Piątkowe typy na żużel! | 7.05.2024

Przed nami ligowe zmagania w Ekstralidze i 2. Ekstralidze. Zajrzymy do Lublina i Ostrowa Wielkopolskiego.

Chcesz postawić kupon? Masz swoje typy? A może chcesz skorzystać z naszych? Nie masz konta jeszcze w Betclic? Nic prostszego! Przy rejestracji warto wykorzystać nasz Betclic kod promocyjny – OBSTA. Aż 50 zł zwrotu za pierwszy przegrany zakład! Aby maksymalnie wykorzystać bonus, należy zagrać za 50 zł.

betclic kod promocyjny

Dodatkowo w Betclic do odwołania można grać bez PODATKU! -> https://obstawiamy.info/betclic-bez-podatku/.

Motor Lublin – GKM Grudziądz – nasze typy bukmacherskie

Sternicy Motoru Lublin starają się robić wszystko, aby Mateusz Cierniak złapał jak najlepszą dyspozycję, jednak jego wejście w wiek seniora jest trudniejsze, niż mógł się spodziewać. Cierniak nie notuje najlepszych występów nawet na własnym torze, a dodatkowo dziś będzie musiał mierzyć się z trudnymi rywalami.

cierniak gapiński

Z racji tego, że Motor Lublin zapewne szybko wyjdzie na kilkupunktowe prowadzenie, to szybko w ruch pójdą rezerwy taktyczne, a zespół z Grudziądza celować z nimi będzie na biegi z udziałem Cierniaka. W starciach z Fricke, Lidseyem czy Tarasienko faworytem z pewnością nie będzie. Linia wydaje się być za wysoka, biorąc pod uwagę, że w niemal każdym biegu Cierniak będzie miał obok siebie mocnego seniora z Lublina. Inwestujemy więc w jego meczowy under.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Motor Lublin – GKM Grudziądz:

 • Mateusz Cierniak poniżej 8,5 punktów w meczu
typy bukmacherskie

Ostrovia Ostrów – Orzeł Łódź – nasze typy bukmacherskie

Ostrovia na włąsnym torze ze zdrowym Tobiaszem Musielakiem wygląda jak jeden z głównych kandydatów do awansu. Orzeł Łódź nie powinien spodziewać się zdobycia punktów w starciu z tak mocnym rywalem na obcym torze. Jednym z kluczowych zawodników dla spotkania będzie Tomasz Gapiński, wystawiony pod dość trudnym numerem startowym. Oznacza on, że w większości swoich biegów mierzyć się będzie z jednym z liderów rywali.

ostrovia ostrów orzeł łódź motor lublin gkm grudziądz

Tym samym zmagania zacznie przeciwko Holderowi i Musielakowi w parze z Beckerem. Następnie wraz z Kaczmarkiem czekają ich zmagania z parami Musiela/Jakobsen i Czugunow/Szostak. Nawet przeciwko ostatniemu z nich na torze w Ostrowie nie będzie faworytem. W czwartej serii Gapińskiego czeka starcie z Czugunowem i Jasińskim, a obok pojedzie Berntzon. Widać więc, że Gapiński nie ma za bardzo na kim robić dziś punktów. W Łodzi rozmowa byłaby zupełnie inna, ale obcy tor również zrobi różnicę. Dlatego gramy under krajowego lidera Orła.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Ostrovia Ostrów – Orzeł Łódź:

 • Tomasz Gapiński poniżej 6,5 punktów w meczu
typy żużel

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko. Graj odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

Łatwiej wymienić sporty, którymi się nie interesuje, niż te, na temat których mogę rozmawiać non stop. Fan quizów, geograf z zamiłowania i wykształcenia. W wolnych chwilach mój portfel opróżniają wszelkie platformy streamingowe, na których w kółko lecą mecze, filmy i seriale. Nikt nie zna serialu „Ranczo” bardziej niż ja.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za grę bez podatku dostępną przez całe Euro 2024

  laurWięcej
  50pln
  Betclic
 1. 1-krotny obrót bonusu na start
 2. Szeroka oferta na zakłady
 3. 50 zł bonus z kodem
 4. Gra bez podatku
 5. Odbierz bonus
  3735pln
  Superbet
 6. Tydzień bez ryzyka
 7. Jerzy Dudek - ambasador
 8. Aplikacja mobilna
 9. Odbierz bonus
  760pln
  STS
 10. Sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski
 11. Łącznie 660 PLN w bonusie powitalnym
 12. STS TV
 13. Liczne promocje dla zarejestrowanych graczy
 14. Odbierz bonus