Polski kupon na skoki narciarskie! | 6.1.2024

Przed nami ostatni akcent w Turnieju Czterech Skoczni. Oznacza to, że cykl zagości w austriackim Bischofshofen.

Swój kupon zagramy w Betfan. Jeżeli jeszcze nie masz konta w tym legalnym w Polsce bukmacherze, to może zainteresuje Cię promocja powitalna. Betfan kod promocyjny to bonus aż 200% przy pierwszej wpłacie!

kod promocyjny betfan

Kamil Stoch – Pius Paschke

Gołym okiem da się zauważyć dołek, w jakim znaleźli się zawodnicy z Niemiec, przy jednoczesnej coraz lepszej formie Polaków. Podczas, gdy zawodnicy tacy jak Geiger czy Wellinger regularnie zajmowali miejsca na podium czy po prostu w czołówce konkursów, tak aktualnie ich wyniki prezentują się znacznie słabiej, a sukcesem są miejsca po prostu w pierwszej dziesiątce. Jednym z zawodników, który przeżywa największy regres formy jest Pius Paschke. Od momentu, kiedy wygrał on swój pierwszy konkurs w karierze, jego forma szybuje w dół.

turniej czterech skoczni bischofshofen

Efektem tego zajmował 11. miejsce w Oberstdorfie, 10. w Ga-Pa, aż w końcu dopiero 36. w Innsbrucku. Wyniki treningów i kwalifikacji w Bischofshofen również nie wróżą mu udanego konkursu. 25. miejsce w pierwszym, 22. w drugim treningu, a w kwalifikacjach 14. pozycja. Porównajmy to z wynikami Kamila Stocha, który wyraźnie zaczął skakać coraz lepiej. Polak notował 18. i 13. miejsce na treningach, w w kwalifikacjach uplasował się na 10. miejscu. Za każdym razem był zatem znacznie lepszy od Piusa Paschke. Podobnie powinno być w konkursie, stąd nasza propozycja na wyższą pozycję Polaka niż Niemca w konkursie w Bischofshofen.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na PŚ w skokach narciarskich w Bischofshofen:

 • Kamil Stoch lepszy od Piusa Paschke

Interesujesz się sportem? Chcesz poznać inne nasze typy bukmacherskie z hokeja na lodzie, tenisa czy piłki nożnej? Jeśli tak, to zapraszamy na naszą stronę!

typy bukmacherskie

Dawid Kubacki – Piotr Żyła

Typ, który ma spore szanse zazielenić się już po pierwszej serii. W ramach par KO, Dawid Kubacki zmierzy się ze Stephanem Leyhe i w tym zestawieniu z pewnością to Niemiec jest faworytem. Kubacki osiągał bowiem na treningach i w kwalifikacjach w Bischofshofen 23. 12. i 33. pozycję, podczas gdy Leyhe 15., 20. i 18. miejsce. Leyhe skacze więc stabilnie, a Kubacki w kratkę. Jeśli zaś chodzi o Piotra Żyłę, to wciąż zdarzają mu się wpadki, ale coraz częściej też skoki bardzo dobre. Warto spojrzeć choćby na 2. trening, na którym zajął 8. miejsce.

żyła stoch kubacki leyhe

W kwalifikacjach również było nie najgorzej, co pozwala Żyle zmierzyć się w nich z młodym reprezentantem gospodarzy Woergoetterem. W tej parze to z pewnością Żyła jest faworytem. Jeśli więcj wszystko ułoży się tak, jak planujemy, to już po pierwszej serii Żyła przypieczętuje nam zielony kupon, wygrywając w parze z Austriakiem, a Kubacki przegrywając z Leyhe. Jeśli tak nie będzie, to i tak aktualna, wyższa forma Żyły powinna pozwolić mu zająć wyższe miejsce niż Kubackiemu.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na PŚ w skokach narciarskich w Bischofshofen:

 • Piotr Żyła lepszy od Dawida Kubackiego
typy skoki narciarskie

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

Łatwiej wymienić sporty, którymi się nie interesuje, niż te, na temat których mogę rozmawiać non stop. Fan quizów, geograf z zamiłowania i wykształcenia. W wolnych chwilach mój portfel opróżniają wszelkie platformy streamingowe, na których w kółko lecą mecze, filmy i seriale. Nikt nie zna serialu „Ranczo” bardziej niż ja.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln