Typy na Turniej Czterech Skoczni! Czas na Innsbruck! | 3.01.2024

Dziś przyjdzie nam typować zmagania na słynnej Bergisel. Sprawdź nasze typy i przemyślenia na zmagania w Innsbrucku w ramach Turnieju Czterech Skoczni.

Swój kupon zagramy w Betfan. Jeżeli jeszcze nie masz konta w tym legalnym w Polsce bukmacherze, to może zainteresuje Cię promocja powitalna. Betfan kod promocyjny to bonus aż 200% przy pierwszej wpłacie!

kod promocyjny betfan

Piotr Żyła – Halvor Egner Granerud

Naszym zdaniem pewniaczek dnia, który ze sporą szansą rozstrzygnie się już po pierwszej serii. Jak wiadomo, w ramach Turnieju Czterech Skoczni do drugiej serii wchodzi wygrany danej pary, która ustalana jest w ramach kwalifikacji. Warto więc spojrzeć, z kim w parach KO zmierzą się Żyła oraz Granerud, gdyż ma to decydujące znaczenie. Polaka czeka pojedynek z Piusem Paschke. Niemiec ma na swoim koncie jeden wygrany konkurs Pucharu Świata w tym sezonie, jest pewnym i mocnym punktem swojej reprezentacji. Może nie tak pewnym jak Wellinger i Geiger, ale jednak robiącym różnicę. W starciu z nim nierówny Piotr Żyła nie ma większych szans.

innsbruck puchar świata turniej czterech skoczni

Co zaś u Graneruda? Norwegowi się poszczęściła. W dwóch pierwszych konkursach nie dał on rady wygrać w swojej parze. Dziś jednak zmierzy się z Romanem Koudelką. W starciu z Czechem jest oczywistym faworytem i tylko kataklizm sprawi, że Norweg nie wejdzie do drugiej serii również w Innsbrucku. W tej sytuacji spora jest szansa, że typ pokryje się na zielono już w pierwszej serii, bowiem w drugiej wystąpi Granerud, a Żyła zapewne już nie.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na PŚ w skokach narciarskich w Innsbrucku:

 • Halvor Egner Granerud lepszy od Piotra Żyły

Swój kupon zagramy w Betfan. Jeżeli jeszcze nie masz konta w tym legalnym w Polsce bukmacherze, to może zainteresuje Cię promocja powitalna. Betfan kod promocyjny to bonus aż 200% przy pierwszej wpłacie!

kod promocyjny betfan

Daniel Tschofenig – Clemens Aigner

Starcie dwóch Austriaków. Obaj nie powinni mieć kłopotów z awansem do drugiej serii konkursowej, bowiem rywalem Aignera będzie Yevhen Marusiak, zaś Tschofeniga Jonas Schuster. Clemens Aigner to zawodnik ze sporymi możliwościami, jednak od pewnego czasu nie jest w stanie przeskoczyć pewnego poziomu. To sprawia, że większość konkursów kończy w okolicach drugiej czy trzeciej dziesiątki. Przeciwnie do Tschofeniga. Austriak często walczy o czołowe lokaty, zwłaszcza na początku sezonu prezentował się nieźle, kiedy to był w stanie stanąć na podium w Lillehammer.

żyła granerud aigner tschofenig

Później jednak było nieco gorzej, dlatego pozytywnym zaskoczeniem jest jego postawa w Innsbrucku. W kwalifikacjach zajął wysokie, 4. miejsce, podczas, gdy Aigner przedstawił swój typowy poziom wskakując na 25. miejsce. Udowodniło to naszą tezę, że większy potencjał na dzień dzisiejszy wciąż drzemie w Tschofenigu i to jego powinniśmy widzieć wyżej sklasyfikowanego na koniec dzisiejszych zawodów.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na PŚ w skokach narciarskich w Innsbrucku:

 • Daniel Tschofenig lepszy od Clemensa Aignera
skoki typy narciarskie

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

Łatwiej wymienić sporty, którymi się nie interesuje, niż te, na temat których mogę rozmawiać non stop. Fan quizów, geograf z zamiłowania i wykształcenia. W wolnych chwilach mój portfel opróżniają wszelkie platformy streamingowe, na których w kółko lecą mecze, filmy i seriale. Nikt nie zna serialu „Ranczo” bardziej niż ja.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln