Tenisowy dubel na piątek! | 26.05.2023

Kończą się powoli turnieje w Lyonie i Genewie, a coraz bliżsi jesteśmy rozpoczęcia zmagań w Rolandzie Garrosie. Dziś przed nami starcia Arthura Filsa z Brandonem Nakashimą, a także Arslana Karatseva z Nicolasem Moreno de Alboranem.

betfan kod promocyjny

Swój kupon zagramy w Betfan. Jeżeli jeszcze nie masz konta w tym legalnym w Polsce bukmacherze, to może zainteresuje Cię promocja powitalna. Betfan kod promocyjny to bonus aż 200% przy pierwszej wpłacie!

Arthur Fils – Brandon Nakashima – nasze typy bukmacherskie

roland garros atp lyon

Arthur Fils uznany został przez bukmacherów za faworyta tego meczu, z czym niezbyt się zgadzamy. Młody Francuz to rzecz jasna ogromny talent, ale nie jest jeszcze na tyle mocny, aby radzić sobie łatwo ze znacznie bardziej doświadczonym Amerykaninem. Fils już w poprzednim swoim meczu bardzo się męczył, a ograł Mikaela Ymera poprzez dyskwalifikację. W następnej rundzie uzyskał wolny los dzięki walkowerowi od Auger-Aliassime.

Dopiero dziś tak naprawdę rozpocznie poważną grę w Lyonie. Z pewnością kurs na minimum seta w wykonaniu Nakashimy jest kuszący i wydaje się, że Amerykanin nie powinien mieć problemów z jego ugraniem.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Arthur Fils – Brandon Nakashima:

 • Brandon Nakashima wygra seta

Więcej typów bukmacherskich na tenis możesz znaleźć na naszej stronie.

Arslan Karatsev – Nicolas Moreno de Alboran – nasze typy bukmacherskie

karatsev fils nakashima moreno de alboran

Sporym zaskoczeniem jest to, ze Arslan Karatsev w ogóle musiał występować w kwalifikacjach do Rolanda Garrosa. Ze swojej roli wywiązuje się jednak znakomicie, gdyż nie dawał kolejnym rywalom żadnych szans i ogrywał ich do zera. Podobnie powinno być z Moreno de Alboranem.

Karatsev pokazuje znacznie większe umiejętności tenisowe nad każdym kolejnym kwalifikacyjnym rywalem. W tej sytuacji Rosjanin nie powinien stawiać sobie przeszkód i równie łatwo i szybko poradzić sobie z Amerykaninem.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Arslan Karatsev – Nicolas Moreno de Alboran:

 • Arslan Karatsev handicap -2,5 gemów w meczu
typy tenis

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

Łatwiej wymienić sporty, którymi się nie interesuje, niż te, na temat których mogę rozmawiać non stop. Fan quizów, geograf z zamiłowania i wykształcenia. W wolnych chwilach mój portfel opróżniają wszelkie platformy streamingowe, na których w kółko lecą mecze, filmy i seriale. Nikt nie zna serialu „Ranczo” bardziej niż ja.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln