Kupon na tenis! Rzym i Oeiras! | 15.05.2024

Przed nami starcia tenisowe na mączce. Dziś przeniesiemy naszą uwagę na Rzym i Oeiras.

Chcesz postawić kupon? Masz swoje typy? A może chcesz skorzystać z naszych? Nie masz konta jeszcze w Betclic? Nic prostszego! Przy rejestracji warto wykorzystać nasz Betclic kod promocyjny – OBSTA. Aż 50 zł zwrotu za pierwszy przegrany zakład! Aby maksymalnie wykorzystać bonus, należy zagrać za 50 zł.

Kod promocyjny Betclic

Dodatkowo w Betclic do odwołania można grać bez PODATKU! -> https://obstawiamy.info/betclic-bez-podatku/

Alejandro Tabilo – Zhizhen Zhang – nasze typy bukmacherskie

Za Alejandro Tabilo prawdziwy maraton. Chilijczyk jest świeżym zwycięzcą turnieju na mączce w Aix en Provence, a w Rzymie dotarł już do ćwierćfinału. Po drodze ogrywał niezwykle mocne nazwiska, jak Djokovic i Khachanov, co musiało kosztować Tabilo bardzo dużo energii. Wydaje się, że po tylu spotkaniach granych niemal dzień po dniu Chilijczyk musi odczuwać zmęczenie. W połączeniu z kolejnym rywalem, który wydaje się byc w Rzymie w świetnej dyspozycji, daje nam to przepis na problemy Tabilo.

atp challenger rzym oeiras

Zhizhen Zhang zagrał w stolicy Włoch cztery mecze i wszystkie wygrał bez straty choćby seta. Dodatkowo mecz bezpośredni z Tabilo, a był taki jeden na Wimbledonie przed trzema laty, zakończył się łatwym zwycięstwem Chińczyka. W tej sytuacji kusi nas opcja, aby pójść w stronę minimum jedenastu gemów wygranych przez Zhanga. Jeden wygrany set przez niego powinien już nam zazielenić ten typ, a niewykluczone, że pokryje go nawet przy porażce 0:2, ale po wyrównanym starciu.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Alejandro Tabilo – Zhizhen Zhang:

 • Zhizhen Zhang powyżej 10,5 gemów w meczu
Typy bukmacherskie

Denis Yevseyev – Emilio Nava – nasze typy bukmacherskie

Emilio Nava ma za soba już wiele spotkań rozegranych na mączce. Amerykanin brał udział w turniejach w Oeiras, Madrycie, Cagliari, Rzymie, a teraz ponownie zawitał do Portugalii. Jego rywal z kolei dopiero zaczął grę na nawierzchni ziemnej. Starcie pierwszej rundy z Neumayerem w Oeiras było debiutem Yevseyeva na mączce w tym sezonie.

nava yevseyev zhang tabilo

Co prawda udanym, bo zwycięskim, jednak rywal też nie stał na najwyższym poziomie. Emilio Nava to poziom znacznie wyższy, podchodzący już pod ATP. Yevseyev od podobnego levelu jest jeszcze daleki. Tym samym wszystkie argumenty mówią dziś za Amerykaninem.

Nasza propozycja darmowych typów bukmacherskich na mecz Denis Yevseyev – Emilio Nava:

 • Emilio Nava wygra mecz
typy tenis

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko, graj więc odpowiedzialnie!

Jeremi

Jeremi

Łatwiej wymienić sporty, którymi się nie interesuje, niż te, na temat których mogę rozmawiać non stop. Fan quizów, geograf z zamiłowania i wykształcenia. W wolnych chwilach mój portfel opróżniają wszelkie platformy streamingowe, na których w kółko lecą mecze, filmy i seriale. Nikt nie zna serialu „Ranczo” bardziej niż ja.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Pakiet XXL - dodatkowe 2000 PLN bonusu na Euro 2024 oraz gra bez podatku w fazie pucharowej Euro

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTA
  BONUS Z KODEM:
  50pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln