Trebel na skoki w Lake Placid! | 10.02.2024

Puchar Świata w skokach narciarskich przeniósł się za ocean. Czeka nas konkurs indywidualny w Lake Placid.

Chcesz postawić kupon? Masz swoje typy? A może chcesz skorzystać z naszych? Nie masz konta jeszcze w Betclic? Nic prostszego! Przy rejestracji warto wykorzystać nasz Betclic kod promocyjny – OBSTA. Po rejestracji w Betclic możecie zagrać pierwszy kupon za – MAKSYMALNIE W TEJ PROMOCJI – 228 PLN. Jeśli wejdzie – wszystko Twoje od razu do wypłaty, BEZ OBRACANIA!

betclic kod promocyjny

Jeśli kupon NIE WEJDZIE, to Betclic zwróci Ci 200 PLN w do wykorzystania w postaci freebetu. Betclic freebet wystarczy obrócić JEDEN raz po kursie łącznym na kuponie 2,14 – niezbyt trudna sprawa. Na zakończenie, po jednokrotnym obrocie cała kasa jest już DO WYPŁATY bez konieczności grania dalej. 228 PLN to maksymalna stawka w tej promocji. Godnym uwagi jest fakt, że każdy nowy gracz może oczywiście zagrać sobie za mniejszą stawkę pierwszy kupon.

Michael Hayboeck – Marius Lindvik

skoki w sobotę

Michael Hayboeck kapitalnie spisuje się w Lake Placid. Austriakowi bardzo pasuje profil skoczniej i przekłada się to na wyniki. 1. miejsce w pierwszym treningu, 3. pozycja w drugim treningu i 2. miejsce w kwalifikacjach. To mówi wszystko. Jego rywal H2H, czyli Marius Lindvik spisywał się znacznie gorzej. Pierwszy trening był w jego wykonaniu niezły, gdyż zajął 3. miejsce. Później jego forma spadała. Drugi trening zakończył na 13. miejscu, a kwalifikacje dopiero na 22. To powinien być łatwy typ w stronę Hayboecka.

 • Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na PŚ w Lake Placid: Michael Hayboeck lepszy od Mariusa Lindvika

Lovro Kos – Ren Nikaido

Ren Nikaido prezentuje w Lake Placid wzwyżkę formy. W treningach zajmował 11. i 12. miejsce, zaś kwalifikacje skończył na 4. pozycji. To znacznie lepsze wyniki niż ostatnie konkursy w wykonaniu Japończyka. Jego rywal H2H, czyli Lovro Kos został zwycięzcą kwalifikacji. Świetnie wyglądał również w kwalifikacjach, zajmując dwukrotnie 4. miejsce. Widać więc, że w Lake Placid powinien walczyć o zwycięstwo. Tego samego nie spodziewamy się po Nikaido.

 • Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na PŚ w Lake Placid: Lovro Kos lepszy od Rena Nikaido

Piotr Żyła – Paweł Wąsik

trebel skoki sobota

Spośród wszystkich Polaków, którzy polecieli do USA najsłabiej spisuje się właśnie Wąsek. 37. miejsce w pierwszym treningu, 29. miejsce w drugim. Kwalifikacje zakończył na 42. pozycji. Biorąc pod uwagę fakt, że do Lake Placid łącznie przyjechało 51 zawodników, nie są to wybitne wyniki. Piotr Żyła w swoim stylu notuje raz lepsze, raz gorsze skoki. Zwykle jednak są one znacznie lepsze, niż Wąska. Powinien łatwo poradzić sobie dziś z rodakiem.

 • Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na PŚ w Lake Placid: Piotr Żyła lepszy od Pawła Wąska
skoki sobota

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Piotr

Piotr

Z branżą bukmacherską związany od 8 lat. Z ekipą Obstawiamy od blisko trzech. Pracę rozpocząłem, pisząc typy na stronę, obecnie dodatkowo jeszcze teksty SEO. Interesuje się hokejem, głównie NHL. Nie pogardzę jednak naszymi rodzimymi rozgrywkami tej dyscypliny sportu.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln