Typujemy mecze o medale w PGE Ekstralidze! | 17.09.2023

Rozgrywki żużlowej PGE Ekstraligi zmierzają ku końcowym rozstrzygnięciom. Dziś odbędą się pierwsze mecz o 3. miejsce oraz finałowy.

Chcesz postawić kupon? Masz swoje typy na tenis? A może chcesz skorzystać z naszych? Nie masz konta jeszcze w Betclic? Nic prostszego! Przy rejestracji warto wykorzystać nasz Betclic kod promocyjny – OBSTAWIAMY. Po rejestracji w Betclic możecie zagrać pierwszy kupon za – MAKSYMALNIE W TEJ PROMOCJI – 228 PLN. Jeśli wejdzie – wszystko Twoje od razu do wypłaty, BEZ OBRACANIA!

betclic kod promocyjny

Jeśli kupon NIE WEJDZIE, to Betclic zwróci Ci 200 PLN w do wykorzystania w postaci freebetu. Betclic freebet wystarczy obrócić JEDEN raz po kursie łącznym na kuponie 2,14 – niezbyt trudna sprawa. Na zakończenie, po jednokrotnym obrocie cała kasa jest już DO WYPŁATY bez konieczności grania dalej. 228 PLN to maksymalna stawka w tej promocji. Godnym uwagi jest fakt, że każdy nowy gracz może oczywiście zagrać sobie za mniejszą stawkę pierwszy kupon.

Apator Toruń – Włókniarz Częstochowa

apator włókniarz żużel

Gdzie jak gdzie, ale w Toruniu Paweł Przedpełski czuje się zdecydowanie najlepiej i jeśli gdzieś ma decydować o wyniku drużyny, to właśnie na Motoarenie. Choć nie notuje on dobrego sezonu, to jednak w pojedynczych meczach potrafił solidnie zapunktować. W meczu o tak dużą stawkę szybki i skuteczny Przedpełski jest Toruniowi niezbędny. Mniejsze możliwość powinien mieć dziś Wiktor Lampart. Młody zawodnik Apatora przez cały sezon szuka formy, a występy przynoszące więcej niż 4-5 punktów uznawane są w jego przypadku za dobre. Od Przedpełskiego wymaga się znacznie więcej, toteż dziś należy liczyć na jego znacznie okazalszy dorobek.

 • Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Apator Toruń – Włókniarz Częstochowa: Paweł Przedpełski lepszy od Wiktora Lamparta

Interesujesz się sportem? Chcesz poznać inne nasze typy bukmacherskie z hokeja na lodzie, tenisa czy piłki nożnej? Jeśli tak, to zapraszamy na naszą stronę!

typy bukmacherskie

Motor Lublin – Sparta Wrocław

dubel żużel motor sparta

Zdziesiątkowana kontuzjami Sparta Wrocław nie ma dziś większych szans w Lublinie. Brak Jankowskiego i Woffindena to na tyle duże osłabienia, że pozwalają gospodarzom na stworzenie ogromnej przewagi punktowej przed rewanżem we Wrocławiu. Liderzy Motoru powinni wygrywać bieg za biegiem. Sparta pozostała ze skutecznym Łagutą, a także chimerycznymi Bewleyem i Pawlickim. Nie gwarantują oni punktów na podobnym poziomie, co nieobecni liderzy zespołu. W tej sytuacji ułatwione zadanie w punktowaniu powinni mieć Zmarzlik i Lindgren. Pierwszy z nich to gwarancja dwucyfrówki na swoim torze, drugi z kolei jest w fantastycznej formie, o czym świadczy drugie miejsce we wczorajszym GP w Vojens. Bukmacher ich wspólną linię ustawił na poziomie 20,5 punktów. Wydaje się być ona zdecydowanie łatwa do pokrycia.

 • Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Motor Lublin – Sparta Wrocław Bartosz Zmarzlik i Fredrik Lindgren powyżej 20,5 punktów w meczu
typy żużel

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln