponów postawionych po drugim i czwartym depozycie w Betcris.

Wartość freebetu od Betcris w obu przypadkach wynosi 50 PLN. Trzeba mieć jednak na uwadze, że otrzymany bonus wynosi dokładnie taką kwotę. Wysokość otrzymanego bonusu jest uzależniona od tego, za ile zagramy nasz pierwszy zakład, ale freebet wyniesie dokładnie 50 PLN.

Do odebrania freebetu po drugim i czwartym depozycie niezbędne jest:

 • wpłacenie 50 PLN,
 • postawienie zakładu SOLO za minimum 50 PLN i kursie min. kuponu 1.80.
 • Musi być to kupon zagrany ze środków własnych, czyli z konta głównego, a nie za środki bonusowe.

Zakład musi być postawiony wyłącznie na rozgrywki z poniższej listy:

Betcris freebet - lista lig wchodzących w obrót i zagranie kuponu

Dobra wiadomość? Po rozliczeniu kuponu freebet znajdzie się u Ciebie na koncie niezależnie od jego rezultatu.

Jego użycie wiąże się z zagraniem kuponu postawienie zakładu SOLO za 50 PLN i kursie min. zdarzenia 1.80.

Termin? 3 dni od momentu przyznania na konto, więc masz nieco czasu na zrobienie tego. Pamiętaj jednak o tym terminie, bo inaczej bonus zostanie anulowany.

Betcris freebet 20 PLN za “Kasę na okrągło”

Kto nie lubi dostawać codziennie bonusu? Chyba każdy z nas lubi być nagradzany z tak dużą częstotliwością. W Betcris taką szansę daje koło fortuny “Kasa na okrągło”!

kasa na okrągło w Betcris

Promocja jest skierowana dla graczy, którzy zweryfikowane konto gracza i pozwala codziennie na odebranie freebetu 20 PLN w Betcris.

Jak zgarnąć taki bonus? Kręcąc… kołem Fortuny!

Kasa na okrągło w Betcris - freebet 20 PLN

Jeżeli wylosujesz pole “grasz o freebet 20 PLN” to w ciągu 15 sekund musisz odpowiedzieć na pytanie, wybierając poprawną odpowiedź. Zgadłeś? W ciągu 12 godzin freebet 20 PLN wyląduje u Ciebie.

Wykorzystanie darmowego zakładu to praktycznie standardowe warunki freebetu: kupon AKO z trzema zdarzeniami i kursem zdarzenia m.in. 1.30. Maksymalna wartość wygranej wynosi 200 PLN. Tym razem na zagranie za bonusowe środki masz tylko 24 godziny, więc trzeba się pospieszyć.

Betcris freebet – FAQ

Czy otrzymam freebet od Betcris po rejestracji?

Tak, po dokonaniu drugiego i czwartego depozytu będziesz mógł odebrać dwa darmowe zakłady po 50 PLN.

A co z freebetami dla stałych graczy?

Betcris nagradza obstawiających freebtem do otrzymania w ramach koła fortuny!

Jaka łączna kwota freebetów trafi na moje konto?

Maksymalnie 120 PLN, natomiast Betcris rozdaje freebety też w ramach cyklicznych promocji.

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln