Obstawianie PashaBiceps – Owca WK: typy i kursy bukmacherskie

PashaBiceps kontra Owca WK to walka wieczoru podczas gali High League 2. W tym tekście znajdziesz kompleksową zapowiedź bukmacherską tego pojedynku i dowiesz się:

 • na czym skupić się przy obstawianiu Pasha – Owca WK
 • u jakiego bukmachera (lub bukmacherów) typować tę walkę,
 • kto jest faworytem w oczach analityków i ekspertów,
 • jakie typy bukmacherskie na walkę Pashy z Owcą WK ma ekipa Obstawiamy.

PashaBiceps – Owca WK: obstawianie

Obstawianie walk jest nieodłącznym elementem gal MMA. Nie inaczej jest z galami freakowymi. W tym kontekście mówimy oczywiście o High League 2 i starciu Jarosława “PashyBicepsa” Jarząbowskiego z Michałem Owczarzakiem.

Obstawianie PashaBiceps - Owca WK

Walka wieczoru zapowiada się bardzo ekscytująco ze względu na nazwiska i zainteresowanie, jakie budzą sobą obaj zawodnicy. Z drugiej strony typowanie tej walki wcale może nie być takie proste. Dla obu będzie to debiut w oktagonie i materiał do analizy bukmacherskiej nie jest zbyt pojemny.

Mamy dla Was dobrą wiadomość: obstawianie PashaBiceps – Owca WK znajdziecie na naszej stronie. My typujemy pewną wygraną Pashy po kursie 1.50. 

Szczegóły gdzie obstawiać tę walkę i nasze typy znajdziecie w dalszej części tekstu.

PashaBiceps – Owca WK: bukmacherzy

Większość wydarzeń sportowych można obstawiać u wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce, jednak gale freakowe (jak np. High League 2) są przeciwieństwem. Granie kuponów na walki jest praktycznie zawsze możliwe tylko u jednego bukmachera. 

Jak to jest z High League 2 i pojedynek wieczoru? Jedynym bukmacherem, u którego możesz obstawiać walkę PashaBiceps – Owca WK jest Fortuna. 

Dla graczy jest to bardzo dobra wiadomość.

Fortuna to jeden z najlepszych i najchętniej wybieranych zakładów bukmacherskich przez doświadczonych graczy. Do dyspozycji graczy są strona internetowa, strona internetowa mobilna oraz aplikacja mobilna.

Założenie konta w Fortunie jest w pełni darmowe i zrobisz to zarówno przez stronę lub aplikację mobilną na iOS i Android.

Jeszcze lepsza wiadomość? Czytelnicy Obstawiamy mogą skorzystać ze specjalnego pakietu powitalnego:

Obstawianie PashaBiceps - Owca WK - bonus w Fortunie

Wystarczy założyć konto z Fortuna kodem promocyjnym o treści: OBSTAWIAMY, wpisując go bezpośrednio w formularzu rejestracyjnym lub klikając w poniższy przycisk.

Według nas optymalnym rozwiązaniem do wykorzystania na rywalizację PashaBiceps – Owca WK będą darmowy zakład 20 PLN i zakład bez ryzyka do 600 PLN. 

Tylko w ten weekend Fortuna do pakietu powitalnego dodaje 10 PLN za zaznaczenie zgód marketingowych!

PashaBiceps – Owca WK: kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na High League 2 znajdziecie tylko w Fortunie – to już ustaliliśmy. Jak analitycy tego bukmachera przewidują przebieg tej gali, a w szczególności walki wieczoru?

Według kursów na PashaBiceps – Owca WK faworytem jest Pasha i kurs na jego wygraną to 1.50. Triumf Owcy WK wyceniany jest na kurs 2.40.

PashaBiceps - Owca WK - kursy bukmacherskie w Fortunie

W momencie pisania tekstu Fortuna przygotowała kursy jedynie na to, kto będzie górą w danym pojedynku. Z doświadczenie wiemy, że im bliżej gali, tym liczba zakładów będzie się powiększać. Tyczy to się to szczególnie najważniejszych walk, a za takie uznamy z pewnością starcie wieczoru.

O nowych kursach na PashaBiceps – Owca WK będziemy informować od razu w tym tekście! Przejdźmy teraz do typów bukmacherskich na walkę wieczoru High League 2.

Pasha – Owca WK: typy bukmacherskie

Wspomnieliśmy już w poprzedniej części tekstu o naszej wizji tego pojedynku. Typy bukmacherskie na PashaBiceps – Owca WK skłaniają się ku wygranej Pashy. Analitycy Fortuny wystawili kurs 1.50 na taki rezultat.

PashaBiceps - Owca WK - typy bukmacherskie w Fortunie

Nie jest to na tyle wysoki kurs, aby grać go w zakładzie pojedynczym, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby połączyć to z innymi typami z gali High League 2.

Walka wieczoru odbędzie się w formule boksu w małych rękawicach. Obaj zawodnicy od dłuższego czasu zajmują się na poważnie sportami siłowymi i przygotowanie fizyczne na pewno będzie na wysokim poziomie. 

Praktycznie żadnej różnicy nie ma też w zakresie warunków fizycznych.

Pasha mierzy 184 centymetrów wzrostu, a Owca jest o 1 centymetr wyższy. Na razie nie znamy dokładnej wagi obu fighterów, ale zakładamy ponad 100 kilogramów (oczywiście czystych mięśni) u jednego i drugiego.

To dlaczego Pasha, skoro na płaszczyźnie doświadczenia, siły i warunków fizycznych nie widzimy praktycznie żadnych różnic?

Za Pashą przemawia doświadczenie treningowe, bo on sporty walki trenuje już kilka lat.

Zresztą sam Maciej Kawulski (włodarz federacji KSW) przyznawał, że widziałby chętnie, jak PashaBiceps bije się w klatce KSW. Większość tej chęci oparta jest na wartości marketingowej legendy CS:GO, ale skoro Kawul chce go u siebie, to Pasha jakiś poziom musi prezentować. 

Z vlogów wrzucanych przez Owcę WK wyłania się obraz zawodnika ambitnego i pracowitego, ale niekoniecznie umiejącego bić się w klatce:

Wątpimy, że w ciągu tak krótkiego czasu da się zmienić wiele i nawet trener Zbigniew Raubo może tego nie zrobić.

Podsumowując: doświadczenie, podobne warunki fizyczne i przede wszystkim lepsze umiejętności – dlatego nasz typ na tę walkę to triumf Pashy. 

Gdzie znajdę kursy na walkę PashaBiceps – Owca WK?

Kursy na ten pojedynek dostępne są w Fortunie.

Jakie są typy na walkę PashaBiceps – Owca WK?

Obstawiamy wygraną Pashy po kursie 1.50, grając kupon BEZ RYZYKA

Gdzie obstawiać starcie Pashy z Owcą?

Wszystkie walki High League obstawisz w Fortunie, a dzięki rejestracji z kodem OBSTAWIAMY odbierzesz pakiet bonusów na start.

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln