Piłka na kuponie! 323 PLN w grze!

Spis treści

EWINNER promocje bukmacherskie

Załóż konto w EWINNER z linku poniżej i odbierz FANTASTYCZNĄ promocję na start – zwrot kasy z możliwością wypłaty bez obracania!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – 155VIP

Zagraj pierwszy kupon maksymalnie za 176,14 PLN! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 155 PLN (różnica to podatek) które możesz OD RAZU WYPŁACIĆ! Nic nie trzeba obracać, bez problemu w razie niepowodzenia wypłacasz kasę.

Jeśli wygrasz – również WSZYSTKO JEST Twoje! Oczywiście 176,14 pln to jest kwota do pełnego wykorzystania promocji, możecie śmiało grać za mniejszą stawkę – korzystamy! ✊✊

Young Boys – Zurich. Wygrana Young Boys.

W tym spotkaniu sądzimy, że wygrają gospodarze. Przede wszystkim grają na swoim stadionie i są na nim naprawdę bardzo niebezpieczni. Ponadto walczą o Mistrzostwo Szwajcarii (mają tyle samo pkt co lider) i zarazem awans do eliminacji do Ligi Mistrzów.

Zwycięstwo może awansować ich na fotel lidera. Ponadto w ostatnich sześciu spotkaniach ligowych przeciwko Zurychowi wygrywali swe mecze. Seria ta trwa od ponad 4,5 roku i trudno przypuszczać by została przerwana. Dodatkowo gospodarze dysponują lepszym składem niż zespół gości – co już niejednokrotnie udowadniali.

Young Boys walczy w tym sezonie o obronę mistrzowskiego tytułu i aby tego dokonać mecze z teoretycznie słabszymi drużynami po prostu trzeba wygrywać. Dajemy zwycięstwo faworyta.

Górnik Zabrze – Korona Kielce. Powyżej 8,5 rzutów rożnych.

Tutaj idziemy w statystyki. W meczach Górnika na przestrzeni ostatnich 5 spotkań padało 17, 9, 14, 14, 11 rzutów rożnych. Jest to drużyna która przeważnie zarówno nabija rogale jak i daje sobie te rogale nabijać.

Jeśli chodzi o Koronę no to Korona walczy o życie. Aktualnie szóste miejsce w grupie spadkowej (czyli pierwsze do spadku) i 5 punktów straty do Wisły Kraków. Dla nich każdy punkt będzie na wagę złota i zakładamy, że na tym trudnym terenie od razu ruszą do ataków na miarę swoich możliwości.

Jak wiemy akcje ofensywne często generują właśnie rzuty rożne. W meczach Korony w ostatnich meczach padało: 12, 11, 9, 9 i 10 rożnych. Linia meczowa 8,5 rogali jest naszym zdaniem naprawdę niska i właśnie taką pobieramy na kupon.

Załóż konto i zagraj DOKŁADNIE taki kupon – lub inny – za maksymalnie 176,14 PLN. Jeśli nie wejdzie wraca do Ciebie 155 PLN które od razu możesz wypłacić! Bez konieczności obracania!

Marek

Marek

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln