Typy na Puchar Świata w skokach narciarskich w Szczyrku! | 17.1.2024

Typujemy zmagania w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Trwa ponad tydzień ze skokami w Polsce. Dziś cykl przeniósł się do Szczyrku.

Swój kupon zagramy w Betfan. Jeżeli jeszcze nie masz konta w tym legalnym w Polsce bukmacherze, to może zainteresuje Cię promocja powitalna. Betfan kod promocyjny to bonus aż 200% przy pierwszej wpłacie!

kod promocyjny betfan

Michael Hayboeck – Halvor Egner Granerud

Od samego początku zmagań w Szczyrku, Norweg prezentuje się znacznie lepiej, niż Austriak. W kwalifikacjach różnica między nimi była najmniejsza, gdyż granerud skoczył pół metra dalej i zajął 18. miejsce, podczas gdy Hayboeck 21. pozycję. W treningach różnica była znacznie większa. Na pierwszym z nich Granerud skoczył 96,5 metra, podczas gdy Hayboeck zaledwie 90.

puchar świata w sokach narciarskich szczyrk

Na kolejnej próbie Norweg uplasował się na 7. miejscu z 97 metrami, a Austriak na dopiero 22. pozycji z 95 metrami. Widać więc, że za każdym razem to Granerud osiągał lepszy rezultat swojego skoku, niż Hayboeck i podobnie powinno to wyglądać w konkursie. Widać, że mała, techniczna skocznia znacznie bardziej pasuje Norwegowi.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na PŚ w skokach narciarskich w Szczyrku:

 • Halvor Egner Granerud lepszy od Michaela Hayboecka

Interesujesz się sportem? Chcesz poznać inne nasze typy bukmacherskie z hokeja na lodzie, tenisa czy piłki nożnej? Jeśli tak, to zapraszamy na naszą stronę!

typy bukmacherskie

Kamil Stoch – Karl Geiger

Tragiczny zjazd formy Karla Geigera widać gołym okiem. Od kilku konkursów Niemiec zajmuje odległe pozycje w zawodach Pucharu Świata. Nie inaczej powinno być w Szczyrku, sądząc po wynikach treningów i kwalifikacji. Podczas dwóch serii próbnych Geiger notował 38. miejsce i 28. pozycję. W kwalifikacjach nie wyglądało to o wiele lepiej, gdyż uplasował się na 26. miejscu.

stoch granerud geiger hayboeck

W tym porównaniu Stoch wypada o niebo lepiej. Co prawda w pierwszy treningu zajął dopiero 29. pozycję, jednak potem wyglądało to znacznie lepiej. 6. miejsce w drugim treningu i 17. pozycja w kwalifikacjach powiały optymizmem. Z pewnością znacznie większym, niż w przypadku Geigera, któa w obecnej formie będzie miał kłopoty z wejściem do drugiej serii.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na PŚ w skokach narciarskich w Szczyrku:

 • Kamil Stoch lepszy od Karla Geigera
typy skoki narciarskie

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

Łatwiej wymienić sporty, którymi się nie interesuje, niż te, na temat których mogę rozmawiać non stop. Fan quizów, geograf z zamiłowania i wykształcenia. W wolnych chwilach mój portfel opróżniają wszelkie platformy streamingowe, na których w kółko lecą mecze, filmy i seriale. Nikt nie zna serialu „Ranczo” bardziej niż ja.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln