Wtorek z dublem na Roland Garros – AKO 3,04

Spis treści

Czas na trzeci dzień z Roland Garrosem. Pierwszy był na plus, drugi na minus – mamy mały profit, który czas zwiększać! Jeśli nie masz jeszcze konta w Fortunie, to załóż je z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY i typuj swój pierwszy kupon na Roland Garros bez ryzyka ze zwrotem do 210 PLN lub za darmowy zakład w wysokości 20 PLN! Wyjątkowa oferta dla czytelników portalu Obstawiamy.

Odbierz bonusy w Fortunie na tenis do 2230 PLN!

600 PLN

600

PLN

Zakład bez ryzyka Zwrot za pierwszy przegrany zakład do 600zł! W przypadku porażki środki są zwracane i można je od razu wypłacić po wykonaniu zaledwie jednokrotnego obrotu.

20 PLN

30

PLN

Freebet Wystarczy wykonać pełną rejestrację, a 2800 punktów trafi na konto gracza. Kolejne 1400 punktów FKP trafi na nasze konto po wpłacie depozytu

200 PLN

200

PLN

Bonus od II depozytu Bonus 50% do 200 PLN od II wpłaty. Bez obrotu – przyznawany w punktach FKP

Skuteczność typów Obstawiamy.info na Roland Garros 2021: 3/5

Bilans pieniężny Obstawiamy.info na Roland Garros 2021: +58,72

Bierzemy pod lupę mecz kobiet pomiędzy Karoliną Pliskovą oraz Donną Vekić, gdzie stawiamy na mniej niż 22,5 gemów w pojedynku, przewidując łatwą przeprawę Czeszki. Na pewno większości ta zawodniczka kojarzy się z ostatnim fatalnym występem przeciwko Idze Świątek, gdzie nie zdołała ugrać ani jednego gema. Jednak dotarła do finału turnieju w Rzymie w dobrej obsadzie, co ma znaczenie. Taki ostatni rezultat to wpadka Pliskovej – w tym roku ma solidny bilans na mączce, bo wygrała 7 meczów oraz 3 przegrała.

Czeszka to obecnie 10. Zawodniczka w rankingu WTA. Ten typ jest także z argumentami przeciwko Vekić. To nazwisko nie jest anonimowe w świecie tenisa, ale Chorwatka w tym roku ani razu nie zagrała na mączce. Ostatni mecz rozgrała… 15. lutego na Australian Open. Kawał czasu. Z kolei w 2020 roku na cegle na cztery spotkania wygrała zaledwie jeden. Ogólnie jej tegoroczny bilans to 3 wygrane przy 3 porażkach. Trudno wnioskować, żeby Vekić po takiej przerwie i dyspozycji wróciła na Wielki Szlem na średnio lubianą nawierzchnię i zaskoczyła. Pliskova mimo wpadki w finale w Rzymie, jest obecnie jedną z najgroźniejszych zawodniczek na tym turnieju i powinna to pokazać łatwo przeprawiając się z nieograną w ostatnim czasie Chorwatką.

W drugim typie do dubla wskazujemy na wygranie set przez Jana-Lennarda Struffa w pojedynku z Andreyem Rublevem. Mimo że Rosjanin powinien wygrać, to są argumenty ku stracie seta przez faworyta.

Ta dwójka mierzyła się ze sobą sześć razy i za każdy razem były to wyrównane pojedynki. Mimo że Rublev wygrał cztery z nich, to tylko jeden raz Struff nie zdołał ugrać seta –wszystko to przy pojedynkach do dwóch wygranych setów. Natomiast teraz obaj tenisiści zmierzą się w starciu do trzech wygranych setów. Ostatnie takie spotkanie miało miejsce nie tak dawno, bo 12 maja na cegle w Rzymie, gdzie Rublev wygrał, ale Struff zdołał ugrać seta.

Rosjanin mimo swoich umiejętności nie raz pokazywał, że momentami brakuje mu koncentracji, co bardziej doświadczony Niemiec umie wykorzystać i liczymy, że tak samo będzie tym razem.

Kupon na tenis - typy Roland Garros dzień trzeci
Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln