Tenisowy dubel na piątek! | 26.05.2023

Kończą się powoli turnieje w Lyonie i Genewie, a coraz bliżsi jesteśmy rozpoczęcia zmagań w Rolandzie Garrosie. Dziś przed nami starcia Arthura Filsa z Brandonem Nakashimą, a także Arslana Karatseva z Nicolasem Moreno de Alboranem.

betfan kod promocyjny

Swój kupon zagramy w Betfan. Jeżeli jeszcze nie masz konta w tym legalnym w Polsce bukmacherze, to może zainteresuje Cię promocja powitalna. Betfan kod promocyjny to bonus aż 200% przy pierwszej wpłacie!

Arthur Fils – Brandon Nakashima – nasze typy bukmacherskie

roland garros atp lyon

Arthur Fils uznany został przez bukmacherów za faworyta tego meczu, z czym niezbyt się zgadzamy. Młody Francuz to rzecz jasna ogromny talent, ale nie jest jeszcze na tyle mocny, aby radzić sobie łatwo ze znacznie bardziej doświadczonym Amerykaninem. Fils już w poprzednim swoim meczu bardzo się męczył, a ograł Mikaela Ymera poprzez dyskwalifikację. W następnej rundzie uzyskał wolny los dzięki walkowerowi od Auger-Aliassime.

Dopiero dziś tak naprawdę rozpocznie poważną grę w Lyonie. Z pewnością kurs na minimum seta w wykonaniu Nakashimy jest kuszący i wydaje się, że Amerykanin nie powinien mieć problemów z jego ugraniem.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Arthur Fils – Brandon Nakashima:

 • Brandon Nakashima wygra seta

Więcej typów bukmacherskich na tenis możesz znaleźć na naszej stronie.

Arslan Karatsev – Nicolas Moreno de Alboran – nasze typy bukmacherskie

karatsev fils nakashima moreno de alboran

Sporym zaskoczeniem jest to, ze Arslan Karatsev w ogóle musiał występować w kwalifikacjach do Rolanda Garrosa. Ze swojej roli wywiązuje się jednak znakomicie, gdyż nie dawał kolejnym rywalom żadnych szans i ogrywał ich do zera. Podobnie powinno być z Moreno de Alboranem.

Karatsev pokazuje znacznie większe umiejętności tenisowe nad każdym kolejnym kwalifikacyjnym rywalem. W tej sytuacji Rosjanin nie powinien stawiać sobie przeszkód i równie łatwo i szybko poradzić sobie z Amerykaninem.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Arslan Karatsev – Nicolas Moreno de Alboran:

 • Arslan Karatsev handicap -2,5 gemów w meczu
typy tenis

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln