Kolejna zieleń? Dubel na BLASTa!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Ninjas In Pyjmamas – Astralis (godz. 13:30): Over 2.5 map

Matchup pomiędzy osłabionym NIPem, a przebudowanym Astralis. W naszej ocenie to starcie nie skończy się jednostronnie i będziemy świadkami pełnych trzech map. Szwedzi zapewne pójdą w Inferno lub Ancienta, gdzie powinni mieć teoretyczną przewagę nad przeciwnikiem, natomiast Astralis najpewniej wybierze Dusta 2, a więc mapę, gdzie NIP gra bardzo słabo. Scenariusz z wygraną każdej z drużyn na swoim picku jest więc mocno prawdopodobny, a dodając do tego formę obu zespołów i poziom zgrania pomiędzy nowymi graczami – będzie sporo walki i nikt nie będzie chciał oddać swojego picku. Ninjas wydają się zdecydowanie lepiej przygotowani pod Inferno, a Dust po drugiej stronie to mocna mapa dwójki k0nfig & blameF.

Gambit – Liquid (godz. 16:30): Gambit wygrana

Tutaj bez większej niespodzianki – stawiamy na zdecydowanego faworyta jakim są Rosjanie. Gambit to jeden z najpoważniejszych kandydatów obok NaVi do wygranej na tym turnieju i nawet pierwszy mecz Liquid, w którym pokonali wspomniane Natus Vincere – nie powinien przestraszyć Gambit, bowiem Ci uporali się z Heroic bez większych problemów i wyglądali naprawdę nieźle pod względem formy. Dla nas faworyt w tym matchupie jest jeden i jeśli Amerykanie będą w stanie zagrozić rywalowi, to więcej niż jedna mapa urwana aktualnie #4 drużynie świata będzie sukcesem. 

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln