Mocny dubel na PŚ w Oberstdorfie! | 24.02.2024

Przed nami zmagania skoczków na mamuciej skoczni w Oberstdorfie. Po wczorajszym konkursie duetów przyszedł czas na zmagania indywidualne. Sprawdź nasze typy.

Chcesz postawić kupon? Masz swoje typy? A może chcesz skorzystać z naszych? Nie masz konta jeszcze w Betclic? Nic prostszego! Przy rejestracji warto wykorzystać nasz Betclic kod promocyjny – OBSTA. Po rejestracji w Betclic możecie zagrać pierwszy kupon za – MAKSYMALNIE W TEJ PROMOCJI – 228 PLN. Jeśli wejdzie – wszystko Twoje od razu do wypłaty, BEZ OBRACANIA!

kod promocyjny betclic

Jeśli kupon NIE WEJDZIE, to Betclic zwróci Ci 200 PLN w do wykorzystania w postaci freebetu. Betclic freebet wystarczy obrócić JEDEN raz po kursie łącznym na kuponie 2,14 – niezbyt trudna sprawa. Na zakończenie, po jednokrotnym obrocie cała kasa jest już DO WYPŁATY bez konieczności grania dalej. 228 PLN to maksymalna stawka w tej promocji. Godnym uwagi jest fakt, że każdy nowy gracz może oczywiście zagrać sobie za mniejszą stawkę pierwszy kupon.

Lovro Kos – Jan Hoerl

Lovro Kos to typowy Słoweniec – częste wahania formy i zwykle wielka forma na mamutach. W dniu wczorajszym nie zobaczyliśmy go podczas konkursu duetów, gdyż kompletnie zepsuł swoją próbę na drugim treningu. Wylądował wówczas dopiero na 164 metrze i zajął 43, pozycję. Warto jednocześnie powiedzieć, że na poprzednim treningu skoczył aż 225,5. metrów i zajął na nim 3. miejsce. Wszystko wskazuje więc na to, że rezultat drugiego treningu to wypadek przy pracy, który Słoweńcom często się zdarza.

puchar świata w skokach narciarskich loty oberstdorf

Wciąż jednak musimy pamiętać, że Lovro Kos to jeden z najlepszych aktualnie lotników w całym Pucharze Świata. Z pewnością na skoczniach mamucich radzi sobie znacznie lepiej, niż Jan Hoerl. Austriak w treningach zajmował 11. i 16. miejsce, co nie pozwoliło mu zająć miejsca w konkursie duetów. Dziś, jeśli Lovro Kos nie zaliczy ponownej wpadki, to bez kłopotu powinien notować dalsze odległości, niż Jan Hoerl.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na PŚ w skokach narciarskich w Oberstdorfie:

 • Lovro Kos lepszy od Jana Hoerla

Interesujesz się sportem? Chcesz poznać inne nasze typy bukmacherskie z hokeja na lodzie, tenisa czy piłki nożnej? Jeśli tak, to zapraszamy na naszą stronę!

typy bukmacherskie

Yevhen Marusiak – Remo Imhof

Forma Remo Imhofa w Oberstdorfie jest na tyle dobra, że załapał się on do składu swojej reprezentacji na wczorajszy konkurs duetów. Poszło mu w nim całkiem nieźle, gdyż oddał dwa równe skoki w okolice 190. metrów. Również treningi były dla niego całkiem niezłe, gdyż po dwóch identycznych skokach na odległość 195,5. metrów kończył je na 35. i 28. pozycji. Równie dobrze nie szło Yevhenowi Marusiakowi.

marusiak kos imhof hoerl

Ukrainiec w treningach notował 37. i 41. miejsce, a każdy jego skok był słabszy, niż Imhofa. W konkursie duetów również łączna nota Ukraińca była znacznie niższa, niż Szwajcara. Wyłącznie jeden skok Marusiaka z dotychczasowych był dłuższy, niż Imhofa. To za mało, aby powalczyć z nim w konkursie o wyższą lokatę.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na PŚ w skokach narciarskich w Oberstdorfie:

 • Remo Imhof lepszy od Yevhena Marusiaka
typy skoki narciarskie

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

Łatwiej wymienić sporty, którymi się nie interesuje, niż te, na temat których mogę rozmawiać non stop. Fan quizów, geograf z zamiłowania i wykształcenia. W wolnych chwilach mój portfel opróżniają wszelkie platformy streamingowe, na których w kółko lecą mecze, filmy i seriale. Nikt nie zna serialu „Ranczo” bardziej niż ja.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln