Philadelphia dobije Wizards? Dubel na NBA!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Washington Wizards – Philadelphia 76ers (godz. 01:00): Philadelphia handicap -3.5 pkt

Kolejny raz handicap w stronę 76ers, którzy powinni zakończyć tę serię z Wizards już dzisiaj. Co do tego matchupu zostało już napisane niemal wszystko w poprzednich analizach i nic się w tych kwestiach nie zmieniło. Philadelphia jest w formie, wygrali game 3 prawie 30-toma punktami i poza pierwszym meczem, gdzie podopieczni Brooksa potrafili trzymać się rywala, kolejne dwa spotkania to totalna dominacja #1 wschodu. Drużyna z Waszyngtonu nie ma skutecznej obrony, nie potrafią zatrzymać liderów 76ers, a nawet jeśli próbują – do gry włączają się strzelcy jak Curry czy Green. Prawdopodobny sweep i to by było na tyle. 

Memphis Grizzlies – Utah Jazz (godz. 03:30): Conley minimum 8 asyst

Bardzo ciekawym zakładem na dzisiejszą noc wydaje się over asyst Mike’a Conleya. Bukmacherzy ciągle obstają za linijką na poziomie 7.5 w momencie, gdy Conley notuje średnio ponad 11 asyst na spotkanie, co jest w tych PlayOffach drugim najlepszym wynikiem, zaraz po Westbrooku. Ktoś napisze – okej, ale w pierwszym meczu nie grał Mitchell. Okazuje się, że nie ma to żadnego znaczenia, bo w dwóch ostatnich starciach również pokrywał rynek grając obok Donovana. Dodatkowo warto wspomnieć, że przez całą serie z Grizzlies 33-latek notuje 17 potencjalnych asyst, co jest również świetnym wynikiem i daje spore pole do zmissowanych rzutów jego kolegów. Mnóstwo podań przechodzi przez jego ręce (ścisła topka PO) i wydaje się, że to właśnie Mike będzie głównym kreatorem gry Jazz w tej serii. Szybki mecz, sporo minut – powinien zakręcić się wokół double double. 

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln