Mecz o życie gospodarzy czyli Anwil kontra KING!

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Anwil Włocławek – KING Szczecin (godz. 17:35): Almeida minimum 20 punktów

Ostatni występ Ivana można określić najgorszym w tym sezonie. Niemoc strzelecka i tylko 1/11 z gry to nie jest występ do jakiego przyzwyczaił nas Kabowerdeńczyk. Każdy kolejny mecz Anwilu to walka o życie i odratowanie sezonu awansem do PlayOffów. Nie wyobrażam sobie aby Ivan zagrał dwa słabe punktowo spotkania i w ekipie ze Szczecina nie mają na niego obrońcy. Prawdopodobnie oddelegowany do niego będzie Mateusz Zębski, który ostatnio obniżył loty i nie jest już tak produktywny w obronie. Ewentualne podwojenia mogą być problemem, jednak Almeida przyzwyczaił do wymuszania fauli i zapewne kilkukrotnie stanie na linii rzutów wolnych. Myślę, że 20 punktów jest w stanie rzucić.

Loading Comments

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln