KSW 57 typy z analizami i najlepsze kursy bukmacherskie (ง’̀-‘́)ง

W sobotę czeka nas gala KSW 57, to i typy od nas z analizami oraz prezentujemy najwyższe kursy na najważniejsze zdarzenia. Zgodnie wielu ekspertów wskazuje, że karta walk prezentuje się wyśmienicie. Aż w trzech starciach stawką będzie pas. Poniżej prezentujemy na KSW 57 typy, analizy, propozycje kuponów oraz oferty bukmacherów.

⬇️Poniżej informacji o bonusach, kupon z analizą na KSW 57 z kursem 3,06 ⬇️

Gdzie zawierać typy KSW 57 i szukać najlepszych kursów?

Sponsorem gali KSW 57 jest Fortuna. Jeżeli nie masz jeszcze konta u tego bukmachera, to możesz odebrać specjalną ofertę powitalną. Rejestrując się z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY otrzymasz następujące profity:

 • Zakład bez ryzyka do 200 210 PLN
 • Darmowy zakład 20 PLN
 • Bonus od depozytu 2000 PLN
 • Gra bez podatku na określonych zasadach

Taki pakiet wydaje się idealnym na start przygody z bukmacherem przed zwróceniem uwagi na temat KSW 57 typy. Swoje pierwsze przewidywania możesz już zawrzeć bez konieczności dokonania jakiejkolwiek wpłaty, ponieważ 20 PLN czeka na każdego za samą rejestrację. Po wygranym kuponie można zwycięską sumę od razu wypłacić. Dodatkowo gracze lubią zakłady bez ryzyka – ta promocja obejmuje pierwszy kupon na koncie. W przypadku porażki postawiona kwota wraca na konto. W naszym osobnym tekście na ten temat dowiesz się więcej —> https://obstawiamy.info/fortuna-kod-promocyjny/.

Jeżeli masz już konto w Fortunie, a nadal chcesz skorzystać ze specjalnych promocji dla czytelników Obstawiamy.info to warto wspomnieć o innych legalnych bukmacherach w naszym kraju. eWinner to jeden z młodszych podmiotów na rynku, którego ambasadorem jest Marcin Gortat. Zakładając konto u tego bukmachera z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY czeka na Ciebie również zakład bez ryzyka – zwrot do 155 PLN. W przypadku przegranej pierwszego kuponu stawka wraca na Twoje konto i możesz od razu wypłacić daną sumę. Warto rozważyć w kontekście tematu KSW 57 typy i skorzystać z tych promocji.

W eWinner pierwszy kupon bez ryzyka do 155 PLN – wygrywasz albo zwrot stawki!

100 PLN

110

PLN

Zwrot za pierwszy zakład 110 PLN z kodem promocyjnym i zwrot na konto depozytowe! Jeśli przegrasz pierwszy zakład możesz od razu wypłacić środki.

500

PLN

od II depozytu Bonus od II wpłaty – maksymalnie do 500 PLN za wpłatę 1000 PLN. Środki zostaną przyznane zaraz po depozycie. Aby grać za bonus należy raz zagrać za całą II wpłatę.

Betclic to kolejny bukmacher, który ma zakład bez ryzyka jako powitalną promocję. W tym wypadku kod promocyjny OBSTAWPL pozwala na zwrot aż do 550 PLN, co jest najwyższą kwotą na polskim rynku. Jednak warto zaznaczyć, że w tym przypadku zwrotu nie można od razu wypłacić, ponieważ jest on w postaci bonusu, który trzeba obrócić.

W zakładce bukmacherzy znajdziesz nasz ranking legalnych zakładów sportowych w Polsce i więcej informacji na temat kodów promocyjnych oraz ofert powitalnych. Tymczasem czas przejść do konkretów, czyli kuponów, analiz, kursów bukmacherskich i typów na KSW 57!

KSW 57 – jakie typy brać na kupon?

Przeglądając oferty bukmacherów na KSW 57 wybrałem trzy typy. Kupon złożony w Fortunie, gdzie taka liczba pozycji oraz wybrane kursy bukmacherskie pozwalają na dobranie promocji HAPPY HOURS, co podwyższa wygraną o 14%. Całkowity kurs to 3,06. Grając za 210 PLN (w ramach pierwszego zakładu bez ryzyka) można wygrać 565.49 PLN. Poniżej kuponu analiza do każdego typu z kuponu na najbliższą galę KSW 57.

Typy na KSW 57 na kuponie w Fortunie

Na kupon przy KSW 57 bierzemy takie typy jak wygrana De Friesa i Mańkowskiego oraz fakt, że starcie Ziółkowskiego z Szymańskim potrwa więcej niż dwie rundy. Podbijając to promocją gry bez podatku w Fortunie mamy kurs bukmacherski na poziomie 3,06.

Walki wieczoru KSW 57

Philip De Fries vs Michał Kita w walce wieczoru KSW 57 – typy na mistrzowską walkę

Trzy postawione walki, to starcia najwyżej na karcie walk sobotniej imprezy. Zaczynając od ostatniej. Philip De Fries powinien poradzić sobie z Michałem Kitą w roli faworyta. Dlaczego?

Typ na KSW 57 na wygraną De Friesa

Anglik jest na razie niepokonany w KSW mając cztery zwycięstwa. Chociaż jego styl nie jest efektowny, to jest bardzo efektywny. De Fries w swojej karierze walczył w UFC notując bilans 2-3. Warto zauważyć, że mierzył się m.in. ze Stipe Miocicem, obecnym mistrzem UFC oraz innymi czołowymi zawodnikami na tamten czas. Ta przygoda nie przynosi mu ujmy, a… było to 7 lat temu. Dziś De Fries jest lepszym zawodnikiem. Śmiało można rzec, że mamy do czynienia jednym z lepszych ciężkich w Europie. Do tego jeszcze nie tak starym, bo 34-letnim.

Michał Kita jest bardziej wiekowym zawodnikiem mając 40 wiosen na karku. Pretendentem został dzięki dwóm zwycięstwom przez KO… jednak na matę powalił Andryszaka oraz Pokrajaca, dla których nie była to pierwsza porażka w ten sposób. Prędzej było widać, że jego kariera bardziej wyhamowywała. De Fries jest o poziom wyżej niż ostatni rywale Kity.

Taktyka De Friesa będzie prosta, wymęczyć rywala w klinczu i szukać parteru. Szansą Michała Kity jest nokaut i to chyba tylko w pierwszej rundzie. Patrząc na ostatnie lata, kondycję jak najbardziej można dać na plus Anglika. Przypomnę, że tutaj starcie odbędzie się na dystansie pięciu rund, co jeszcze bardziej faworyzuje mistrza. De Fries walczy mądrze, więc na pewno w pierwszej rundzie nie pozwoli na wymianę ciosów i będzie starał się wymęczyć Kitę przez zapasy.

Typy na rundy podczas KSW 57 przy walce Marian Ziółkowski vs Roman Szymański

Przechodząc do drugiej walki od końca, w tym wypadku proponujemy typ na KSW 57 niezwiązany z wyborem wygranego. Tutaj wskazujemy na więcej niż 2,5 rundy za co mamy kurs bukmacherski na poziomie 1,45.

Typy na rundy na KSW 57

Starcie o pas wagi lekkiej. Gdy spojrzymy na bilans obu zawodników, to Ziółkowskim miał w karierze więcej walk skończonych przed czasem niż decyzją. Natomiast Szymański prawie połowę swoich pojedynków kończył przed zaplanowanym, ostatnim gongiem. Jednak gdy weźmiemy pod uwagę walki na wysokim, wyrównanym poziomie mamy już inny obraz. Szymański w 6 z 7 starć w KSW wychodził poza drugą rundę, natomiast Ziółkowski w 3 z 4 patrząc tylko na najlepszą, polską organizację.

Kursy i typy na walkę Ziółkowski vs Szymański

Tutaj niewątpliwie mamy do czynienia z dwoma czołowymi lekkimi w kraju. Starcie potrwa pięć rund. Często w mistrzowskich bojach zawodnicy bardziej rozkładają siły nie napędzając tempa od początku. Ostatnim argumentem jest fakt, że panowie walczyli już ze sobą o pas… ale było to w FEN. Wtedy stoczyli bój w pięciu rundach. Tak też idąc krok dalej, jeżeli ktoś chce zaryzykować to typ, że Ziółkowski z Szymańskim skończą na pełnym dystansie to kurs bukmacherski na poziomie 1,85. Co też wydaje się jak najbardziej możliwe. Jednak my do AKO proponujemy „bezpieczniejszą” pozycję.

Dlaczego Borys Mańkowski jest dobrym typem na KSW 57?

Trzeci typ przy KSW 57 na naszym kuponie to wygrana Borysa Mańkowskiego z Arturem Sowińskim po kursie 1.35. Chociaż co ciekawe, warto zaznaczyć, że Fortuna po raz pierwszy wystawiając to starcie dała wartość na Poznaniaka na poziomie 1.70. Także widać jak tutaj kursy bukmacherskie zostały zbite.

Do czynienia mamy ze starciem byłego mistrza wagi piórkowej KSW z byłym mistrzem kategorii półśredniej KSW. Kornik rywalizował do 66 kilogramów, natomiast Borys Mańkowski do 77 kilogramów. Obaj spotkają się w sobotę ważąc dzień prędzej 70 kilogramów. To bardzo ważna kwestia, na którą należy zwrócić uwagę.

Typ na wygraną Borysa Mańkowskiego na KSW 57

Gdy spojrzymy na przegrane walki Mańkowskiego w ostatnich 10 latach to znajdujemy Khalidova, Soldica i Saidova – bardzo silnych fighterów z wyższych kategorii. Nie mamy wątpliwości, ze łatwo poradziliby sobie z Sowińskim. Ostatnia porażka Mańkowskiego to Norman Parke. Irlandczyk akurat był w wadze lekkiej. W KSW wygrywał pewnie z każdym poza Mateuszem Gamrotem. Swoją drogą, Parke pokonał także Sowińskiego.

Patrząc na dotychczasową karierę Mańkowskiego w lekkiej widzimy dwie pewne wygrane. Nad Wrzoskiem i Bakoceviciem. Ten pierwszy to także były rywal Sowińskiego, ale w rekordzie Kornika widnieje jako porażka. Matematyka w MMA tak nie działa, ale pokazuje to pewną zależność sił. Jeżeli ktoś wątpi w Borysa Mańkowskiego to może być przez jego sromotne porażki… ale należy przyjrzeć się rywalom i za wysokiej kategorii wagowej jak na tak małego zawodnika. Chyba nie sądzi nikt, że Sowiński z Mamedem czy Soldiciem dałby radę? Nie zabierając nic Kornikowi, bo jest dobrym zawodnikiem to jednak Borys Mańkowski wydaje się zawodnikiem lepszym. Co prawda na korzyść Sowińskiego będzie zasięg, ale przecież Diabeł Tasmański mierzył się z tym przez całą karierę.

Gdzie najwyższe kursy bukmacherskie na KSW 57?

Poniżej przedstawiamy porównanie kursów bukmacherskich u polskich zakładów sportowych na najpopularniejsze typy przed KSW 57!

Stan na 19.12.2020 r.

Kursy bukmacherskie na typy przy KSW 57 aktualizowane na bieżąco

BukmacherKurs na De FriesaKurs na ZiółkowskiegoKurs na decyzję w walce Ziółkowski vs SzymańskiKurs na Mańkowskiego
Fortuna1,321,501,851,42
eWinner1,301,521,751,37
Betclic1,421,501,851,38
Totalbet1,251,521,751,35
STS1,401,601,851,40
BETFAN1,321,501,901,30
forBET1,301,501,731,37
LV BET1,341,591,851,46
NobleBet
Totolotek1,371,501,651,35
PZBuk
Etoto1,331,551,851,40
SuperBet1,351,551,35
BetX
Kursy bukmacherskie na KSW 57
💰 Gdzie i jak mogę zagrać kupon bez ryzyka na KSW 57?

– Rejestrując się do Fortuny z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY dostaniesz darmowe 20 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 210 PLN
– Rejestrując się do eWinnera z kodem promocyjnym OBSTAWIAMY możesz skorzystać z zakładu bez ryzyka do 155 PLN. Zwrot przegranej stawki możesz od razu wypłacić
– Rejestrując się do Betclic z kodem OBSTAWPL możesz skorzystać z zakładu bez ryzyka do 550 PLN. W tym wypadku zwrot w formie bonusu do obrotu

🥊 Kogo obstawiać na KSW 57?

Dobrymi typami wydają się wygrane De Friesa, Mańkowskiego oraz fakt, że walka Ziółkowski vs Szymański potrwa więcej niż dwie rundy. Analizy do tych typów oraz kupon znajdziesz w tekśćie.

📈 Gdzie znajdę najwyższe kursy na faworytów głównych walk?

Na podstronie Obstawiamy.info aktualizujemy kursy bukmacherskie od wszystkich legalnych bukmacherów na KSW 57. Obecnie najwyższy kurs na wygraną De Friesa znajdziesz w Fortunie, na Mańkowskiego w forBET i Betclic, natomiast na Ziółkowskiego w Betlcic, forBET i Superbet.

Obstawiamy

Obstawiamy

Team Obstawiamy! Przygotowujemy dla Was typy bukmacherskie na stronie Obstawiamy.info, kanałach na YouTube, grupach bukmacherskich i stronie na Facebooku. Publikujemy także rankingi i recenzje bukmacherów.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  830pln