Żużel na 348 złotych!

Spis treści

EWINNER promocje bukmacherskie

Załóż konto w EWINNER z linku poniżej i odbierz FANTASTYCZNĄ promocję na start – zwrot kasy z możliwością wypłaty bez obracania!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – 155VIP

Zagraj pierwszy kupon maksymalnie za 176,14 PLN! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 155 PLN (różnica to podatek) które możesz OD RAZU WYPŁACIĆ! Nic nie trzeba obracać, bez problemu w razie niepowodzenia wypłacasz kasę.

Jeśli wygrasz – również WSZYSTKO JEST Twoje! Oczywiście 176,14 pln to jest kwota do pełnego wykorzystania promocji, możecie śmiało grać za mniejszą stawkę – korzystamy! ✊✊

Falubaz Zielona Góra – Włókniarz Częstochowa. Lindbaeck poniżej 7,5 punktów.

Lindback w ubiegłym tygodniu w Rybniku zaprezentował się marnie, ledwo zebrał 6 oczek w meczu ze słabym rywalem. Dziś do Zielonej Góry przyjeżdża jeden z faworytów do tytułu i tak naprawdę trudno znaleźć jakiekolwiek łatwe biegi dla Szweda.

Naszym zdaniem, rozkojarzony po narodzinach dziecka Lindbaeck, wystąpi zaledwie w 4 biegach, w dodatku naszpikowanych mocnymi rywalami – linia 7 oczek wydaję się być nieprzekraczalna w tym wypadku.

Motor Lublin – Stal Gorzów. Wygrana Lublina.

Lublinianie solidnie wzmocnili się przed sezonem, jednak ich pierwszy mecz wyjazdowy można nazwać falstartem. Dziś odjadą pierwszy mecz na swoim torze, specyficznym obiekcie, gdzie w podobnych zestawieniach, rozprawili się rok temu z gośćmi 50:40.

Ambicje gospodarzy sięgają play offs, więc takie mecze jak ten dzisiejszy, bezwzględnie trzeba wygrywać. Stal wciąż bez Nielsa Kristiana Iversena, za którego stosowane będzie zastępstwo zawodnika – co sprawia, że niemal cały wynik spotkania zależeć będzie od dosłownie 3-4 zawodników gości. Trudne zadanie dla gorzowian, na dobrze namoczonym torze, Motor powinien czuć się bardzo dobrze.

ZAGRAJ PIERWSZY KUPON W EWINNER PO REJESTRACJI Z LINKU PONIŻEJ ZA 176,14 PLN – jeśli nie wejdzie WRACA DO CIEBIE 155 PLN które OD RAZU MOŻESZ WYPŁACIĆ!

Marek

Marek

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln