Kto lepiej zaprezentuje się w nowych barwach? Dubel na BLASTA!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

NIP – Astralis (godz. 21:00): blameF minimum 35 fragów

Zaczynamy od starcia Ninjas In Pyjamas z Astralis, które przeprowadziło spore zmiany w składzie. Nowymi graczami w duńskiej formacji jest dwójka k0nfig & blameF, którzy do niedawna bronili jeszcze barw Complexity. Po drugiej stronie mamy natomiast byłych graczy Astralis, a więc device’a i es3taga. Faworytem wydaje się być szwedzka formacja, jednak nie wiadomo na co stać Duńczyków. W naszym przekonaniu zarówno k0nfig jak i blameF będą znaczącymi wzmocnieniami i skillowo powinni podnieść ten zespół. Dziś zarzucamy sieci na blameFa, który ma zaskakująco niską linię jak na jego możliwości. 24-letni Duńczyk przez większość swojej przygody z Complexity odpowiadał za prowadzenie – w nowym zespole będzie mógł w pełni skupić się na strzelaniu i jest to niewątpliwie plus dla jego samego jak i całego zespołu. 35 fragów przy teoretycznie wyrównanym matchupie jest jak najbardziej realną opcją. 

NaVi – BIG (godz. 18:00): Perfecto minimum 17 fragów na pierwszej mapie

Najprawdopodobniej drużyną, która pierwsza będzie wybierać mapę w tym starciu będzie BIG, a jeśli Niemcy, to na 99% możemy spodziewać się picku Dusta 2. Co na to NaVi? Fajną propozycją w takim układzie wydaje się być over Perfecto, który na przestrzeni ostatnich kilku spotkań na DD2, prezentuje się całkiem nieźle. Średnia ponad 21 fragów na przestrzeni ostatnich pięciu spotkań i czterokrotnie pokryty over. Rosjanin dobrze czuje się po stronie CT jako defensor bombistu B, a po stronie TT odnajduje się momentami nawet w roli entryfraggera. Jeśli BIG marzy o równej walce z NaVi – jedyną okazją wydaje się być właśnie ta mapa, a więc potencjalnie możemy być świadkami większej ilości rund, aniżeli przy wyborze ostatniego zwycięzcy Majora. Liczymy na dobrą postawę Perfecto. 

 

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  550pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln