Hokej na lodzie. Dubel z PLH na piątek | 15.09.2023

Kolejne mecze polskiego hokeja na lodzie przed nami. Rozegrane zostaną cztery spotkania w ramach 3. kolejki. Spośród nich wybrałem dwa, z których przygotowałem kupon. Skorzystałem z oferty bukmachera Fortuna. Ma on ciekawą promocję powitalną dla nowych graczy.

Sprawdź też nasz: Fortuna kod promocyjny.

Specjalna promocja, w której na start otrzymujesz od nas specjalną ofertę – Zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł! Ponadto otrzymujesz na start 2800 punktów Fortuna Klub Plus, które możesz wymienić na zakłady o łącznej wartości 20 zł!

fortuna zakład bez ryzyka kod promocyjny

Jak skorzystać z promocji?

 • skorzystaj z kodu promocyjnego OBSTAWIAMY
 • po ukończeniu rejestracji Twój pierwszy kupon będzie Zakładem bez ryzyka.
 • Zwrot za trzy pierwsze zakłady w przypadku przegranej, łącznie aż do 600 zł! W przypadku porażki środki są zwracane na konto główne i można je od razu wypłacić.
 • ukończ pełną rejestrację, a na Twoim koncie pojawi się darmowe 2800 punktów FKP wartych 20 zł. Możesz je wymienić na zakłady!

JKH Jastrzębie – Zagłębie Sosnowiec

jastrzębie sosnowiec

Na początek mecz pomiędzy JKH Jastrzębie a Zagłębiem Sosnowiec. Jest to mecz 3. kolejki PLH. Oba zespoły rozegrały do tej pory po dwa mecze.

JKH zajmuje 4. miejsce w tabeli. Jastrzębianie w pierwszej kolejce pokonali 3:1 STS Sanok przed swoją publicznością. W drugiej ulegli w Toruniu KH Enerdze 1:4.

Zagłębie zajmuje 5. pozycję w tabeli. Zawodnicy z Sosnowca w pierwszej kolejce ulegli w Oświęcimiu tamtejszej Unii 3:6. W poprzedniej pokonali 4:3 Cracovię przed swoją publicznością. Cztery z pięciu ostatnich meczów przeciwko JKH, które były rozgrywane w Jastrzębiu, wygrywali gospodarze.

Podsumowując – biorąc pod uwagę dotychczasowe wyniki obu zespołów uważam, że gospodarze wygrają mecz.

 • Nasz typ na mecz JKH Jastrzębie – Zagłębie Sosnowiec: JKH wygra mecz

Interesujesz się sportem? Chcesz poznać inne nasze typy bukmacherskie z hokeja na lodzietenisa czy piłki nożnej? Jeśli tak to zapraszamy na nasza stronę!

typy bukmacherskie

STS Sanok – KH Energa Toruń

dubel hokej

Drugim meczem, który wybrałem do dzisiejszego dubla, jest pojedynek pomiędzy STS Sanok a KH Energa Toruń. Dla sanoczan jest to drugi mecz w sezonie, a dla ekipy z Torunia trzeci.

Hokeiści z Sanoka zajmują siódme miejsce w tabeli. Rozegrali jeden mecz – w pierwszej kolejce ulegli w wyjazdowym meczu 1:3 hokeistom z Jastrzębia. W drugiej kolejce, z racji, że w lidze występuje nieparzysta liczba zespołów, drużyna z Sanoka pauzowała.

Torunianie są liderem ligi. W pierwszej kolejce pokonali walkowerem Cracovię (spotkanie miało się odbyć w Krakowie), w drugiej kolejce pokonali JKH Jastrzębie przed swoimi kibicami. Trzy z pięciu ostatnich bezpośrednich meczów, które były rozegrane w Sanoku, wygrali torunianie.

Konkludując – biorąc obecne wyniki obu zespołów oraz wyniki meczów bezpośrednich rozegranych w Sanoku, uważam, że KH Energa Toruń będzie zwycięzcą meczu.

 • Nasz typ na mecz STS Sanok – KH Energa Toruń: KH Energa Toruń zwycięzca meczu
typy hokej

Drogi czytelniku! Pamiętaj, że zaprezentowane przez nas kupony, czy propozycje typów, są tylko i wyłącznie naszymi subiektywnymi przemyśleniami. Nie ma i nie było tutaj nigdy nic pewnego i tak do tego należy podchodzić. PAMIĘTAJ, że zawsze grasz na własne ryzyko. Graj odpowiedzialnie!

Piotr Obstawiamy

Piotr

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za bonus powitalny 200% przy pierwszej wpłacie

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  300pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  1660pln