Typujemy tenis! ATP Genewa i kwalifikacje do French Open! | 23.05.2023

Tenisowe turnieje nabierają tempa. Tak jest w Genewie, a także już w Paryżu. Trwają tam bowiem eliminacje do tenisowego Rolanda Garrosa. Jesteśmy na bieżąco zarówno z jednym, jak i z drugim turniejem.

betfan kod promocyjny

Swój kupon zagramy w Betfan. Jeżeli jeszcze nie masz konta w tym legalnym w Polsce bukmacherze, to może zainteresuje Cię promocja powitalna. Betfan kod promocyjny to bonus aż 200% przy pierwszej wpłacie!

Hugo Dellien – Jeffrey Wolf – nasze typy bukmacherskie

atp genewa wta roland garros paryż paris

Hugo Dellien dopiero kilkanaście dni temu rozpoczął grę w Europie, a trzeba pamiętać, że tamtejsze korty – mimo, że również ziemne – znacznie różnią się od amerykańskich. Boliwijczyk ledwo zakończył gry w Santiago czy Houston, a faza europejska nie była dla niego póki co zbyt szczęśliwa. Odpadł w Rzymie już w pierwszej rundzie z Carballesem Baeną, a w challengerze w Oeiras wygrał z Gachowem, ale już w następnym meczu poległ z Cachinem.

Nieco lepiej wiodło się Jeffreyowi Wolfowi, gdyż co prawda szybko odpadł w Madrycie, ale w Rzymie ograł Greniera i Hurkacza, a zatrzymał go Zverev. Choć mączka to podobno ulubiona nawierzchnia Delliena, to wyniki tego ostatnimi czasy za bardzo nie pokazują. Czysto tenisowe umiejętności są tutaj po stronie Amerykanina i to on powinien awansować do kolejnej rundy w Genewie.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Hugo Dellien – Jeffrey Wolf:

 • Jeffrey Wolf wygra mecz

Więcej typów bukmacherskich na tenis możesz znaleźć na naszej stronie.

Joanne Zuger – Anastasia Zakharova – nasze typy bukmacherskie

zuger zakharova wolf dellien zakłady bukmacherskie tenis

Dla Anastasii Zakharovej będzie to dopiero trzeci mecz na mączce w tym sezonie. Przed kilkoma dniami wystąpiła ona w ITF-ie w Saint-Gaudens, jednak nie może tego turnieju zaliczyć do udanych. Za pierwszą rywalkę miała Reami, sklasyfikowaną na 475. miejscu rankingu WTA, z którą poradziła sobie bardzo łatwo. W kolejnym meczu to jednak rywalka nie miała żadnych kłopotów z odniesieniem zwycięstwa. Była nią 278. w rankingu Rouvroy. W oczy rzucała się łatwość, z jaką Zakharova traciła kolejne gemy.

Jej przeciwniczką w kwalifikacjach Rolanda Garrosa będzie Joanne Zuger. Szwajcarka gra na mączce już od dłuższego czasu, choć trzeba zaznaczyć, że były to gry na kortach w Ameryce Południowej. Zuger rozegrała tam 14 meczów, z których wygrała aż 9. Z nadziejami przyleciała więc do Paryża, gdyż jej gra wygląda nieźle, a także trafia na rywalkę będąco w jej zasięgu. Niewielka jest między nimi różnica rankingowa, jednak wydaje się, że Zuger ma więcej argumentów, aby zakończyć mecz po swojej myśli. Nam do szczęścia wystarczy jej set.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Joanne Zuger – Anastasia Zakharova:

 • Joanne Zuger wygra seta
typy tenis

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

Łatwiej wymienić sporty, którymi się nie interesuje, niż te, na temat których mogę rozmawiać non stop. Fan quizów, geograf z zamiłowania i wykształcenia. W wolnych chwilach mój portfel opróżniają wszelkie platformy streamingowe, na których w kółko lecą mecze, filmy i seriale. Nikt nie zna serialu „Ranczo” bardziej niż ja.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln