Liderzy nie zawiodą? Dubel na NBA!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Brooklyn Nets – Boston Celtics (godz. 01:30): Harden minimum 9 asyst

Pierwszy mecz pomiędzy Nets, a Celtics był wyjątkowo defensywny i mało prawdopodobne, by drugie spotkanie oscylowało w okolicach (tylko) 200 punktów, nawet ze względu na samą charakterystykę gry ekipy Steve’a Nasha. Brooklyn w tym sezonie ma najlepszy ofensywny rating w lidze, dodatkowo lubią także grać szybki basket. W sezonie regularnym przeciwko Bostonowi rzucali 123, 121 i 109 punktów, gdzie w ostatnim meczu grali bez dwóch liderów w osobach Duranta i Hardena. My dziś skupiamy się na byłym zawodniku Houston, który będzie głównym kreatorem gry swojej drużyny. Linijka na poziomie 8.5 asyst wydaje się bardzo kusząca przede wszystkim ze względu na statystyki passów – Harden w całym sezonie regularnym notował średnie na poziomie niemal 11 asyst na mecz, mając przy tym ponad 19 potencjalnych asyst, co jest drugim najlepszym wynikiem w lidze, zaraz po Westbrooku. W pierwszej połowie game 1 zanotował 6 asyst, w drugiej zabrakło kropki nad I. Dziś biorąc pod uwagę lepsze punktowo spotkanie – okolice 10 asyst Hardena nie powinny być wielkim zaskoczeniem. 

Los Angeles Clippers – Dallas Mavericks (godz. 04:30): Leonard minimum 25 punktów

Clippers weszli bardzo słabo w serię z Dallas, gdzie goście wygrali wszystkie 4 kwarty pierwszego meczu… Musi to podziałać na ekipę z LA motywująco i aby nie oddać kolejnego meczu na swoim parkiecie – muszą postarać się o wygraną dzisiaj. Dobra dyspozycja Leonarda będzie niezbędnym czynnikiem, aby tego dokonać. Były gwiazdor Toronto pod koniec sezonu regularnego obniżył nieco loty jeśli chodzi o zdobywane punkty, ale też starał się nie forsować rzutów. PlayOffy to jednak inna para kaloszy i do gry będą wchodzić liderzy. W pierwszym meczu Kawhi rozegrał aż 41 minut, w ciągu których oddał 22 rzuty i zdobył 26 punktów, co jest niezłym wynikiem, aczkolwiek stać tego gracza na zdecydowanie więcej, a rywal nie jest specjalnie wymagający jeśli chodzi o kwestie gry obronnej. 25 punktów dzisiaj wydaje się zadaniem, które nie powinno go przerosnąć tym bardziej, że z pewnością nie zabraknie zarówno minut, jak i rzutów. Zapowiada się overowe starcie. 

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln