Gramy pod underdogów? Dubel na kolejny dzień zmagań IEM Winter!

Spis treści

BETCLIC BONUS

Załóż konto w BETCLIC z linku poniżej i odbierz BARDZO DOBRĄ promocję na start – zwrot kasy za pierwszy przegrany kupon!

💥 REJESTRACJA – KLIKNIJ I ODBIERZ BONUS
💥 KOD PROMOCYJNY – OBSTAWPL

Zagraj pierwszy kupon do 625 ZŁOTYCH! Jeśli nie wejdzie wróci do Ciebie 550 PLN (różnica to podatek) w bonusie. Bonus podlega obrotowi 6 razy po kursie @2,0. Jeśli Wasz pierwszy kupon będzie wygrany – cała kasa należy do Was i możecie ją wypłacić!

Możecie zagrać za większą stawkę – po prostu maksymalnie WRÓCI DO WAS 550 PLN. Jeśli zagracie za mniejszą stawkę – zwrot będzie adekwatnie mniejszy.

fnatic – ENCE (godz. 13:30): ENCE handicap +1.5 map

Przebudowane fnatic, która radzi sobie znakomicie w ostatnim czasie vs ENCE, które ma dołek formy i w tym turnieju grają ze standinem. Co więc zadecydowało o handicapie w stronę fińskiej formacji? Oczywiście potencjalne mapy. Dzień drugi to już spotkania formatu BO3 i każda z drużyn będzie mieć szansę wybrać potencjalnie mocną mapę. ENCE najprawdopodobniej pójdzie w Mirage, a więc swój ulubiony pick, jednocześnie jeden z gorszych przeciwnika. Pisałem wyżej o standinie, którym, jest Maden, a więc gracz o sporym potencjale skillowym i jedynym minusem wymiany za Snappiego jest fakt, że Duńczyk był ich prowadzącym i w tej chwili rolę tą przejął doto. Jak Fin spisze się w nowo/starej roli? Pierwszy mecz na Virtusów ekipa z dwoma Polakami w składzie przegrała po dogrywce, dziś liczymy na urwanie przynajmniej jednego picku vs fnatic. 

BIG – GODSENT (godz. 16:00): GODSENT handicap +1.5 map

Kolejne handi w stronę underdoga. BIG podobnie jak ENCE mocno faluje formą w ostatnim okresie. Pozbycie się XANTARESA i sprowadzenie w jego miejsce gade’a było jak do tej pory strzałem w kolano, gdyż ta drużyna nie może funkcjonować bez gracza z dużym, skillowym potencjałem, a takim typem gracza z pewnością nie jest Duńczyk. I po raz kolejny – mapy. Niemcy najprawdopodobniej zbanują Ancienta i zostawią furtkę GODSENT, by Ci poszli w Inferno. To jedna z najgorszych map BIG, gdzie w ostatnich 10 meczach wygrali zaledwie dwukrotnie. Brazylijczycy ograli wczoraj w Heroic, co było sporym zaskoczeniem, jednak faktem jest, że drużynom z EU bardzo ciężko gra się na tego typu formacje ze względu na bardzo agresywny styl przeciwnika. Bardzo ciekawy matchup, który może skończyć się po trzymapowej batalii. 

Dawid

Dawid

Fanatyk koszykówki, szczególnie tej w amerykańskim i polskim wydaniu. Interesuje się również e-sportem, dokładnie CS:GO.

  BUKMACHER MIESIĄCA

  Za Custom Bet - zakłady na życzenie graczy

  laurWięcej
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  610pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWPL
  BONUS Z KODEM:
  200pln
  KOD PROMOCYJNY:
  OBSTAWIAMY
  BONUS Z KODEM:
  2720pln