Ofensywne widowisko w Kalifornii? Dubel na NBA!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Washington Wizards – Toronto Raptors (godz. 00:00): Anunoby minimum 29 pkt+zb+ast

OG Anunoby jest w tym sezonie jedną z gwiazd Toronto Raptors i po słabym początku wchodzi na wyższe obroty. Linijkę 28.5 pkt+zb+ast pokrywał w ostatnich 4 z 6 spotkań i ma wolną rękę do rzutu. Toronto grało już w tym sezonie z Washington i wtedy byliśmy świadkami mocno underowego meczu, gdzie Anunoby zagrał na skuteczności zaledwie 18%, co było najgorszym wynikiem w sezonie. Później było już tylko lepiej i jego forma szybuje do góry. Pod względem matchupu wygląda to całkiem nieźle, bowiem naprzeciwko zobaczymy Kuzmę, a więc słabego obrońcę, a to potwierdzają statystyki – Wizards oddają mnóstwo punktów z pozycji wysokiego skrzydłowego. Jakby tego było mało – z rotacji Raptors wypadł rookie Barnes, który robił furorę w swoich pierwszych meczach i oddawał sporo rzutów, co oznacza więcej piłki w rękach graczy pokroju VanVleeta i OG. Wydaje się, że ciężko będzie powtórzyć scenariusz z pierwszego starcia i tym razem będziemy świadkami większej ilości punktów z obu stron. 

Golden State Warriors – Charlotte Hornets (godz. 03:00): Minimum 217 punktów

Tutaj bardzo króciutko bo i w sumie nie ma się nad czym rozpisywać – przed nami mecz dwóch ekip, które mocno forsują tempo i lubią grać szybki basket. Pod tym względem Warriors są na trzecim, a Hornets na piątym miejscu w lidze, a ich średnie punktowe to 117.5 pkt (1 miejsce) i 110.8 pkt (10 miejsce) na mecz, co także pokazuje ich zaangażowanie w ofensywę. GSW nieźle bronią, a Szerszenie są ich totalnym przeciwieństwem. Będzie wymiana ciosów? Naszym zdaniem tak i linijka 217 punktów jest jak najbardziej w zasięgu. Gospodarze wciąż bez Thompsona i Wisemana, goście natomiast w pełnej kadrze. 

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln