GTK rozbije Asseco?

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

GTK Gliwice – Asseco Arka Gdynia (godz. 15:30): Henderson minimum 13 punktów

Mecz GTK z Asseco na papierze będzie okazją do podreperowani sobie statystyk po stronie gospodarzy. Asseco ma ostatnio ogromne problemy z kontuzjami j przegrywają wszystkie mecze dość wysoką różnicą. Mimo, że nie brakuje im ambicji i woli walki, to większość niedoświadczonego składu daje o sobie znać. Dziś wyjazd do Gliwic, które straciły w ostatnim czasie ich lidera – Josha Perkinsa i w jego miejsce klub znalazł już zastępcę, jednak dzisiaj żaden nowy gracz nie zagra (GTK znalazło również podkoszowego, który jednak nie wsiadł do samolotu i dzisiaj nie wystąpi). Stwarza to szansę dla strzelców jak Henderson czy Varnado, ja liczę na punkty tego pierwszego. Niskie pozycje w Asseco są obsadzone przez juniorów, którzy mają spore problemy z kryciem rywali, Terry powinien to wykorzystać i dołożyć swoją cegiełkę. Ostatnio grał słabiej pod względem punktowym, dzisiaj być może więcej minut na pozycji rozgrywającego i więcej okazji do punktowania.

Loading Comments

BUKMACHER MIESIĄCA

Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

laurWięcej
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
655pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWPL
BONUS Z KODEM:
550pln
KOD PROMOCYJNY:
OBSTAWIAMY
BONUS Z KODEM:
2230pln