Kto odbije się od dna? Typujemy pojedynek outsiderów PLK!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Asseco Arka Gdynia – Start Lublin (godz. 15:30): Start Lublin wygrana

Spotykają się dwie najgorsze drużyny w lidze w tym momencie i dla mnie zaskoczeniem jest postawienie w roli faworyta gospodarzy, którzy już przed sezonem byli spisywani na spadek i mają jeden z najsłabszych rosterów w lidze. Start Lublin przechodzi przez bardzo słaby okres i wygrali zaledwie 3 z 10 spotkań, co jest dla ekipy tego pokroju po prostu tragicznym wynikiem i z tego też powodu swoją pracę stracił David Dedek, który był jednym z najdłużej prowadzących jeden zespół (w ciągu) szkoleniowców w lidze. Jego stołek przejął Tane Spasev, który w środowisku postrzegany jest dwojako, jednak wydaje mi się, że nowy trener wskrzesi dodatkowe siły w tę ekipę i Pszczółka będzie grać lepiej. Dlaczego goście? Wydaje się, że w tej drużynie jest więcej wartościowych graczy, a prym wiedze Doron Lamb, który jest jednym z najlepszych strzelców ligi. Arka potrafiła niedawno zaskoczyć King Szczecin, jednak jak pokazało wczorajsze starcie Kinga z MKS-em – mają w tej chwili dołek formy i nie jest to ich dyspozycja z meczów z Anwilem czy Czarnymi. Goście wszystkie wygrane uzyskali na wyjazdach i teren rywala nie powinien być dla nich utrudnieniem. W mojej ocenie minimalnym faworytem w tym matchupie jest Start i kursy na tym poziomie po prostu nakazują to pograć. 

 

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln