Typujemy skoki narciarskie! Konkurs par w Wiśle! | 13.1.2024

Typujemy skoki narciarskie! Konkurs par w Wiśle!

Puchar Świata w skokach zawitał do Polski. Przed nami zmagania w Wiśle, Szczyrku i Zakopanem. Sprawdź nasze typy na konkurs w pierwszej z tych miejscowości.

Swój kupon zagramy w Betfan. Jeżeli jeszcze nie masz konta w tym legalnym w Polsce bukmacherze, to może zainteresuje Cię promocja powitalna. Betfan kod promocyjny to bonus aż 200% przy pierwszej wpłacie!

kod promocyjny betfan

Polska – Japonia

To, co może uratować Polskę w tym pojedynku to wyłącznie atut własnej skoczni. Choć i to niewiele pomoże przy kapitalnej dyspozycji Ryoyu Kobayashiego oraz dobijającego się od początku sezonu do czołówki Rena Nikaido. Ta para Japończyków powinna w spokojnym stylu zdobyć większą ilośc punktów, niż Polska.

wisła puchar świata w skokach

Już w kwalifikacjach Kobayashi i Nikaido zdobyli więcej punktów, niż najlepsza polska para. Dziś różnica na przestrzeni czterech skoków powinna jeszcze bardziej się powiększyć. Niestety, ale Polacy wciąż nie są w formie na tyle dobrej, aby walczyć o czołowe lokaty.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na PŚ w skokach narciarskich w Wiśle:

 • Japonia lepsza od Polski

Interesujesz się sportem? Chcesz poznać inne nasze typy bukmacherskie z hokeja na lodzie, tenisa czy piłki nożnej? Jeśli tak, to zapraszamy na naszą stronę!

typy bukmacherskie

Szwajcaria – Finlandia

Już podczas kwalifikacji Szwajcaria uzyskała lepsze rezultaty punktowe, niż Finlandia. Co więcej, zarówno Gregor Deschwanden, jak i Kilian Peier skoczyli dalej, niż Antti Aalto i Eetu Nousiainen. Przeliczniki za wiatr co prawda później wyrównały nieco ich osiągi, jednak w skokach zawsze decydująca będzie odległość, a ta była zdecydowanie lepsza w przypadku pary Szwajcarów. W konkursie nie powinno być inaczej, zwłaszcza, że cała zabawa odbędzie się na przestrzeni czterech skoków.

deschwanden szwajcaria polska japonia finaldnia nousiainen kobayashi nikaido aalto stoch kubacki żyła peier

Szwajcarzy potrafią trzymać skoki na równym poziomie, zwłaszcza Gregor Deschwanden. Nie jest to takie pewne w przypadku Finów, gdzie zwłaszcza Nousiainen może zepsuć swój skok w trudnych warunkach. Kurs bardzo zachęcający, gramy więc wyższą pozycję końcową u Szwajcarów.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na PŚ w skokach narciarskich w Wiśle:

 • Szwajcaria lepsza od Finlandii
typy skoki narciarskie

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

Łatwiej wymienić sporty, którymi się nie interesuje, niż te, na temat których mogę rozmawiać non stop. Fan quizów, geograf z zamiłowania i wykształcenia. W wolnych chwilach mój portfel opróżniają wszelkie platformy streamingowe, na których w kółko lecą mecze, filmy i seriale. Nikt nie zna serialu „Ranczo” bardziej niż ja.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln