Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich ! Typujemy! | 26.1.2024

Już dziś rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich. Gospodarzem imprezy jest austriacki Bad Mittendorf. Sprawdź nasze typy na dwie pierwsze serie konkursowe.

Chcesz postawić kupon? Masz swoje typy? A może chcesz skorzystać z naszych? Nie masz konta jeszcze w Betclic? Nic prostszego! Przy rejestracji warto wykorzystać nasz Betclic kod promocyjny – OBSTA. Po rejestracji w Betclic możecie zagrać pierwszy kupon za – MAKSYMALNIE W TEJ PROMOCJI – 228 PLN. Jeśli wejdzie – wszystko Twoje od razu do wypłaty, BEZ OBRACANIA!

betclic kod promocyjny

Jeśli kupon NIE WEJDZIE, to Betclic zwróci Ci 200 PLN w do wykorzystania w postaci freebetu. Betclic freebet wystarczy obrócić JEDEN raz po kursie łącznym na kuponie 2,14 – niezbyt trudna sprawa. Na zakończenie, po jednokrotnym obrocie cała kasa jest już DO WYPŁATY bez konieczności grania dalej. 228 PLN to maksymalna stawka w tej promocji. Godnym uwagi jest fakt, że każdy nowy gracz może oczywiście zagrać sobie za mniejszą stawkę pierwszy kupon.

Stephan Leyhe – Philipp Raimund

Philipp Raimund nigdy nie był uznawany za lotnika i potwierdza to w Bad Mittendorf. Jego wyniki skoków treningowych sklasyfikowały go na 36. i 38. miejscu. Ani razu nie przekroczył granicy 200. metrów. Raimund nie prezentuje również tak wysokiej formy, jak miało to miejsce na początku sezonu. Jej obniżka wraz z brakiem sympatii do lotów nie gwarantują z jego strony nic dobrego podczas konkursu.

mistrzostwa świata w lotach narciarskich bad mittendorf

Znacznie lepiej radzi sobie jego rodak, Stephan Leyhe. Niemiec w treningach notował rezultaty na poziomie 194 metrów (17. miejsce) i 186,5 metrów (29. miejsce). W obu przypadkach były to zatem skoki znacznie lepsze, niż w przypadku Raimunda. Podobnej formy spodziewamy się w konkursie. Leyhe z pewnością będzie jednym z faworytów do wejścia do czołowej trzydziestki. Tego samego nie możemy zagwarantować Raimundowi.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na MŚ w lotach narciarskich w Bad Mittendorf:

 • Stephan Leyhe lepszy od Philippa Raimunda

Interesujesz się sportem? Chcesz poznać inne nasze typy bukmacherskie z hokeja na lodzie, tenisa czy piłki nożnej? Jeśli tak, to zapraszamy na naszą stronę!

typy bukmacherskie

Simon Ammann – Artti Aigro

Jaki cel ma obecność w Pucharze Świata Simona Ammanna? Wydaje się, że jedynie ma on wprowadzać dobrą atmosferę na skoczni i poza nią, a także motywować i dzielić się doświadczeniem z reprezentantami Szwajcarii. Niestety, wyniki osiągane przez Ammanna w żadnym stopniu nie dają mu powodów do dumy. Obecność Szwajcara w kadrze to też kwestia słabości jego kraju pod względem ilości skoczków godnych reprezentowania kraju w Pucharze Świata. Słabą dyspozycję Ammann udowodnił również w Bad Mittendorf. Dotychczas na tej skoczni odbyły się dwa treningi, podczas których zanotował dwa bardzo słabe skoki – pierwszy na odległość zaledwie 118,5 metrów, a drugi na 167 metrów. W żaden sposób nie był więc bliski rezultatów swojego rywala w naszym H2H.

artti aigro stephan leyhe philipp raimund simon ammann

Artti Aigro to młoda nadzieja estońskich skoków. Jego wyniki nie są rewelacyjne, ale na pewno dużo lepsze niż Ammanna i bardziej stabilne. W treningach notował on bowiem skoki na odległość 186,5 metrów oraz 183,5 metrów. Są to zatem wyniki zdecydowanie lepsze, niż w przypadku Ammanna. Aigro z pewnością powalczy o udział w finałowych seriach, czego nie można powiedzieć o Szwajcarze.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na MŚ w lotach narciarskich w Bad Mittendorf:

 • Artti Aigro lepszy od Simona Ammanna
typy skoki narciarskie

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

Łatwiej wymienić sporty, którymi się nie interesuje, niż te, na temat których mogę rozmawiać non stop. Fan quizów, geograf z zamiłowania i wykształcenia. W wolnych chwilach mój portfel opróżniają wszelkie platformy streamingowe, na których w kółko lecą mecze, filmy i seriale. Nikt nie zna serialu „Ranczo” bardziej niż ja.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln