KSW 58 typy – analiza i wysokie kursy w grze ✅

Kolejny miesiąc i kolejna gala KSW! Tym razem 58 i po raz kolejny mamy dla Was typy i propozycje najlepszych kursów na sobotnie starcia. W tym miejscu warto zaznaczyć, że przy okazji poprzedniego wydarzenia nasza propozycja kuponu po kursie 3,06 okazała się trafiona. Przyglądamy się karcie walk KSW 58, wybieramy najlepsze typy na kupon i sprawdzamy, gdzie są najwyższe kursy!

Jesteśmy już po ważeniu bohaterów gali, więc rzućcie okiem jak wizualnie prezentuje się forma zawodników dzisiejszego wieczora oraz porównanie fizyczne rywali przed zawarciem typów na KSW 58.

Kupon na KSW 58 – dwa typy i kurs 2,28

Mamy nadzieję, że nasz kupon i typy na KSW 58 okażą się tak samo trafne jak przy poprzedniej gali. Chociaż nadchodzące wydarzenie nie ma tak wielu medialnych nazwisk, to niech Was brak gwiazd nie zmyli. Walki 30 stycznia w klatce polskiego hegemona MMA nie powinny zawieść. Zestawienia są wyrównane i mogą przynieść pretendentów do pasa. Gala nie jest łatwa do typowania. Dlatego tym razem na KSW 58 propozycje dwóch typów na kupon. Kurs akumulowany na poziomie 2,28. Poniżej analiza do obu starć. Taki przelicznik pozwala nam na podwojenie wkładu.

Natomiast jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w Fortunie, to z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY możesz odebrać promocję, dzięki której pierwszy kupon zagrasz bez ryzyka – w przypadku porażki postawiona stawka wróci na konto! Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat kodu promocyjnego Fortuny na KSW 58 oraz szczegóły zakładu bez ryzyka – > https://obstawiamy.info/fortuna-kod-promocyjny/

Kupon z dwoma typami na KSW 58 - kurs 2,28

Analiza do typu na KSW 58 na wygraną Musaeva

Wracając do analizy naszego kuponu. Starcie Shamila Musaeva z Urosem Jurisiciem na papierze zapowiada się na najciekawsze. Mowa o dwóch niepokonanych zawodnikach, którzy nie skończyli jeszcze 30 roku życia. Jakby tego było mało, to Jurisic przed czasem kończył aż 10 z 11 walk. W przypadku Musaeva to 10 z 13 starć.

Musaev kontra Jurisic walką na KSW 58

Jednak to Musaev jest stawiany jako faworyt z czym się zgadzam. Przeanalizujmy bliżej oba niepokonane rekordy tych zawodników. Jeżeli ktoś się interesuje sportami walki, to wie, że osoba pochodząca z Czeczeni jest zahartowana na salach od najmłodszych lat. W tamtym regionie zapasy są uprawiane niczym piłka nożna u nas. Jak to mówią za oceanem „Iron sharpens iron”. Chociaż faworyt tego starcia w swojej karierze nie miał wyzwań. To jednak Musaev udowodnił się już także w KSW pokonując dwa razy polskich rywali w pierwszej rundzie.

To co pokazał pozwala nam stwierdzać, że mimo średniej klasy rywali przed KSW, może dumnie reprezentować swoich braci z Kaukazu. Naturalnie nie sama narodowość każe wskazywać Musaeava jako typ na KSW 58. Chociaż kursy nie są mega atrakcyjne, to jak najbardziej do akumulacji.

Jurisic w rekordzie zawodowym ma zero porażek, to jednak takowej już doznał. Zdarzyło się to podczas programu The Ultimate Fighter, gdzie zawodnicy walczą o kontrakt w UFC. Te starcia nie są wliczane do zawodowych rekordów. Przegrał wtedy z średniej klasy Brazylijczykiem. Aczkolwiek było to już kilka lat temu.

Nie mniej zostawiając liczby i bilanse obu zawodników trzeba przyjrzeć się stylowi. Jurisić walczy bardzo fizycznie. Nawet walki skończone przez KO/TKO to obijanie rywala w parterze. Jego stójka jest dość chaotyczna. O ile dynamika i eksplozywność pozwalało mu wygrywać walki na pewnym poziomie, to na KSW 58 to się może skończyć. Musaev jest bardzo wyrachowany i technicznie stawiam go wyżej niż Jurisica. Mowa tu o kwestii stójki oraz zapasów. Słoweniec jest ciekawym wzmocnieniem organizacji KSW i chętnie go nie raz zobaczę w polskiej klatce. Jednak Musaev to będzie dla niego za dużo i uważam, ze już możemy ostrzyć sobie zęby na interesujące, potencjalne zestawienie Rosjanina z Soldiciem o pas do 77 kilogramów.

Dlaczego Kopera może być dobrym typem na KSW 58?

Drugim typem na KSW 58, który wezmę do kuponu dopełniając dubel, jest wygrana Bartłomieja Kopery z Francisco Barrio. W tym wypadku także idziemy w kursowego faworyta. Chociaż na początku, gdy Fortuna wystawiała wartości na to starcie szacowane szanse na wygraną były 50/50. Na pierwszy rzut oka ten typ może się wydać dziwny. Dlaczego? Kopera przegrał 4 z 5 ostatnich starć. Z kolei Barrio może pochwalić się bilansem 7-2. Jednak rekordy nie walczą. Natomiast MMA to nie boks, gdzie bilans jest sztucznie nabijany.

Kopera kontra Bario na KSW 58 - bilanse obu zawodników przed typowaniem

Już przed poprzednią walką Barrio na KSW wątpiłem w Argentyńczyka idąc przeciwko niemu. Słusznie. Chociaż nie przegrał z kretesem, to bardziej był wynik słabszej niż oczekiwano postawy jego rywala, Legierskiego. Warto zaznaczyć, że Argentyńczyk w ostatnich 6 latach walczył tylko 3 razy. Wygrywając dwukrotnie z rywalami z bilansem 0-0 i 11-8.

Pisząc o Bartłomieju Koperze trzeba bliżej przyjrzeć się jego przegranym. Każdą notował z silnym rywalem na poziomie, z jakim Barrio nawet się jeszcze nie miał okazji mierzyć… i z pewnością by poległ. W KSW walczył trzy razy i ani razu nie wygrał. Jednak zawsze walka dochodziła do decyzji, a fakt, ze dostaje kolejną szansę nie świadczy o głupocie włodarzy KSW. Po prostu Kopera umie się bić. Z pewnością te porażki dały mu więcej niż wszystkie walki Barrio razem wzięte. Także spokojnie biorę na kupon przy KSW 58 typ na zwycięstwo Kopery po kursie 1,63.

Najlepsze kursy bukmacherskie na proponowany dubel z typami na KSW 58:

Stan na 30.01.2021

 • Fortuna – 2,25
 • Betclic – 2,14 (Sprawdź opinie graczy o Betclicu)
 • eWinner – 2,10
 • STS – 2,24
 • BETFAN – 2,45
 • forBET – 2,175
 • Totolotek – 1,85
 • LV BET – 2,1
 • NobleBet – brak
 • PZBuk – brak
 • Etoto – 2,13
 • Totalbet – 2,10
 • SuperBet – 2,28
 • BetX – brak

Jakie typy na walkę wieczoru KSW 58 i gdzie najlepsze kursy?

Omówiliśmy już sobie typy na kupon przy KSW 58. Teraz czas na walkę wieczoru, czyli starcie o pas wagi piórkowej pomiędzy Salahdinem Parnasse i Danielem Torresem. Jak najbardziej słusznie obaj panowie walczą o trofeum polskiej organizacji. Do czynienia mamy z młodymi i utalentowanymi zawodnikami, których potencjał sięga bardzo wysoko. Jednak już na początku mogę zaznaczyć, że to umiejętności Francuza stawiam wyżej. Jednak typ na jego wygraną na KSW 58 wydaje się nie do brania na kupon ze względu na za niski kurs wynoszący zaledwie 1,11.

Kursy na starcie Parnasse'a z Torresem

Daniel Torres w KSW ma bilans 3-1 ulegając z Romanem Szymańskim. Mowa o 26-letnim zawodniku, którego progres można zauważać ze starcia na starcie. Chociaż nawet w swoich wygranych nie był przekonujący i niech świadczy o tym fakt, że dwa wygrane pojedynki w największej, polskiej organizacji odniósł przez niejednogłośną decyzję.

Tymczasem Salahdine Parnasse ma w KSW pięć zwycięstw i przy każdym nie zostawiał żadnych złudzeń, że jest lepszy od rywala. Jeżeli mówimy o postępie… Francuz ma zaledwie 23 lata! Nie walczył zawodowo od roku, więc z pewnością zobaczymy kolejną wersję tego zawodnika. Jeszcze lepszą. Już po urywkach z treningu widać ten jego luz, który cały czas pozostał.

Co widać po treningach to także zwiększenie swojej fizyczności. Szukając wyższych kursów i typu na walkę wieczoru KSW 58 proponowałbym zwycięstwo Salahdine’a Parnasse przez KO/TKO. Co prawda Francuz tylko 1 z 5 walk w KSW kończył przed czasem. Natomiast Coga tylko 1 z 4 przegranych walk ma właśnie przez KO/TKO… to oczy mówią co innego. Torres nie jest ogórkiem, ale przyszłość Parnasse’a jest w UFC. Jego kolejny postęp i przewaga umiejętności powinna pozwolić na skończenie przed czasem. Warto przypomnieć, że będzie na to miał aż 25 minut. Wie też już z czym się je te mistrzowskie rundy,  natomiast Torres nie.

Także jeżeli chcesz pobrać typ na KSW 58 na starcie Francuza z Austriakiem to wygrana Parnasse’a przed czasem brzmi bardzo dobrze. Poniże zobacz, gdzie znajdziesz najlepsze kursy na to zdarzenie:

Stan na 30.01.2021

 • Fortuna – 2,00
 • Betclic – 1,70
 • eWinner – 1,80
 • STS – 2,20
 • BETFAN – 2,00
 • forBET – 1,70
 • Totolotek – 2,17
 • LV BET – 1,69
 • NobleBet – brak
 • PZBuk – brak
 • Etoto – 1,95
 • Totalbet – 2,15
 • SuperBet – 1,70
 • BetX – brak

Czy warto typować walkę Kołecki kontra Zawada?

Najgłośniejszym, medialnym nazwiskiem dla przeciętnego fana MMA w Polsce na gali KSW 58 jest Szymon Kołecki. Jakie typy na jego walkę? Patrząc na kursy, bukmacherzy faworyzują właśnie Polaka. Jednak lepiej ten pojedynek odpuścić. Niewątpliwie były ciężarowiec dobrze wpasował się w sporty walki pokazując swoim niedowiarkom, że potrafi się dobrze zaprezentować na macie.

Mimo to, sobotnia walka Kołeckiego to potencjalnie najcięższe wyzwanie w karierze. Potwierdzają to słowa faworyta tego starcia.

Szymon Kołecki dla Polsat Sport

To chyba najbardziej niebezpieczny rywal, z jakim przyjdzie mi się mierzyć. Nawet nie chyba, a na pewno. To bardzo twardy zawodnik, nigdy się niepoddający. To jedna z ikon MMA, bazująca na presji, mocnych wymianach i ciosach. Walka z nim będzie największym wyzwaniem w mojej dotychczasowej przygodzie.

Naprzeciwko Polaka stanie Martin Zawada. Niemiec nie jest zawodnikiem, który budziłby podziw. Jednak posiada on bogate doświadczenie aż 44 walk! Coś, czego Kołecki nie przeskoczy. W ostatnim starciu z Thiago Silvą, Zawada pokazała, że stać go jeszcze na wartościowe zwycięstwa.

Kołecki wygrał z Janikowskim, ale zapaśnik był fizycznie mniejszy od Kołeckiego. Martin Zawada rywalizuje w kategorii 93 kilogramy, czyli wyższej niż Damian Janikowski. Co z wygraną nad Pudzianem? Szacun, ale tutaj Zawada ma wyższe umiejętności od polskiego strongmana. Chociaż uważam, że Kołecki jest słusznym faworytem, bo bardzo dobrze wyglądał w swoich starciach. To jednak lepiej tę walkę odpuścić. Nie zdziwi mnie kompletnie wygrana Martina Zawady. Nawet typy przy tej walce KSW 58 na liczbę rund wydają się trudne do wskazania.

Jeżeli interesują Cię inne starcia, gdzie i jak oglądać KSW 58 to zajrzyj na stronę KSWMMA.COM.

Co typować na KSW 58?

Proponujemy wygrane Kopery, Musaeva oraz Paransse przed czasem. Analizy na stronie Obstawiamy.info.

Gdzie znajdę najlepsze kursy na wygraną Parnasse’a przed czasem?

Na ten moment TotalBet ma najwyższy kurs na to zdarzenie i wynosi 2,15.

Gdzie dostanę najlepsze promocje bukmacherskie na KSW?

Rejestrując się do Fortuny z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY dostaniesz darmowy zakład 20 PLN oraz zakład bez ryzyka do 210 PLN (wyższy niż w standardowej ofercie).

Jeżeli masz już konto w Fortunie, to skorzystaj z zakładu bez ryzyka u bukmachera eWinner. Z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY cashback do 155 PLN ze zwrotem na konto depozytowe – ewentualną porażkę można od razu wypłacić!

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln