Typy na drużynówkę w Lahti! | 2.03.2024

W Lahti szykują nam się dziś spore emocje. Odbędzie się tam konkurs drużynowy. Jak wypadną Polacy? Kto wygra? Sprawdźcie nasze przewidywania.

Chcesz postawić kupon? Masz swoje typy? A może chcesz skorzystać z naszych? Nie masz konta jeszcze w Betclic? Nic prostszego! Przy rejestracji warto wykorzystać nasz Betclic kod promocyjny – OBSTA. Po rejestracji w Betclic możecie zagrać pierwszy kupon za – MAKSYMALNIE W TEJ PROMOCJI – 228 PLN. Jeśli wejdzie – wszystko Twoje od razu do wypłaty, BEZ OBRACANIA!

kod promocyjny betclic

Jeśli kupon NIE WEJDZIE, to Betclic zwróci Ci 200 PLN w do wykorzystania w postaci freebetu. Betclic freebet wystarczy obrócić JEDEN raz po kursie łącznym na kuponie 2,14 – niezbyt trudna sprawa. Na zakończenie, po jednokrotnym obrocie cała kasa jest już DO WYPŁATY bez konieczności grania dalej. 228 PLN to maksymalna stawka w tej promocji. Godnym uwagi jest fakt, że każdy nowy gracz może oczywiście zagrać sobie za mniejszą stawkę pierwszy kupon.

Polska – Japonia

Rozkładając siłę obu druzyn na czynniki pierwsze, wychodzi nam dość oczywiste równanie. Wśród Polaków liderem jest Aleksander Zniszczoł, którego skoki są równe i dalekie. Jednocześnie jednak Japonia dysponnuje Ryoyu Kobayashim, którego skoki są jeszcze dłuższe i równiejsze. Wśród liderów zdecydowanie lepiej wygląda Japonia. Również ich druga linia ma przewagę, gdyż na próżno wśród Polaków szukać zawodnika tak regularnego, jak Ren Nikaido. Jako trzeci wśród Japończyków skakać będzie Junshiro Kobayashi, który potrafi od czasu do czasu wykonać skok ponad swoje możliwości. Jako czwarty wystąpi Noriaki Kasai. Może nie osiąga on ostatnimi czasy odległości specjalnie dalekich, jednak pod względem stylu i stabilizacji na próżno szukać takiego drugiego.

puchar świata skoki narciarskie lahti

Polacy to z kolei wielka niewiadoma. Kamil Stoch i Piotr Żyła mogą skoczyć albo wybitnie, albo swoją próbę totalnie zepsuć. Częściej niestety zdarza się ta druga opcja. Sporym osłabieniem Polaków jest pozycja czwartego zawodnika, którą zajmie Maciej Kot lub Paweł Wąsek. Który z nich by to nie był, nie gwarantuje nam odejścia od przeciętności. W tej sytuacji wszystko wskazuje na to, że dziś górą będą Japończycy, którzy od dłuższego czasu wygrywają z nami we wszelkich drużynowych zawodach.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na PŚ w skokach narciarskich w Lahti:

 • Japonia lepsza od Polski

Interesujesz się sportem? Chcesz poznać inne nasze typy bukmacherskie z hokeja na lodzie, tenisa czy piłki nożnej? Jeśli tak, to zapraszamy na naszą stronę!

typy bukmacherskie

Niemcy – Słowenia

Słowenia odesłała na urlop Timiego Zajca, co może mieć dla nich spore znaczenie w kontekście konkursu drużynowego. Bracia Prevc, Lovro Kos i kto czwarty? Do Lahti pojechali Zak Mogel i Maksim Bartolj, ale żaden z nich nie gwarantuje skoków na wysokim poziomie. Pozycja czwartego będzie więc z pewnością generować Słoweńcom straty.

niemcy japonia polska słowenia

Tych nie powinniśmy zobaczyć wśród Niemców. Wysoką formę z pewnością zaprezentuje Andreas Wellinger. Dobrych wyników można spodziewać się po Piusie Paschke i Stephanie Leyhe. Niezależnie od tego, czy czwarte miejsce zajmie Phillipp Raimund czy Karl Geiger, ta pozycja będzie znacznie lepiej obsadzona niż u Słoweńców. Wszystko wskazuje więc na to, że Niemcy osiągną wyższe miejsce od Słowenii właśnie za sprawą bolączki wielu ekip, czyli “tego czwartego”.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na PŚ w skokach narciarskich w Lahti:

 • Niemcy lepsi od Słowenii
typy skoki

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

Łatwiej wymienić sporty, którymi się nie interesuje, niż te, na temat których mogę rozmawiać non stop. Fan quizów, geograf z zamiłowania i wykształcenia. W wolnych chwilach mój portfel opróżniają wszelkie platformy streamingowe, na których w kółko lecą mecze, filmy i seriale. Nikt nie zna serialu „Ranczo” bardziej niż ja.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln