Typujemy drugi dzień IEM Katowice 2023 | 2.02.2023

Typujemy drugi dzień IEM Katowice 2023: Complexity – Permitta

Darmowe typy bukmacherskie na drugi dzień fazy play-in IEM Katowice 2023. W meczach ostatniej szansy zmierzą się Complexity z Permittą, a także PaiN z IHC.

Nasz kupon zagramy w ForBET. BONUS W FORBET to specjalny pakiet powitalny przygotowany dla czytelników obstawiamy.info.

Zakład bez ryzyka forbet

Bonus w forBET to zdaniem wielu graczy bardzo dobra opcja dla nowych użytkowników. Każdy z czytelników portalu obstawiamy.info może odebrać zakład bez ryzyka w forBET aż do 1200 złotych. Wystarczy założyć konto z kodem promocyjnym OBSTAWIAMYPL i już to gwarantuje Ci odebranie bonusu i cashbacku, czyli zwrotu stawki, jeśli kupon i typy bukmacherskie okażą się przegrane.

Zgodnie z oczekiwaniami nasza ojczysta formacja Permitta nie miała większych szans w starciu z Furią w swoim inauguracyjnym meczu podczas IEM Katowice 2023. Mecz zakończył się szybkim i łatwym zwycięstwem Brazylijczyków w stosunku 16:4. Warto wspomnieć, że w pewnym momencie wynik brzmiał już 11:1. Nieco lepiej poradziło sobie Complexity. Amerykańska formacja musiała uznać wyższość BIG. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że wynik był zdecydowanie bardziej na styku, a zwłaszcza pod koniec meczu floppy i spółka napędzili strachu faworyzowanemu rywalowi.

Complexity – Permitta – nasze typy bukmacherskie

typy e-sport

Typowanie czystego zwycięstwa Complexity nie jest zbyt opłacalne. Wydaje się jednak, że między obiema drużynami jest ogromna różnica w umiejętnościach. Complexity od wielu już lat znajduje się wśród elity CS-a, gra w największych turniejach. Owszem, często bez większych sukcesów, jednak stale można ich tam zobaczyć, gdy rywalizują jak równy z równym z innymi najmocniejszymi ekipami globu. Permitta zaś pojawiła się znikąd, wygrała jedynie polskie eliminacje. Niestety, wydaje się, że ich przygoda z IEM Katowice 2023 zakończy się już po dwóch meczach. Co więcej, sądzimy, że dla Complexity będzie to mecz łatwy, szybki i przyjemny. Całość powinna zakończyć się w dwóch wygranych przez amerykańską ekipę mapach.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Complexity – Permitta:

 • Complexity handicap map -1,5

Typy bukmacherskie na mecz PaiN – IHC

IHC nie zdołało postawić się Cloud9. Zespół z sh1ro i Ax1Le w składzie łatwo uporał się z drużyną z Mongolii. Wynik 16:5 mówi zresztą sam za siebie. Nieco dłuższy czas w swoim inauguracyjnym meczu przed komputerami spędzili gracze PaiN. Brazylijczycy ugrali jednak zaledwie dwie rundy więcej niż ich najbliższy rywal przeciwko ENCE. PKL i zevy robili wszystko, aby jak najdłużej utrzymać swoją formację w grze. Gdy jednak zobaczymy formę hardzao (zaledwie 3 fragi w całym meczu) łatwo możemy stwierdzić, że niewiele dało się tu zrobić.

iem katowice

Masz już konto w forBet? Może Ci się spodoba inna promocja z naszych bonusów powitalnych!

PaiN – IHC – nasze typy bukmacherskie

Trudno spodziewać się, że podobnie słaba forma utrzyma się u hardzao także w meczu z IHC. To Brazylijczycy są tym razem zdecydowanym faworytem meczu i my ten pogląd podzielamy. Co więcej, mecze toczyć się już będą w formule bo3, więc nie będzie tu miejsca na przypadek. PaiN powinno pokazać, że CS:GO w Ameryce Południowej stoi na zdecydowanie wyższym poziomie, aniżeli w Azji. Pierwsze mecze IEM-a już dały nam tego próbkę, teraz zadaniem PaiN jest to potwierdzić. Wydaje się, że takie drużyny jak Grayhound, IHC czy Permitta są tutaj tylko po to, aby rozegrać maksymalnie 2 mecze. Naszym zdaniem brazylijska formacja nie da się wyrzucić z turnieju na tak wczesnym etapie.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz PaiN – IHC:

 • PaiN wygra mecz
typy csgo esport

Jeśli szukasz innych propozycji, sprawdź koniecznie pozostałe typy bukmacherskie na esport na naszej stronie.

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

Łatwiej wymienić sporty, którymi się nie interesuje, niż te, na temat których mogę rozmawiać non stop. Fan quizów, geograf z zamiłowania i wykształcenia. W wolnych chwilach mój portfel opróżniają wszelkie platformy streamingowe, na których w kółko lecą mecze, filmy i seriale. Nikt nie zna serialu „Ranczo” bardziej niż ja.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln