TOTALbet bonus na start. Jak odebrać?

Promocje powitalne to jeden z głównych elementów bukmachera internetowego, na który zwracają uwagę gracze w momencie rejestracji nowego konta. Jeden z najwyższych pakietów czeka na Was na stronie TOTALbet. 

Na co mogą liczyć nowi klienci tego serwisu? Jak dużą kwotę darmowych środków można zgarnąć już na początku swojej przygody z tym operatorem? Przedstawiamy Wam TOTALbet bonus na start!

8/10

oceń bukmachera

TOTALbet bonus na start vs inni bukmacherzy

Co decyduje o tym, że przeciętny gracz zdecyduje się na rejestrację konta i wpłacenie depozytu w takim, a nie innym serwisie? Z pewnością nie bez znaczenia jest wówczas szeroki wachlarz zakładów, wysokie kursy oraz bezpieczne opcje płatnicze – każdy gracz marzy, aby jego bukmacher spełniał te warunki!

Istnieje jednak jeszcze jeden bardzo ważny aspekt, który może albo zachęcić gracza do rejestracji konta u danego bukmachera, albo sprawić, że ten rozejrzy się za ofertą konkurencji. Operatorzy kuszą nowych klientów bonusami bukmacherskimi, które są coraz wyższy i na coraz lepszych zasadach.

Solidny bonus powitalny daje graczowi spory komfort na początku jego przygody z danym serwisem i gwarantuje budżet na dobrym poziomie. Szczęście polskich typerów polega na tym, że legalni bukmacherzy chętnie dzielą się darmowymi środkami, a wartość bonusów powitalnych często liczona jest w tysiącach złotych. 

Tak dzieje się chociażby w przypadku bukmachera TOTALbet, który oferuje nowym graczom jeden z najwyższych pakietów powitalnych. Mało tego! Żeby zgarnąć niektóre TOTALbet bonusy na start gracz nie musi nawet wpłacać pierwszego depozytu! Ale po kolei. 

Atrakcyjny TOTALbet bonus na start z kodem promocyjnym

Zacznijmy od tego, że TOTALbet bonus na start będzie jeszcze wyższy, jeśli w momencie rejestracji konta gracz wykorzysta nasz specjalny kod promocyjny. Jaki to kod? Gdzie należy go wpisać, aby bezpowrotnie nie stracić okazji na tak atrakcyjny pakiet powitalny? To szalenie proste.

Wystarczy, że podczas zakładania konta u tego bukmachera gracz wpisze nasz TOTALbet kod promocyjny o treści OBSTAWIAMY w odpowiednie pole formularza. Automatycznie na jego koncie pojawi się bonus powitalny, a właściwie kilka bonusów na start! 

W skład powitalnego pakietu TOTALbet bonus na start wejdą bowiem:

 • TOTALbet bonus 100% od pierwszego depozytu 5000 PLN
 • Freebet bonus za rejestrację konta stałego 20 PLN
 • Freebet bonus za kod promocyjny OBSTAWIAMY 10 PLN
 • Freebet bonus za zgody marketingowe 5 PLN
 • Freebet bonus TOTALbet za pierwszy depozyt 5 PLN
 • Freebet bonus za pierwszy zakład z salda głównego 5 PLN
 • Freebet bonus za pierwszy zakład na sporty wirtualne 5 PLN

Odbierz bonus na start w TOTALbet

40 PLN

50

PLN

Freebety 20zł freebet + 10 zł specjalnego freebetu z kodem Obstawiamy, a także 4x5zł w Totalbet

5000 PLN

5000

PLN

Bonus od depozytu Bonus od depozytu nawet do 5000 zł – już jednokrotny obrót uwalnia część środków

Sprawdźmy krok po kroku jakie warunki musi spełnić gracz, aby nie stracić szansy na żaden z tych TOTALbet bonusów powitalnych. 

TOTALbet bonus na start – podwojenie pierwszego depozytu aż do 5000 PLN

Szczególne wrażenie na graczach musi robić bonus 100% od pierwszej wpłaty. Aby mieć szansę na taki bonus wystarczy rejestracja nowego konta gracza z naszym kodem OBSTAWIAMY i wpłata depozytu min. 10 PLN. Bukmacher automatycznie podwoi wpłaconą sumę, zaś maksymalny TOTALbet bonus na start od depozytu to aż 5000 PLN

Żeby nie było jednak zbyt różowo bukmacher wymaga obrotu bonusem, zanim ten będzie mógł zostać wypłacony. Do obrotu zaliczają się wielokrotne kupony AKO z 3 lub 4 zdarzeniami i kursem min. każdego z nich na poziomie 1.25. 

totalbet bonus na start

Zdecydowanie się na wariant z 3 selekcjami na kuponie sprawia, że obrót bonusem 1x uwalnia 20% darmowych środków, czyli w przypadku maksymalnego bonusu będzie to 1000 PLN. Aby mieć możliwość wypłaty pełnej puli gracz musi powtórzyć cały proces 5x. 

Z kolei wybierając wariant z 4 typami na kuponie jednokrotny obrót bonusem uwalnia 25% wpłaty, czyli dla maksymalnego bonusu będzie to 1250 PLN. W tym przypadku, aby móc wypłacić cały bonus TOTALbet na start gracz powinien zrobić to co najmniej 4x. 

Szczęście klientów TOTALbet polega na tym, że ten serwis, w przeciwieństwie do pozostałych bukmacherów nie wymaga obrotu całym bonusem. Po prostu ile graczowi uda się obrócić, taka kwota darmowych środków pojawi się na jego koncie! Przykładowo – jeśli gracz zdecyduje się na wariant z 3 typami i obróci bonusem tylko 3x, to nie zostaje z pustymi rękami, lecz przy maksymalnej wpłacie otrzymuje TOTALbet bonus 3000 PLN.

totalbet bonus

Kolejny argument przemawiający na korzyść tego TOTALbet bonusu powitalnego jest taki, że brak środków na koncie nie oznacza utraty szansy na darmowy bonus. Wystarczy kolejny depozyt na swoim koncie gracza i dokończenie wymaganego obrotu. 

W końcu, bardzo korzystnie z punktu widzenia gracza wygląda czas, jaki bukmacher daje na obrót darmowych środków. Maksymalny okres to bowiem aż 90 dni, więc nikt z Was nie powinien mieć kłopotu ze spełnieniem tego warunku. 

TOTALbet bonus na start – grad freebetów powitalnych dla nowych graczy

TOTALbet bonus podwajający kwotę pierwszego depozytu to nie jedyna promocja, na jaką mogą liczyć nowi klienci tego legalnego bukmachera. Poza nim ten serwis oferuje również całą masę freebetów, gdzie być może wartość darmowych środków nie jest tak imponująca, lecz również warunki otrzymania są znacznie łatwiejsze. 

Aby zgarnąć pierwsze darmowe zakłady wystarczy pełna rejestracja konta, zaznaczenie zgód marketingowych oraz przebrnięcie przez proces weryfikacji danych osobowych. Już na tym etapie na koncie gracza pojawi się freebet bonus za rejestrację konta 20 PLN, freebet 5 PLN za udzielenie zgód marketingowych oraz freebet 10 PLN za wykorzystanie naszego kodu. 

totalbet bonus powitalny

To ciągle nie koniec niespodzianek w ramach TOTALbet bonusu na start. Wpłacenie pierwszego depozytu min. 10 PLN, postawienie pierwszego zakładu z salda głównego oraz postawienie pierwszego zakładu na sporty wirtualne uwolni trzy kolejne freebety o wartości 5 PLN każdy! Warto zaznaczyć, że każdy z tych freebetów nie wymaga obrotu, lecz można go od razu wypłacić!

Nie trzeba być orłem z matematyki, żeby policzyć maksymalną wartość darmowych środków powitalnych. Każdy gracz, który wykorzysta nasz kod OBSTAWIAMY w trakcie rejestracji i spełni wszystkie warunki promocji powitalnej otrzyma TOTALbet bonus na start o wartości aż 5050 PLN!

TOTALbet bonus na start – FAQ

Co muszę zrobić, aby otrzymać TOTALbet bonus powitalny?

To bardzo proste! Wystarczy rejestracja konta gracza z wykorzystaniem naszego kodu OBSTAWIAMY i spełnienie kilku mało wymagających warunków. Jakich? Odpowiedź znajdziesz powyżej.

Jakie bonusy pojawią się na moim koncie gracza?

TOTALbet bonus na start to aż 7 rozmaitych promocji, czyli bonus 100% od pierwszego depozytu oraz 6 odrębnych freebetów.

Czy darmowe freebety wymagają obrotu przed wypłatą?

Nie! Każdy tego rodzaju bonus możesz od razu wypłacić.

Ile wynosi maksymalny bonus powitalny od bukmachera TOTALbet?

Spełniając wszystkie warunki promocji powitalnej możesz otrzymać TOTALbet bonus na start o wartości aż 5050 PLN.

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln