sh1ro po raz kolejny błyśnie talentem? Dubel na CS:GO!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

HAVU – mouz NXT (godz. 19:00): HAVU handicap +1.5 map

Wprawdzie w pełni zgadzam się z bukmacherem w kwestii faworyta tego spotkania, którym zdecydowanie jest mouz NXT, jednak wydaje mi się, że potencjał HAVU mimo ostatnich porażek jest naprawdę spory i są spokojnie w stanie wyrwać pick przeciwko juniorom myszek. Finowie w ostatnim okresie mają spory dołek formy i większość spotkań zdecydowanie przegrywają. Mają jednak w swoim składzie takich graczy jak ZOREE, xseveNa, Aeriala czy sLowiego, którzy są utalentowani i jeśli wrócą do formy z ich początków – powinni znacznie awansować w rankingu i mogą stanowić o sile tier 2 zespołów. W ostatnim spotkaniu obu zespołów było blisko wygrania mapy, jednak Nuke po dogrywce okazał się być bardziej szczęśliwy dla mouze. Kurs @1.65 na wygranie minimum jednej mapy przez Finów jest na tyle ciekawy, że warto spróbować. 

Vitality – Gambit (godz. 19:30): sh1ro minimum 40 fragów

Gramy także over sh1ro pod potencjalne mapy, a takimi prawdopodobnie będą Vertigo i Overpass. Spotkanie obu zespołów zapowiada się naprawdę interesująco i wydaje się, że możemy być świadkami mocno wyrównanego widowiska. 20-letni Rosjanin jest zdecydowanie najlepszym graczem jeśli chodzi o rating i fragi na rundę na wspomnianych wyżej dwóch mapach spośród wszystkich graczy obu zespołów. Statystyki na poziomie 1.32 i 0.83 robią wrażenie i niewątpliwie jeśli Gambit chce ten mecz wygrać – pomoc ich snajpera będzie nieoceniona. Pobieramy zaniżony rynek na 40 fragów, z którym sh1ro nie powinien mieć problemów. 

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln