Hornets z trzecim zwycięstwem z rzędu?

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

Charlotte Hornets – Memphis Grizzles (godz. 01:00): Hayward lub Rozier minimum 20 punktów + over 2.5 strat Andersona

Dzisiaj dość nietypowo singiel z dwoma zakładami łączonymi na jedno spotkanie. Pierwsza część propozycji to minimum 20 punktów jednego z dwóch liderów Hornets, a mowa oczywiście o Rozierze i Haywardzie. Gordon przeplata dobre mecze strzelecko z bardzo słabymi – tak było w starciach z Dallas i OKC, gdzie szczególnie słabo wypadł zza łuku, natomiast w meczach z Nets i Cavaliers był bardzo pewnym punktem popularnych Szerszeni. Rozier gra o wiele równiej i poza świetną dyspozycją na inaugurację z Cleveland, rozegrał trzy równe mecze pod blisko 20 punktów. Liczę, że przynajmniej jeden z nich będzie dzisiaj liderem Hornets i poprowadzi swój zespół do wygranej z Memphis.

Druga część zakładu to over strat Kyle’a Andersona. Odkąd ze składu Grizzles wypadł Ja Morant, Kyle przejął część obowiązków playmakera. Anderson zdecydowanie częściej gra z piłką, przez co łatwiej o straty. W ostatnich dwóch meczach łącznie 12 strat i zapowiada się, że pod naporem obrony Hornets może również i dzisiaj mieć spore problemy.

Loading Comments

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln